پکیج ایران رادیاتور خریداری کرده اید و هر چه تلاش می کنید نمی توانید آن را روشن کنید؟ چند دقیقه ای همراه ما باشید تا نکات مربوط به راه اندازی این پکیج ها را با هم مرور کنیم.

یکی از مسائلی که بعضی از ساکنین و استفاده کنندگان پکیج با آن مواجه می شوند، آشنا نبودن با طریقه روشن شدن و راه اندازی پکیج هست. یکی از پکیج های پر طرفدار بازار امروز ایران، پکیج های ایران رادیاتور است

.پس از خرید و نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور، نوبت به راه اندازی آن میرسد.

در این مطلب قصد داریم به صورت گام به گام طریقه راه اندازی و روشن کردن این نوع پکیج ها را بررسی کنیم.

برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر درمورد پکیج ایران رادیاتور، میتوانید به مطالب سرویس پکیج ایران رادیاتور و نحوه راه اندازی پکیج ایران رادیاتور مراجعه کنید.

در نظر داشته باشید که دفترچه راهنمای پکیج و کمک گرفتن از افراد متخصص، بهترین و مطمئن ترین راه برای راه اندازی تجهیزات تاسیساتی ساختمان است.

راهنمای روشن کردن پکیج ایران رادیاتور 1

شکل 1 تصویری از یک مدل از پکیج های ایران رادیاتور

قبل از راه اندازی پکیج ایران رادیاتور برای اولین بار، آبی در سیستم آن وجود ندارد. برای ورود آب به سیستم باید شیر ورود آب را باز کنیم.

این شیر در بیشتر مدل های پکیج ایران رادیاتور به صورت دستی باز و بسته میشود ولی انواع اتوماتیک آن نیز وجود دارند. توجه داشته باشید که هنگامی که پکیج روشن میشود، فشار کمی بالاتر میرود.

راه اندازی هر پکیج شامل مراحل مختلفی است، بیاید به اتفاق این مراحل کلی را با هم بررسی کنیم:

  • تست گازبندی: در اینجا لازم است که از عدم وجود نشتی در لوله های مربوط به گاز و رگولاتور گاز اطمینان حاصل کنیم.
  • هواگیری: به این معنی که ابتدا بررسی کنیم که در داخل دستگاه پکیج و سیستم رادیاتورها هیچ هوایی وجود نداشته باشد و درصورت وجود هوا، هواگیری آن را انجام دهیم.
  • کنترل صحت عملکرد پتانسیومر: برای این منظور، دمای شوفاژ را کنترل می کنیم تا از به موقع خاموش و روشن شدن مشعل ها مطمئن شویم.

راهنمای روشن کردن پکیج ایران رادیاتور 2

شکل 2 وضعیت قرارگیری شلنگ ها و اتصالات یک پکیج ایران رادیاتور

  • کنترل درجه حرارت آب گرم مصرفی: توصیه می کنیم که دمای آب گرم مصرفی را در ابتدای روشن کردن دستگاه، 45 درجه سانتی گراد بیشتر از دمای آب سرد اولیه تنظیم کنید.
  • کنترل فلوسوییچ آب: این کار را با بررسی عملکرد صحیح مشعل انجام می دهیم، کافیست مشعل را سه بار خاموش و روشن کنیم.
  • کنترل دمای مدار گرمایش: لازم است که از فشار مناسب آب مطمئن شویم. علاوه بر این لازم است که از خاموش و روشن شدن پکیج در دمای معین اطمینان پیدا کنیم.
  • کنترل عملکرد جرقه زن: برای این منظور کافیست با بررسی چشمی، روشن شدن مشعل به وسیله جرقه زن را کنترل کنیم.

این مراحل برای راه اندازی پکیج های ایران رادیاتور هم صادق است. برای راه اندازی درست این پکیج ها، لازم است که نسبت به هواگیری مدار شوفاژ، مدار آب گرم مصرفی و سیستم گازرسانی اقدام نماییم. این کار به شیوه زیر صورت می گیرد:

  • ابتدا آب سرد ورودی دستگاه را باز می کنیم و در گام بعد، با با بازکردن شیر آب گرم مصرفی، سیستم آب گرم مصرفی را هواگیری می کنیم.
  • عقربه مربوطه به تنظیم فشار را بر روی 1.5 بار تنظیم می کنیم و هواگیری سیستم پکیج را در این حالت انجام می دهیم، درصورتی که فشار در این محدوده تنظیم نشود، این امکان وجود دارد که دستگاه به صورت انفجاری روشن شود.
  • در گام آخر، شیر دستی گاز را باز می کنیم تا از وجود یا عدم وجود نشتی گاز مطلع شویم و چنانچه نیاز باشد، مسیر گازرسانی را هواگیری نماییم.

راهنمای روشن کردن پکیج ایران رادیاتور 3

شکل 3 نمایی از قسمت زیرین پکیج ایران رادیاتور

توجه: چنانچه به هواگیری توجه کافی نکنید، دستگاه توانایی تولید گرمای کافی را نخواهد داشت. در صورتی که در گرمایش مرکزی، یخ زدگی مشاهده کردید، از خالی نمودن کل آب خودداری کرده و از ضد یخ مخصوص استفاده نمایید. در چنین وضعیتی، دستگاه را در وضعیت روشن یا خاموشی موقت نگه دارید.

توجه: چنانچه در هنگام روشن شدن پکیج متوجه خرابی و یا عملکرد نامناسب قطعاتی از آن شدید، این را به مثابه یک هشدار تلقی کنید و برای تعمیر پکیج و سرویس آن در اسرع وقت اقدام کنید. در صورت تعلل، ممکن است یک نقص کوچک به مجموعه عیوبی از کارکرد دستگاه منجر شود که هزینه های بسیاری را به دنبال خواهد داشت.

برای تنظیم این پکیج ها، سه عقربه تعبیه شده است.

با تنظیم عقربه اول، حالت کارکرد تابستانه و زمستانه را تعیین می کنیم. همچنین برای خاموش کردن پکیج و ریست کردن آن نیز با این عقربه کار می کنیم.

وقتی ولوم روی صفر قرار می گیرد، دستگاه در وضعیت خاموش قرار دارد. با چرخاندن آن به سمت راست و چپ، پکیج به ترتیب در وضعیت کارکرد تابستانه (با تصویر خورشید) و زمستانه (با تصویر برف) قرار می گیرد که تعیین این وضعیت ها با توجه به فصل و شرایط موجود انجام می شود.

راهنمای روشن کردن پکیج ایران رادیاتور 4

شکل 4 پکیج، عقربه و ولوم های آن جهت تنظیم دما و فشار متناسب با نیاز ساکنین

در صورتیکه ولوم را یک ربع دیگر بعد از وضعیت زمستانه یا تابستانه بچرخانیم، دستگاه در وضعیت R قرار می گیرد که به معنی ریست شدن دستگاه است.

از این وضعیت معمولا فقط زمانی استفاده می کنیم که دستگاه ارور بدهد که با ریست کردن آن، پیام خطا موقتا رفع می شود.

محل قرار گیری ولوم وابسته به این است که چه دمایی از پکیج را برای خود مطلوب می دانیم. به صورت کلی از قرار دادن مستمر ولوم ها در وضعیت ماکزیمم خودداری کنید زیرا ممکن است در بلندمدت به پکیج آسیب برساند.

با تغییر وضعیت ولومی که با عکسی از یک شیر آب مشخص شده است، دمای آب گرم مصرفی را تنظیم می کنیم. استفاده از یک دمای متعادل تر عمر و عملکرد دستگاه را بالا برده و باعث میشود دیرتر رسوب بگیرد.

توصیه می کنیم که این مقدار تنظیمی را بعد از تنظیم اولیه متناسب با نیاز خودتان، خیلی تغییر ندهید. نقطه وسط، معمولا جوابگوی نیاز اکثر ساکنین است، البته باز هم بسته به تقاضای شما دارد.

متخصصان فنی ما این افتخار را دارند که مشاوره های لازم را انجام دهند و هنگام راه اندازی، کلیه اقدامات انجام شده را خدمت شما عزیزان شرح دهند.

ولوم دیگر که با عکس رادیاتور مشخص است، برای تنظیمات گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرد. سعی کنید تا جایی که امکان دارد شیر رادیاتور را درحالت باز قرار دهید.

در گام اول راه اندازی پکیج و هنگام روشن کردن آن، توجه داشته باشیم که درجه فشار آن را بین یک و نیم تا دو که استاندارد تعریف شده توسط سازنده است تنظیم کنید.

راهنمای روشن کردن پکیج ایران رادیاتور 5

شکل 5 نمایی از قسمت زیرین پکیج ایران رادیاتور و اتصالات و شیرهای متصل به آن

در یکی از راهنمایی ها و مشاوره هایی که توسط تیم تاسیساتی سایت برای یکی از مشتریان انجام شد، مشکل عدم روشن شدن پکیج گزارش شد.

با بررسی فنی، مشخص شد که فشار اولیه پکیج روی عقربه نیم بود (مطابق با تصویری که مشاهده می کنید) که همین مساله باعث شده بود که پکیج در وضعیت خاموش باقی بماند.

راهنمای روشن کردن پکیج ایران رادیاتور 6

شکل 6 قشار پکیج در وضعیت پایینی قرار دارد و به همین دلیل خاموش شده است

مطابق با تصویر زیر، یک شیر کوچک آبی رنگی در زیر دستگاه ایران رادیاتور و سمت راست مشاهده می شود که شیر تزریق فشار یا شیر پرکن نامیده می شود (معمولا به صورت مورب از پکیج بیرون می آید).

اگر این شیر را باز کنیم، فشار به محدوده استاندارد خود یعنی 1.5 تا 2 می رسد که در این صورت، پکیج دیگر خطای E1 ایران رادیاتور را نشان نمی دهد و با روشن شدن شعله، فعالیت پکیج آغاز می شود.

راهنمای روشن کردن پکیج ایران رادیاتور 7

شکل 7 بعد از بالا رفتن فشار

توجه داشته باشید که در مدل های جدید این پکیج، این شیر تزریق فشار، به رنگ سیاه است که در پشت شلنگ گاز قرار دارد و به صورت عمود از پکیج بیرون آمده است.

توجه: بستن شیر تزریق فشار را در پایان تنظیم فراموش نکنیم.راهنمای روشن کردن پکیج ایران رادیاتور 8

 

شکل 8 شیر آبی رنگ تزریق فشار

نکته 1: نیازی به بستن شیر رادیاتور و شیر های رفت و برگشت پکیج در تابستان نیست.

نکته 2: اگر در روزهای سرد سال به مسافرت می روید و چنانچه پکیج در فضای باز قرار گرفته است (مثلا بالکن)، قبل از خاموش کردن پکیج، دمای آن را در حالت ملایم تنظیم کنید و یا اینکه به روشی، آب درون پکیج را خالی نمایید و سپس با خیالی آسوده سفر کنید.

شما عزیزان می توانید فیلم آموزش روشن کردن پکیج ایران رادیاتور را در زیر مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود فیلم آموزش راهنمایی روشن کردن پکیج ایران رادیاتور

نکته 3: قبل از روشن کردن پکیج دیواری از مناسب بودن شرایط دودکش (ثابت و محکم بودن و همچنین سوراخ نداشتن آن) مطمئن شوید.

اگر با خواندن این مطلب کماکان در روشن کردن پکیج خود دچار مشکل هستید و یا نیاز به سرویس پکیج دارید همین الان فرم درخواست سرویسکار را پر کنید یا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در تمام مناطق شهر تهران در سریعترین زمان مشکل را برطرف نمایند.

اشتراک گذاری:

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

تصویر امنیتی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +4 # حیدر 1396-10-25 19:34
سلام خسته نباشین ، پکیج ایران رادیاتور سری M24 سه تا خطا پشت سر هم میده
60_70
50_70_80
40_70
مرتب روشن و خاموش میشه ، ایراد از چی میتونه باشه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اسماعیلی 1396-10-26 19:58
سلام ،ممنون دوست گرامی.ایراد ها به شرح زیر است:
40_۷۰کمبود اب
۵۰-۷۰-80ان تی سی گرمایش کابل خارج شده و یا قعطی دارد
۶۰-۷۰عملکرد ضدیخ زدگی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # رسول 1396-10-26 20:00
سلام ، پکیج ایران رادیاتور دارم سه روز قبل دادم تعمیر که مخزنش واسم تعویض کردن با رسوب گیر ولی مجددا مشکل قبلی افت بار از ۱,۵ به ۱ بعداز هربار هوا گیری دارم هر ۲۴ساعت یک بار باید هواگیری کنم تا درجه بار یک مقدار پاین تر از ۱میره آب رو باز می‌کنم خطای 40و70میده لطفاً را هنمای کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1396-10-30 13:19
سلام دوست عزیز، دستگاه رو خاموش کنید فشار را تا ۲.۵ بار برسانید.اتصالات داخل دستگاه و شیرهای رفت و برگشت رادیاتور را چک کنید .فقط دستگاه خاموش و اب داخلش خنک باشد نشتی ریز را بهتر نشان میدهد.سپس کل واشر و اورینگ رادیات و دستگاه رو عوض کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احسان 1396-10-30 14:04
سلام پکیج دیواری ایران رادیاتور ارور E2 میزنه مشکلش ، چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اسماعیلی 1396-11-02 16:09
سلام دوست گرامی ، یا سوکت میل یونیزاسیون در جای خود قرارنگرفته ویا جابجاشده است که باید چک شود
یا نوک میل یون در جان شعله نیست و گرما رو سنس نمیکند، ویا بردتشخیص شعله نمیدهد
البته تمام این موارد به شرطی است که فن پکیج کار کند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # فرشيد 1396-12-29 00:31
با سلام
پكيج ٣٦ هزار ايران رادياتور دارم ٣ ماهي بود روشنش نكرده بودم الان كه مي خوام روشن كنم ولوم را هر چي رو حالت تابستان و زمستان و يا ريست مي چرخونم هيچ اتفاقي نمي افته و كلمه off نمايش داده ميشه
ممنون مي شوم راهنمايي كنيد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1397-01-11 12:55
سلام وقت شما بخیر
به سرویس نیاز دارد
باید باز و بسته شود تا هنگ قطعات برطرف شود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-01-13 13:57
با سلام . فشار دستگاه ما بالا نمیره و وقتی اب گرم رو باز میکنیم فشار از 1.5 میاد رو 0 . مشکل از چی میتونه باشه ? مال ما مدل 24000 ایران رادیاتوره .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # جلال شریفی 1397-10-29 10:52
سلام وقتتون بخیر
مسیر شما از یه جا داره خالی میکنه .. شیرهای رفت و برگشتو ببندید زیر پکیج تست کنید ببینید باز این اتفاق میافته یا نه .. خبرشو بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # درویش کشکولی 1397-02-13 00:42
سلام
خیلی عالی، کامل وکارساز بود.
تشکر.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-07-18 14:50
سلام و وقت بخیر آقای کشکولی.
خوشحالیم که مطلب مورد پسند شما کاربران سایت قرار گرفته است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1397-08-05 12:09
صفحه نمایش اف رانشان می دهد وروشن نمیشود چکار کنم فشار درست است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-10-22 12:15
سلام وقتتون بخیر
پکیج را ریست کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # آرین 1397-08-06 19:34
سلام.خسته نباشید.پکیج ایران رادیاتورm24ff داریم.چندروزی درحال کار بود،که چراغ های دمای 40و70چشمک زن شدند وچراغ شعله هم خاموش بودو فشاربار روی 1.5 بود.چندبارریست کردم وخاموش و بعدازچنددقیقه روشن کردم اما ایراد برطرف نشد تا اینکه شیر فشار را باز کردم و تا روی 1.5 ونزدیک 2 قرارگرفت سپس آن را بستم. و مشعل روشن روشن و کار کردم تا اینکه فردای آن روز فشار روی 2.5 رفته بود. آیا فشار روی 2.5 مشکلی ایجاد می کند؟اطرفی هرکاری کردم تا این فشار پایین بیاید فقط بین 2 تا 2.5 کمتر می شود و دیگر روی 1.5 بر نمی گردد. ضمناً پکیج به خوبی اتاق ها را گرم می کند و نگرانی بنده از فشار 2.5 بار است. حتی وقتی دستگاه را خاموش می کنم فشار کاهش پیدا نمی کند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1397-08-07 08:30
سلام وقت شما بخیر
پکیج راخاموش و شیر هواگیری یکی از رادیاتورها را باز کنید تا زمانی که فشار کمی بالاتر از یک و نیم بیاید . سپس پکیج را روشن کنید. وقتی پکیج روشن میشود و پمپ کار میکند کمی فشار را بالاتر میبرد و این امر عادی هست در ضمن درجه های بار عقربه ای بعضی وقتها گیر میکند چند ضربه روی درجه بزنید تا بار را درست نشان دهد.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حیدری 1397-08-08 02:12
با سلام
پکیج ایران رادیاتور، مدل L24 44 دارم، فقطیکی از رادیاتورها مقداری گرم میشه، هواگیری هم انجام دادم، اما کارساز نبود.
ارور E81,E82 و E83 هم میده، ممنون میشم راهنمایی کنید.
ضمنا منزل رو تازه تحویل گرفتم ، نمیدونم پکیج چه زمانی نصب، یا قبلا سرویس شده یا نه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-10-16 23:22
سلام وقتتون بخیر
شیرهای رفتوبرگشت زیر پکیج چک شه ک کامل باز باشه .. شیرهای بالا بخصوص پایین رادیات با الن باز بشه شیرهای پایین بسته باشه این قضیه پیش میاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صمدی 1397-08-18 00:16
سلام،واقعا عالی بود تو این سرما واقعا مطلبتون مفید بود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-08-18 08:23
سلام. نظر لطفتونه
خوشحالیم که مطالب سایت مورد پسند شما همراهان همیشگی سایت قرار گرفته است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عماد 1397-11-06 00:24
سلام چند روزه پکیجم سوت میکشه تعمیرکار گفته به احتمال ۹۰درصد از پمپ هستش.پکیج رو که خاموش میکنم از زیرش آب قطره ای میچکه میخواستم بدونم اونم از خرابی پمپه یا مشکل دیگه ای داره؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-06 11:16
سلام پکیج شما حتی اگر پمپش خراب باشه
قبل هر کاری باید سرویس کامل بشه
خراب شدن پمپ به این علته که رسوب زیاده
و پمپ بهش فشار میاد اول بدید سرویس کاملش بکنه اگر درست نشد پمپ هم تعویض بشه
رادیاتور و سیستم هم شسته بشه تا بازم پمپتون به مشکل نخوره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد صبوری 1397-12-18 21:09
سلام خسته نباشید
چند ماهی هست که فشار پکیج رو به 3یا3/5 هست،هواگیری هم میکنم فشار روی 1/5قرار میدهم،از شیر تخلیه قطره قطره میچکه تا دوباره کم کم فشار میره رو همون 3/5 بعدش قطع میشه و آب نمیچکه از شیر تخلیه..نمیدونه برعکس شده باید فشار بالا بیاد و آب بیاد...میخواستم راهنمایی کنین؟؟مرسی،روی 3/5خطرناک نیست؟؟ممنون ازتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # جلال شریفی 1397-12-20 19:05
سلام حتما اقدام کنید برای رفع عیب خطرناکه پکیج داره اعلام هشدار میکنه .. منبع انبساط باید شارژ شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-01-04 12:06
با سلام، بنده پیج مدل L28FF دارم، ولوم شوفاژو گذاشتم رو حالت min درجه حدود 30درجه هست ولی دستگاه کلٲ کارمیکنه و اتوماتیک نمیکنه، و اون علامت سه خط روشن خاموش میشه، مشکل کار کجاست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا پیری 1398-01-05 11:45
سلام وقتتون بخیر
به احتمال زیاد پکیجت تنظیم شعله نیاز داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بابک باباپیری 1398-01-09 03:41
سلام پکیج مدلL28ff دارم تازگیها محلی که پکیج نصب است به شدت اکسیژن کم میادبرای نفس کشیدن وباید حتما پنجره باز باشد در ضمن فشارپکیج خیلی پایین میاید یعنی حداقل ۲ باردرروز بایدشیرپرکن رو باز کنم تا به ۲ برسد .ممنون میشم راهنمایی بکنید.مرسی از سایت خوبتون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Omid hadadi 1398-01-09 17:53
سلام اینکه دستگاه باعث کمبود اکسیژن میشه باید ببینیددستگاه فن دارهست یانه واگرهست دودکش درست نصب شده ویاکلاهک داردیانه،تمام این مواردبایدبررسی شودودرموردپایین آمدن باردستگاه جایی نشتی داردیاشلنگهای زیردستگاه ویاشیرهاویارادیاتورها اگرجایی نشتی داشته باشدباعث پایین آمدن بارمیشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Parsa 1398-06-27 17:08
سلام ما پکیج مدل L28ff En483 داریم بعد خطای E1 میده و فشار از نیم بالاتر نمیره میشه راهنمایی کنین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سیامک نعمت پور 1398-06-29 03:06
سلام وقت بخیر شیر روی رادیاتورها یا کلکتور راببندید بعد پکیج و بارگیری کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ميلاد 1398-08-15 14:37
سلام
پكيج ما از امروز فشارش زيره 0/5و چراغ ٤٠،٧٠چشمك ميزنه و آب سردو رادياتورها سرد،هركاري ميكنم فشار بالا نميره
چيكار بايد كنم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-16 20:40
خرابی مانومتر..خرابی شیر پرکن.فشار کم اب
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرهاد بدری 1398-08-17 18:23
سلام.لطفا اگه ممکنه بمن اطلاع رسانی کنید.چرا در زمستان وقتی درجه شوفآژ رو کم میکنم روی آب گرم حمام اثر میگذارد.چکار کنم که هم دمای شوفاژ کم باشه هم آبگرم حمام مناسب باشه.ممنون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-08-18 09:41
پکیج شما احتمالا تک مبدله میباشد..در تک مبدله اولویت با اب مصرف میباشد..رسوب زدایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مصطفی عباسیان 1398-08-21 06:17
سلام
پکیج ایران مدلm24ff دارم
آیا دمای شوفاژش کمتر از 30 هم میشه؟
چون برای راه‌اندازی گرمایش از کف باید از 25 درجه شروع کرد.
از 30 کمتر میپیچونم چراغ سبز خاموش میشه!
لطفا راهنماییم کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-08-22 09:26
سلام بله میشه..از روی برد دستگاه رو حداقل قدرت باید تنظیم بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نیکخو 1398-09-19 01:45
سلام خسته نباشید اگه فشا از ۲ با بالا رفت مشکلی پیش نمیاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-19 18:44
سلام کاربر گرامی فشار بار پکیج نهایت باید تا ۳بار باشه بیشتر از ۳بار احتمال خرابی منبع انبساط میباشد..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1398-10-22 11:00
سلام و خسته نباشید امروز پکیج ما خطای e1 رو داده بود و فشارش افتاده بود شیر پر کن رو باز کردم و فشارش برگشت اما این بار روی صفحه کلمه ی esc رو نوشت لطفا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-23 09:03
دوست عزیز سلام مشکل خاصی نیست یک بار ریست کنید درست میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اکرم اسدی 1398-11-08 21:18
با سلام پکیج رو چطوری روشن کنیم بیشتر از ۲سال هست داریم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-09 09:04
سلام کاربر گرامی اگر در این دوسال روشن نکردید بهتر است اول سرویسکار پکیج رو بازدید کند. طریقه روشن کردن پکیج اول فشار پکیج را چک کنید که کمتر از ۱/۵ نباشد و اگر فشار کم بود با شیر پرکن که بر زیر پکیج قرار دارد فشار را تنظیم کنید و سپس شیر پرکن رو ببندید و پکیج را داخل برق بزنید و پکیج را در حالت زمستانه بگذارید که شکل حالت زمستانه شبیه برف میباشد و دما را به اندازه دلخواه تنظیم کنید و از باز بودن شیرهای زیر پکیج مطمئن شوید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیپور 1398-11-25 07:15
سلام خسته نباشید
ولوم مربوط به شوفاژ عمل نمیکنه و فقط دمای شصت و درجه رو درجه نشون میده،اشکالش چطوری رفع میشه ، متشکرم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-25 13:03
سلام کاربر گرامی احتمال داره ولوم خراب شده باشد و باید از روی برد تعویض شود برای اینکار از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مسعود 1399-03-16 12:38
سلام ممنون از راهنمایتون.ابگرم ما بعد از اینکه شعله روشن میشه بعداز ده دقیقه خاموش میشه و چراغ 40،60،80چشمک میزنه
و برای راه اندازی مجدد باید خاموش روشن کنم تا اینکه ایا شعله روشن بشه یا نشه.نمیدونم مشکلش چیه. لطف میکنید اگه راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-17 09:34
سلام ارور ذکر شده مربوط به به ضعیف شدن فن،گرفتگی مسیر دودکش، خرابی پرشر هواویا عدم وجود هوا جهت احتراق
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علي 1399-03-19 13:26
سلام وقت بخير
بنده پكيج ايران رادياتورl24ff دارم
پكيج را درحالت تابستانه ميزارم و از حالت زمستانه خارج ميكنم اما شوفاژها همچنان گرمه و پكيج هم فقط در زمان اب گرم مصرفي روشن ميشود
و كاركردش درسته
علت گرم بودن شوفاژها چيه
اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-03-19 17:09
سلام خرابی شیر سه طرفه وکیت تعمیرمتعلق به شیر سه طرفه در دومبدل ودر دستگاه های تک مبدل خرابی بای پاس میتونه دلیل این مشکل باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد