22رای

بیده توالت فرنگی وسیله ای است که برروی فرنگی متصل می شود و کارایی این وسیله بدین شکل میباشد که وظیفه شستشوی بدن شخص که بر روی نشیمنگاه فرنگی می نشیند را دارد.

بیده توالت فرنگی

بیده های موجود در بازاربه دو مدل مکانیکی و دیجیتالی تقسیم می¬شود؛ مدل مکانیکی آن بدین شکل می باشد که در انتهای بیده و در قسمتی که لوله پخش کنده آب قرار دارد

یک شیر یا دسته قرار دارد که در مواقعی که از بیده بخواهند استفاده کنند این شیر یا دسته را باز می کنند و آب از لوله خروجی با فشار مشخص خارج می شود و سیستم پاچشی آب باعث شستشو می شود.
اما در مدل دیجیتالی در کنار نشیمنگاه یک دسته دیجیتالی قرار دارد که تعدادی دکمه فرمان بر روی آن موجود است که در انواع این مدل ها مقدار پاشش آب را میتوان به چندین حالت تقسیم کرد و در بعضی از انواع این بیده ها، سیستم خشک کن نیز طراحی شده است. این سیستم خشک کن بدین صورت عمل می کند که بعد از پاچیدن آب درب فرنگی بسته می شود و قسمت داخلیِ فرنگی با ایجاد گرما و باد خشک می شود. قابلیت تغییر جهت پاشیدن آب از دیگر قابلیت های این مدل است، مقدار دمای آب را نیز میتوان تنظیم کرد و بعضی از برندها دارای فیلترهایی است که آب خروجی عاری از هرگونه باکتری و بیماری می باشد.

مزیت های بیده توالت فرنگی:

بیده توالت فرنگی

1. استفاده نکردن از دست برای شستشو
2. استفاده نکردن از دستمال توالت
3. سهولت در استفاده از این وسیله
4. صرفه جویی در مصرف آب
5. به دلیل شستشو اتوماتیک این دستگاه مناسب برای افراد سالمند، کودکان، زنان باردار، کسانی که جراحی انجام داده اند و افرادی که مشکلات مفصلی دارند.

بیده های اتوماتیک و مکانیکی را میتوان بر روی تمامی توالت های فرنگی نصب کرد و برای تمامی مکان هایی که توالت فرنگی دارند می توان استفاده کرد. ازجمله منازل مسکونی، هتل ها، مکان های اداری، بیمارستان ها، مهدکودک ها، خانه های سالمند و ....

 

جهت مشاهده و دانلود رایگان فیلم نصب توالت فرنگی کلیک کنید

 

همچنین اگر جهت نصب توالت فرنگی نیازمند اطلاعات رایگان و راهنمایی های مفید و کاربردی هستید بر روی پست طريقه نصب توالت فرنگي یا نصب توالت فرنگی کلیک نمایید، هم چنین برای دیدن آموزش تصویری مراحل نصب توالت فرنگی بر روی مراحل نصب توالت فرنگی  کلیک نمایید.

 bide 2

 

 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را ثبت کنید

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

0 # سعید 1397-01-19 21:16
درود
آیا بیده بر روی همه توالت فرنگی ها قابل نصب است؟ چه تجهیزاتی برای نصب آن احتیاج است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
-1 # اسماعیلی 1397-01-20 18:06
سلام و درود
بیده های اتوماتیک و مکانیکی را میتوان بر روی تمامی توالت های فرنگی نصب کرد و برای تمامی مکان هایی که توالت فرنگی دارند می توان استفاده کرد. تجهیزات خاصی احتیاج ندارد، بیده و اتصالات فاضلابی مناسب را خریداری بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # شرفی 1397-01-22 20:11
سلام عذر میخوام تنظیم دمای بیده به چه صورت است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # اسماعیلی 1397-01-23 15:52
سلام. بصورت اتوماتیک میزان ورودی آب سرد و گرم تنظیم می شود و کافی است تنها دمای مورد نیاز را به آن بدهید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # دهکردی 1397-01-28 22:43
سلام
ما یه توالت فرنگی قدیمی داریم، روی این توالت هم می توانیم بیده نصب کنیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # اسماعیلی 1397-01-29 21:29
سلام
بر روی تمام توالت فرنگی ها، بیده قابل نصب است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن