• اجزا تشکیل دهنده پمپ آب خانگی

  پمپ به دستگاهی مکانیکی گفته می شود که با استفاده از نیروی برق یا الکترونیک  سیالی که از درون آن حرکت می کند  را با انرژی زیاد عبور می دهد. اجزای تشکیل دهنده پمپ آب خانگی یک سلسله قوانین مکانیکی را دنبال می کنند تا سیال با شتاب از خروجی پمپ خارج شود.  این پمپ در واقع انرژی را به سیال انتقال می دهد و فشار آن را افزایش می دهد .

 • بهترین پمپ آب خانگی بی صدا

  یکی از موضوعاتی که همواره مشتریان پمپ آب خانگی را آزار می داده صدای نهندان مطلوب آن بوده که گاها حتی در دل شب به دلیل صدای زیاد باعث ناراحتی اعصاب و بی خوابی می شود. از این رو بسیاری از مردم به دنبال خرید پمپ آب خانگی بی صدا هستند.

 • پمپ آب جتی چیست

  تامین آب و فشار مورد نیاز برای مصارف خانگی، خصوصا در ساختمان های چند طبقه امری ضروری است. تامین آب و فشار آب کافی موجب رفاه حال و آسایش ساکنین خواهد شد. اما با فشار معمول آب شهری این امر امکان پذیر نیست و برای حل این مشکل شما می توانید از پمپ آب جتی استفاده کنید.

 • تعمیر پمپ آب خانگی در شرق تهران

  ما در گروه تاسیسات 24 ساعته برای شما امکان تعمیر طیف گسترده ای از پمپ آب های خانگی موجود در بازار را به ویژه در مناطق شهر تهران فراهم کرده ایم.

 • تنظیم اتوماتیک پمپ آب خانگی

  استفاده از پمپ آب خانگی یکی از بارز ترین نیاز های خانواده های شهری برای تامین فشار آب مورد نیاز در خانه ها می باشد. پمپ اگر قرار اگر قرار باشد بصورت یکسره وارد مدار شده و کار کند چندین مشکل حیاطی خواهد

 • تنظیم میزان باد مخزن تحت فشار پمپ آب

  این روز ها استفاده از پمپ آب دیجیتال برای تنظیم فشار آب در خانه ها و آپارتمان ها جایگاه خاصی پیدا کرده است. اما متدوال ترین این پمپ ها که با مخازن تحت فشار کار می کنند اغلب با مشکلاتی مواجه می شوند که دلیل آن نیاز به تنظیم باد مخزن تحت فشار پمپ آب می باشد.

 • دلیل کار نکردن پمپ آب با وجود برق دار بودن

  یکی از مشکلاتی که ساکنین واحدها با آن مواجه هستند، کار نکردن پمپ آب است؛ در حالیکه مشکلی در اتصال پمپ به برق وجود ندارد. این مشکل، علل مختلفی می تواند داشته باشد که در ادامه به بررسی چند عامل اصلی می پردازیم.

 • دلیل گرم شدن منبع و پمپ آب خانگی

  پمپ و منبع آب خانگی می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی نظیر کارکرد زیاد، نصب غیر اصولی و عدم رعایت نکات اجرایی، دچار مشکلاتی از قبیل لرزش، داغ شدن، کار نکردن و ... شود که در این مطلب، گرم، داغ شدن و سوختن این تجهیزات را واکاوی می کنیم.

 • راه های کاهش صدای پمپ آب خانگی

  احتمالا اگر شما هم از آن دست افرادی باشید که در خانه خود مجبور به استفاده از پمپ آب خانگی شده اید و یا به هر دلیل یکی از این پمپ ها را در خانه خود نصب کرده اید بعضا از صدای نا به هنجار این پمپ شاکی شده اید. صدای زیاد پمپ های آب خانگی

 • راهنمای خرید پمپ آب خانگی

  امروزه از پمپ های آب در تمام خانه های آپارتمانی و ویلایی می توان نشانی دید. اما انتخاب یک پمپ آب نامناسب یا به طور مثال بزرگتر از حد نیاز شما، هزینه های نگهداری و بهای انرژی تان را افزایش می دهد. ممکن است بسیاری از این پمپ ها به خوبی پاسخگوی نیاز سیستم ها باشند ولی لزوما بهینه ترین پمپ برای منزل شما نباشند!

 • رفع مشکل صدای پمپ آب

  یکی از نکاتی که در انتخاب پمپ آب خانگی مورد استفاده در فضای داخل واحدهای آپارتمانی مهم است، کم صدا یا بی صدا بودن این پمپ ها و عدم ایجاد مزاحمت برای ساکنین می باشد.
  در این مطلب می خواهیم تجربه استفاده از پمپ آب پر سر و صدا در داخل واحد آپارتمانی که توسط یکی از کاربران سایت تجربه شده است را همراه با رفع مشکل آن برای شما بازگو کنیم:

 • رفع مشکل فشار پمپ آب – سوال کاربران

  گاهی به دلایل مختلفی مشکلاتی برای پمپ ها پیش می آید که اگر به سرعت پیگیری شود از صدمات بعدی جلوگیری می کند. در این مقاله به رفع مشکل فشار پمپ آب خانگی یکی از کاربران سایت که مشکلشان را با ما در میان گذاشته بودند خواهیم پرداخت تا شما نیز در موارد مشابه برای رفع مشکل خود، اقدام کنید.

 • رفع مشکل فشار زیاد و کم پمپ آب آپارتمان - سوال کاربران

  در این مطلب می خواهیم تجربه استفاده از پمپ آب پر فشار (بیشتر از استاندارد ) و پرصدا در داخل واحد آپارتمانی که توسط یکی از کاربران سایت تجربه شده است را همراه با رفع مشکل آن برای شما بازگو کنیم: 

 • سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی

  هر کاری می کنید، پمپ آب منزل تان را نمی توانید خاموش کنید؟ بدون اینکه شیری را باز کنید، پمپ به صورت باز کار می کند؟ لرزش و سر و صدای زیادی پمپ، آزارتان می دهد؟ همه این سوال ها نشان می دهد که پمپ آب خانگی شما نیاز به سرویس و تعمیر دارد. در ادامه دانش و تجربه ای که در پروژه های مختلف عیب یابی و نگهداری تاسیسات کسب کرده ایم را با شما به اشتراک می گذاریم.

 • صدای پمپ آب خانگی

  شاید شما هم از آن دسته عزیزانی باشید که از سر و صدای پمپ آب خانگی خود به ستوه آمده اید و احتمالا راه حل های متدوالی از جمله : قرار دادن آن داخل محفظه های چوبی سربسته ،

 • علت خاموش روشن شدن مکرر پمپ آب خانگی

  نصب پمپ آب خانگی و استفاده از آن امروزه در اغلب خانه ها در شهرهای بزرگ دیده می شود و وجود این پمپ ها در کنار نصب منابع آب خانگی توانسته عمده مشکلات کم آبی و افت فشار آب را برای عموم مردم بر طرف کند.

 • علت روشن نشدن پمپ آب در طبقات بالا و راه حل

  روشن نشدن پمپ آب بر اثر عدم نصب صحیح پمپ آب خانگی مشکلات زیادی را می تواند برای ساکنین طبقات بالای ساختمان ایجاد کند. این موضوع در کنار استفاده از ست کنترل می تواند تامین آب لازم برای واحدها و ساختمان هایی با بیش از دو طبقه را با چالش هایی جدی مواجه سازد.توجه داشته باشید که نصب پمپ آب خانگی شامل مراحلی است که بایستی توسط افراد متخصص انجام شود.

 • علت قطع و وصل شدن پمپ آب خانگی و راه حل آن - سوال کاربران

  در این پست قصد داریم تجربه یکی از بازدید کنندگان سایت را که با مشکل قطع و وصل شدن پمپ آب خانگی در ساختمان خودشان درگیر بوده اند را با شما در میان بگذاریم و دلیل ایجاد این مشکل و راه تعمیر آن را با هم بررسی کنیم.