به منظور تکمیل مطلب تعمیر پکیج ایران رادیاتور این بار قصد داریم تا علت خاموش شدن پکیج ایرانرادیاتور را را به طور کامل بررسی کنیم.

به طور کلی پکیج در زمان بسته بودن آب گرم مصرفی و در حالت تابستانه به حالت اتومات رفته و با وجود روشن بودن شمعک، خود دستگاه خاموش می شود.

اما مشکل کار زمانی است که با وجود تنظیم پکیج ایران رادیاتور در حالت زمستانه و یا با وجود باز بودن شیر آبگرم مصرفی شمعک پکیج به صورت خود به خود خاموش می شود.

این موضوع مشکلات زیادی را برای مصرف کنندگان ایجاد خواهد کرد، که در ادامه این مطلب پاسخ این پرسش را خواهیم داد که علت خاموش شدن پکیج ایرن رادیاتور چیست؟

همچنین در خصوص نحوه تشخیص خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور و همچنین علل و چگونگی رفع عیب آن توضیحات مفصلی را بیان خواهیم کرد.

 

نحوه تشخیص خاموش شدن شعله پکیج از طریق کد خطا

همانطور که می دانید امروزه انواع پکیج دارای یک سری کد خطا هستند که در صورت ایجاد مشکل در دستگاه از طرق سیستم اعلام می شود.

بنابراین یک راه تشخیص خاموش شدن شعله پکیج از طریق مشاهده کد خطای دستگاه می باشد، که قبل از خاموش شدن مشعل توسط دستگاه نمایش داده می شود.

توجه!

قابل ذکر است که نحوه نمایش کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور در مدل آنالوگ آن از طریق چشمک زدن چراغ های ال ای دی 30 تا 80 بر روی بدنه دستگاه بوده و در مدل دیجیتال آن به صورت ترکیبی از حرف انگلیسی E به همراه عدد است.

حال در قسمت ذیل برخی از کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور در زمان خاموش شدن دستگاه در مدل های آنالوگ به صورت عدد و دیجیتال آن به صورت حرف انگلیسی E را برای شما ذکر کرده ایم.

شما می توانید با استفاده از این کدها علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور مدل m24ff که جزو مدل های آنالوگ این محصول می باشد را در کنار مدل های دیجیتال آن به راحتی تشخیص دهید.

 • کد خطای 70 /E88: این کد به معنی افزایش دمای مبدل اولیه بیشتر از 89 درجه است که در این حالت پکیج خاموش می شود.
 • کد خطای 40 70 / E1: این کد به معنی باز بودن پرشر سوییچ آب و کمبود آب در مدار است که نتیجه آن خاموش شدن دستگاه به منظور حفاظت از سیستم می باشد.
 • کد خطای 40 60 80 / E51: این کد به معنی عمل نکردن پرشر سوییچ فن و در نتیجه خاموش شدن دستگاه می باشد.
 • کد خطای 40 70 80 / E8: این کد به معنی قطع بودن ترموستات ایمنی حد در دستگاه می باشد که در این حالت چراغ قرمز پکیج نیز در مدل آنالوگ آن روشن می شود.
 • کد خطای 80 70 / E2: این کد به معنی خراب بودن ین تشکیل شعله در پکیج می باشد که در نتیجه شعله تشکیل نشده و دستگاه قادر به روشن شدن نیست.

از آنجا که قبلا در مقاله جداگانه ای نحوه رفع هر کدام از خطاهای پکیج ایران رادیاتور را برای شما ذکر کرده ایم، شما می توانید با مطالعه آن مطلب با راهکارهای رفع هر کدام از خطای ذکر شده در قسمت بالا آشنا شوید.

 

علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور به همراه روش رفع

در برخی از موارد خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور بدون نمایش هیچ گونه کد خطایی از سمت دستگاه صورت می گیرد که در ادامه با برخی از آن ها آشنا خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص فیلم علت خاموش شدن شعله پکیج و نحوه رفع آن را ملاحظه کنید.

 • تنظیم نبودن فشار پکیج

همانطور که می دانید یکی از عوامل مهم در روشن شدن پکیج تنظیم بودن میزان فشار دستگاه می باشد.

در صورتی که فشار پکیج کمتر از حد مجاز یعنی بین 5/1 تا 2 بار باشد، دستگاه قادر به روشن بودن نیست.

به منظور بررسی این موضوع می توانید فشار سنج تعبیه شده بر روی دستگاه را چک کنید.

علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور و راه حل 1

چنانچه بعد از بررسی فشار سنج مشخص شد، علت روشن نشدن پکیج ایران رادیاتور به دلیل کم بودن فشار آن است، می توان با باز کردن شیر پرکن پکیج فشار سیستم را تنظیم کرد.

بعد از رسیدن فشار پکیج به میزان 5/1 بار باید شیر پرکن دستگاه را بسته و دستگاه را روشن کنید.

 

 • تنظیم نبودن یون تشخیص شعله

یون تشخیص شعله وظیفه شناسایی شعله در دستگاه و روشن نگه داشتن مشعل را به عهده دارد.

این یون باید تمیز بوده و در فاصله استاندارد به میزان 5/0 سانتی متری جرقه زن قرار داشته باشد، در غیر این صورت دستگاه قادر به روشن شدن نیست.

پس به منظور رفع این مشکل باید ابتدا میله یون تشخیص شعله را با کمک سنباده تمیز کرده و سپس آن در فاصله استاندارد بر روی جرقه زن قرار داد.

(جهت تهیه ورق سنباده بر روی لینک خرید سنباده از سایت دیجیکالا بزنید )

 

 • خرابی سنسور NTC

سنسور NTC این مسئولیت را دارد که بالا رفتن بیش از حد دما در مدار گرمایش و یا مصرفی جلوگیری کند.

حال در صورت خرابی این سنسور پکیج قادر به روشن شدن نخواهد بود که نیاز به تعویض دارد.

 

 • خرابی پمپ سیرکولاتور پکیج

گردش آب در مدار پکیج به عهده پمپ سیرکولاتور آن می باشد، در صورتی که پمپ دچار مشکل شده باشد، آب در درون مدار دستگاه گردش نکرده و در نتیجه پکیج خاموش می شود.

به منظور بررسی بیشتر پمپ سیرکولاتور پکیج، پیچ بر روی پمپ را با کمک پیچ گوشتی باز کنید تا گردش آب در دستگاه را مشاهده کنید. اگر نیاز به تهیه پیچ گوشتی دارید، راهنمای خرید بهترین پیچ گوشتی دوسو و چهارسو دستی می تواند به شما کمک کند.

 

 • خراب بودن فلوسوئیچ

فلوسوئیچ یا فلومتر یکی از حسگرهای مهم در پکیج است که در مسیر آب ورودی به دستگاه تعبیه می شود تا به محض حس کردن جریان آب در پکیج فرمان وجود آب را به برد اطلاع داده و برد نیز فرمان روشن شدن پکیج را به مشعل صادر کند.

بنابراین در صورتی که این قطعه خراب باشد، با وجود جریان آب در مسر ورودی آب پکیج هیچگونه فرمانی به برد و در نتیجه به مشعل صادر نخواهد شد.

با این توضیحات مشخص می شود که علت اصلی خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور در حالت تابستانه که همراه با باز کردن شیر آب می باشد، خرابی فلومتر یا فلوسوئیچ پکیج است که قادر به تشخیص وجود آب در دستگاه نیست.

در چنین حالتی باید فلوسوئیچ تعویض شود.

علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور و راه حل 2

 • رسوب گرفتن مبدل ثانویه

در صورتی که پکیج روشن شود ولی بعد از چند دقیقه ارور 70 نمایش داده شده و دستگاه خاموش شود، نشان دهنده رسوب گرفتن مبدل ثانویه در دستگاه است که در این حالت پکیج نیاز به رسوب زدایی دارد.

 علاوه بر این انتخاب و نصب بهترین رسوب گیر بر اساس مطلب راهنمای خرید بهترین رسوب گیر پکیج و آبگرمکن می تواند تا حد چشمگیری از جذب رسوبات در مبدل دستگاه جلوگیری کند.

 

 • وجود نقص در پرشر سوئیچ هوا

پرشر سوئیچ هوا یکی از قطعات بسیار مهم در پکیج می باشد که در صورت تایید آن در خصوص خروج محصولات احتراق، از طریق فرمان برد پکیج روشن می شود.

بنابراین دو عامل مسدود بودن مسیر دودکش و همچنین خراب بودن پرشر سوئیچ هوا مانع از روشن شدن دستگاه می شوند.

در این حالت پکیج چند بار روشن می شود ولی به محض تشکیل مشعل، مجددا خاموش می شود.

به منظور بررسی بیشتر این موضوع ابتدا دودکش را از پکیج جدا کنید، سپس پرشر سوئیچ هوا را دو شلنگه کنید، در صورتی که مشکل باز هم حل نشد، ونتوری فن پکیج نیاز به تمیز کردن دارد.

 

 • خرابی برد دستگاه

برد دستگاه به عنوان اتاق فرمان پکیج نقش بسیار مهمی در روند کار سیستم دارد، در صورتی که تمامی دلایل فوق را بررسی کردید و هیچ مشکلی یافت نشد، باید برد دستگاه بررسی شود.

در بیشتر موارد بهتر است برد پکیج تعویض شود تا موضوع خاموش شدن دستگاه نیز رفع شود.

علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور و راه حل 3

هر چند عوامل دیگری همچون تنظیم نبودن میزان گاز، خرابی جرقه زن وهمچنین گرفتگی شیر سه راهی نیز می توانند سبب خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور شوند.

همانطور که ملاحظه کردید، عوامل مختلفی می توانند سبب خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور شوند که در اکثر موارد اقدام به سرویس پکیج می تواند تا حد زیادی از بروز این مشکل در دستگاه جلوگیری کند.

از طرفی تشخیص دقیق علت اصلی خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور بسیار حساس و مهم است که نیاز به تجربه و تخصص خاص خود در زمینه تعمیر پکیج دارد.

علت خاموش شدن پکیج ایران رادیاتور و راه حل 4

به همین دلیل شما می توانید همین الان از سراسر تهران به منظور ثبت سفارش به همکاران ما در گروه تاسیسات 24 ساعته به منظور تعمیر پکیج ایران رادیاتور تماس بگیرید یا فرم درخواست سرویسکار را پر کنید.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

تاسیسات ۲۴ ساعته در کنار شماست تا به شما کمک کند مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنید

درخواست سرویسکار متخصص

 

سوالات متداول

ما در تمام مناطق شهر تهران فعالیت داریم
باتوجه به اینکه همکاران ما در تمام مناطق شهر تهران مستقر هستند، هزینه ای بابت ایاب و ذهاب از مشتریان نمیگیریم.
تمامی خدمات مجموعه ما دارای ضمانت می باشد. اگر به هر دلیلی مجری کار را به درستی انجام نداد و یا در زمان گارانتی پس از تحویل کار دوباره مشکل ایجاد شد، تاسیسات 24 ساعته متعهد به انجام صحیح توسط همان مجری یا ارسال متخصص دیگر بدون دریافت هزینه اضافه می باشد.
بابت مشاهده دستمزدها به صفحه تعرفه خدمات مراجعه کنید. همچنین لازم به ذکر است بعضی از پروژه ها را فقط بعد از بازدید میتوان قیمت اعلام کرد که آنها نیز هنگام تماس تلفنی مجری تاسیساتی با شما قبل از آمدن به محل پروژه قیمت حدودی اعلام می شود.
در این صورت فقط هزینه کارشناسی 50.000 تومان از شما دریافت می شود که اگر کار تعمیر را به ایشان بسپارید این هزینه کارشناسی از دستمزد انجام کار کم می شود یعنی غیر از دستمزد تعمیرات هزینه ای بابت کارشناسی از شما نمی گیرند.

منبع

 

اشتراک گذاری:

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

تصویر امنیتی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +1 # رشیدی 1398-10-04 01:06
سلام پکیج خونه ما بوتانه cv424s خاموش میشه.روشنش که میکنی بعد از چند دقیقه کار نمیکنه مینویسه E 29 لطفا راهنمایی کنید ممنون تشکر از لطفتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # حسین فاضلی 1398-10-04 10:49
سلام وقت بخیر
تنظیم شعله دستگاه وهمچنین علت افت فشار
برد دستگاهتون اشکال داره وباید توسط متخصصین بررسی بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # ابوحسینی 1398-10-13 05:22
سلام ، پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff میباشد مشکل در عقربه بار ( افت عقربه بار ) از ۱/۵ پایین تر میاید مشکل چیست؟؟؟ و راه حل ان چیست ؟؟؟ با سپاس ازشما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # اردبیلیAlijeddi 1398-10-13 14:25
باسلام ودرود به کاربر عزیز.

شما پکیج ودرحالت خاموش قرار داده در زیر پکیج به کلید نیم بار باز کنید بارپکیج وببریدبالا ورادیاتورهارو به خوبی هواگیری کنید
اگر حل نشد درمسیر لوله کشی نشتی دارید
توصیه من یک متخصص هست که زود برسی شه چون احتمال کامل وتا متخصص نتونسته ببینه بگه هم روی آن حساب باز نکنیدسوالی بود باز درخدمت هستیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Mohamad 1398-10-13 23:28
سلام پکیج من ایران رادیاتور هست و یک صدای پر پر که قطع و وصل میشه دارد مثلا صدای پروانه ای که به بدنه موتور بگره میباشد ممنون میباشم اگر اطلاع رسانی کنید من خودم فکر می کنم مربوط به پمپ میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-10-14 06:49
دوست عزیز سلام صداها در پکیج میتونه از فن پمپ مبدل سیر برقی و ... باشه اگر از پمپ باشد باید تعویض شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # بهزوز 1398-10-20 12:46
باسلام استاد گرامی مدت زمان روش وخاموش شدن پکیچ چند دقیقه میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-10-21 08:58
دوست عزیز سلام اکثر پکیج ها بعد از رساندن به دمای تنظیمی و خاموش شدن معمولا بعد از 3 تا 5 دقیقه روشن میشوند البته در حالت گرمایش وگرنه در حاات مصرفی به محض استفاده پکیج باید روشن شود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Bhroz 1398-10-20 12:48
باسلام استاد مدت زمان روش وخاموش شدن پکیچ چند دقیقه می باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # مجید 1398-10-23 09:48
دوست عزیز سلام روشن شدنش که بستگی به استفاده مصرف کننده داره تا دما را برسونه روشنه ولی رو حالت گرمایش وقتی دما را برسونه معمولا تو اکثر پکیج ها سه دقیقه استراحت میکنه بعد دوباره روشن میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # سید محمد جواد عطاری 1398-10-20 20:14
سلام پکیج ایران رادیاتور دارم که چند وقت پیش آب گرم خونه قطع شد که پیش از این مشکلی نداشتیم الان پکیج مرتب خاموش و روشن میشه شوفاژ ها گرمی لازم راندارن و آبگرم داخل لوله سرد و گرم میشه و دمای بالایی نداره، روشن شدن شعله شمعک بطور انفجاری روشن میشه و مصرف آب وگاز بطور عجیبی بالا رفته و خونه هم سرده ممنون راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-10-21 08:58
دوست عزیز سلام پکیج شما نیاز به بک سرویس کلی دارد سنسورها هم باید بررسی شوند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شمس 1398-11-10 18:16
سلام اگه کد خطا ۴۰/۶۰/۸۰ باشه که همان پرشر سویچ میباش چقدر هزینه دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-11 08:25
سلام کاربر گرامی این مشکل فقط نمیتونه از پرشر باشه و احتمال داره که از پرشر باشد ارور 40 60 80 وقتی در پکیج رخ میدهد میتواند از برد پکیج باشد که باعث میشود برق به فن نرسد و فن کار نکند اگر پکیج را روشن کردید صدای فن به گوشتون نخورد و بعد از 10یا 15 ثانیه پکیج خاموش شد این ارور را داد مشکل از برد میباشد که نیمسوز و یا خراب شده است که نیاز به تعویض یا تعمیر دارد فقط میتونه 20% از موار دیگه که نام میبرم باشه خراب بودن پرشر هوا یا سنسور فن  یا گیر کردن چیزی به پره های فن و یا قطعی سیمهای رابط بین برد و فن و همچنین معیوب بودن خود فن و.... برای تشخیص دقیق از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا شرفی مقدم 1398-11-12 23:06
سلام خدا قوت .
پکیج من ایران رادیاتور است .

دوشاخ را به برق زدم روشن نشد.

علت چیست ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-11-13 09:46
سلام کاربر گرامی اول از همه با تستر برق پریز را چک کنید که فاز و نول در پریز وجود داشته باشد اینکار فقط با تستر ممکن است فاز متر جوابگو نیست و اگر مشکل از پریز نباشه باید از سالم بودن سیم پکیج مطمئن باشید و اگر سیم هم برق دار بودش باید مطمئن شوید که برق در برد وجود داشته باشد اگر مشکل از برد بودش بهتر است از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرزین 1398-11-16 16:35
با سلام و احترام
پکیج m24ff
اول ارور ۴۰ ۷۰ میدهد بعدمشعل روشن میشود
پس از چند ثانیه با ارور ۷۰ خاموش میشود
بعد ارور
۴۰
۵۰ ۶۰
۷۰ ۸۰ را میدهد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-17 13:36
سلام کاربر گرامی یکی از مشکلات شایع در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور میباشد که به معنی کم شدن فشار بار پکیج میباشد و یا به زبان ساده یعنی عقربه ای که روی گیج پکیج قرار دارد پایین تر از عدد ۱ قرار گرفته است جهت رفع این مشکل شما باید شیر آبی کوچک که در زیر پکیج قرار گرفته است {در برخی مدل ها مشکی رنگ} را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و به محض قرار گرفتن عقربه روی ۱/۵ بار شیر را کامل ببندید. و ارور 50 60 در پکیج به این معنی است که Ntc مدار رادیاتور اتصال کوتاه دارد و خراب است. و در ارور 70 80 میله جرقه زن تنظیم نیست یعنی فاصله ان با صفحه تنظیم نیست و یا شیرگاز برقی گاز را باز نمیکند و باعث بروز  ارور 70-80 پکیج ایران رادیاتور میشود و میله یون مشکل دارد و تشکیل شعله را به برد اعلام نمیکند و یا شعله گاز تنظیم نیستش و در آخر احتمال دارد برد مشکل داشته باشد بهتر برای این همه ارور و تشخیص دقیق از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # طهماسب 1398-11-22 15:38
سلام استادان گرامی سیستم گرمایش ما گرمایش از کف می باشد
سال قبل خونه را حسابی گرم می کرد طوری که فرش داغ می شد اما الان اون گرما را ندارد
و تایم خاموش و روشن شدن پکیج هم کاهش یافته یعنی تند تند خاموش روشن میشه لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-22 22:03
سلام کاربر گرامی پکیج شما نیاز به سرویس دارد و باید مبدل های پکیج با اسید 33٪ دیس کلر شسته شود برای اینکار باید از سرویسکار کمک بگیرید زیرا اینکار بسیار خطرناک میباشد چون اسید گاز شدیدی دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا دهقانی 1398-12-03 18:50
پکیج من ایران رادیاتور است در دو حالت زمستونه و تابستانه هی روشن و خاموش میشود آيا رسوب گرفته است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-04 10:25
سلام کاربر گرامی علت میتونه از چند مورد باشد و برای تشخیص بهتر باید از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید مشکل میتونه از برد پکیج و یا سنسورهای NTC باشد و یا مشکل میتونه از خرابی و یا تنظیم نبودن یون تشخیص شعله و یا معیوب شدن پرشر سوئیچ و هواگرفتگی مسیر دودکش و علت های دیگر توصیه میشود از سرویسکار کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # تاج دینی 1398-12-16 13:43
سلام
پکیج ایران رادیاتور m24ff دارم که در حالت زمستانه خوب کار میکنه اما در حالت استفاده از اب گرم مصرفی مکررا خاموش و مجددا روشن میشود و دمای اب ولرم است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-16 21:18
سلام کاربر گرامی مشکل میتونه از خرابی سنسورNTC باشد و یا مبدل و شیر سه راه دچار رسوب گرفتگی شده است لطفا از سرویسکاران شرکت برای تشخیص دقیق به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی شمس 1398-12-26 03:10
استاد سلام ما پکیچ ایران رادیاتور داریم دیجیتال که امسال سرویس کار اومد جرمگیری کرد چون رادیات داغ میشد حموم سرد.بعداز سرویس حالا ارور E2میده درروز ۴الی۵بار خاموش میشه .میشه راهنمایی بکنید یا یک سرویس کار ماهر بفرستید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-12-26 10:07
سلام دوست عزیز این خطا مربوط به عدم تشکیل شعله است مشکل گاز . شیر گاز یا حسگر شعلست بهتره از کارشناسان شرکت کمک بگیرید شمارخ داخل سایت موجود است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یونس 1399-01-04 08:11
سلام.
ممنون از سایت خوب شما.تو این وضعیت کرونا و غریب بودن ، که هیچ مغازه ای باز نیسن فقط محتوای این سایت به درد من خورد .خیلی ممنونم.
خطای ترموستات و تنظیم فشار و نحوه ی جبران فشار سیستم بسیار کتفی وعالی بود.
خدا خیرتون بده.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی اسمعیلی 1399-01-06 18:40
سلام آقا یونس وقتتون بخیر
خیلی خوشحالیم که توی این شرایط کمکی هرچند کوچک تونستیم به شما بکنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1399-01-10 23:58
با سلام پکیج ما ایران رادیاتور مدل M24FF می باشد شعله ان بعد مدتی مکرر خاموش میشه فن روشنه صدا میادولی چراغ های ۴۰و۶۰و۸۰ چشمک میزنه باید چکار کنیم ممنون میشم تو این شرایط کرونا کمکم کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-14 20:35
دوست عزیز سلام عن بابد سرویس شود اگر مشگل حل نشد تعویض پرشر هوا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1399-01-11 00:08
سلام ببخشید ابگرمکن ما ایران رادیاتور مدل M24ff می باشد شعله مکررا خاموش می شود صدای روشن شدن میدهد ولی شعله خاموش است و چراغ های 40 و 60 و 80 هم چشمک می زند به نظر می اید پکیج کار میکند ابگرمکن نه ممنون میشم در این ایام کرونایی کمکمان کنید متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-14 20:48
-دوست عزیز سلام فن بابد سرویس شود اگر مشگل حل نشد تعویض پرشر هوا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مهسا 1399-01-16 22:38
سلام پکیج ایران رادیاتور داریم ... وقتی شیر آب گرم باز میشود یا حمام میرویم شوفاژ های خونه خاموش میشن ... آیا همینطور درسته؟خونه خیلی سرد میشه راهی هست ک خاموش نشه؟یا کلا مدلشون همینه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1399-01-17 11:06
دوست عزیز سلام در پکیج اولویت همیشه با اب مصرفی است پکیج مشگلی ندارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عظیمی 1399-01-18 08:28
سلام پکیج من ایران رادیاتور مدل m24ff هستش آب گرم داریم ولی شوفاز گرم نمیشه وقتی کلید خامموش روشن میکنم پکیج شروع به گرم کردن پره ها میکنه ولی دوباره شوفاژ خاموش میشه ولی همچنان آب گرم دارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-18 09:29
سلام کاربر گرامی احتمالا سنسور NTCرادیاتورها خراب شده است برای تشخیص دقیق بهتر است از سرویسکاران شرکت به صورت حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جعفرفرقانی 1399-01-18 13:51
سلام پکیج ما ایران رادیاتور دو مبدله است کد خطا ۴۰-۶۰-۸۰ رو میزنه علتش چیه؟
ممنون میشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-19 10:26
دوست عزیز سلام این خطا مربوط به پرشر سوییچ هوا است اول فن را سرویس کنید اگر مشکل حل نشد پرشر را تعویض کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # پژمان عرفان منش 1399-02-04 00:50
علامت off نشان داده میشه و پکیج خاموش شده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-08 13:09
کلید تغیر حالت رو بچرخونید ودر حالت زمستان وتابستان قرار دهید اگر رفع نشد احتمال خرابی پتانسیومتر بر روی برد وجود داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جواد 1399-04-07 06:59
با سلام
وقتی آب گرم مصرفی رو باز می‌کنیم، شعله پکیج روشن میشه و دما بالا میره. در این حین فشار ناگهانی بالا و به سمت ۳ میره و شعله خاموش میشه و دیگه روشن نمیشه و آب هم سرد میشه. بعد از اون هم با باز کردن آب دیگه روشن نمیشه و باید ریستش کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-07 08:57
سلام چند علت میتونه داشته باشه اول رسوب در مدار ،تنظیم نبودن شعله ،بررسی پمپ ومنبع انبساط که باید توسط سرویسکار بررسی ورفع عیب بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد رضا 1399-04-11 20:49
سلام علت گرم نشدن اب در حالت تابستان چیست و فشار هم از ۱ بالاتر نمیره اصلا با باز کردن شیر اب گرم دستگاه روشن نمیشه ولی در حالت زمستانی روشن میشه دلیلش چیست؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-04-11 23:57
سلام علت این مشکل از فلوسوییچ ویا فلومتر دستگاه میباشد که باید توسط سرویسکار بررسی ورفع عیب گردد وغلت بالا نرفتن آب هم ازگرفتگی مسر ورودی وهمان مشکل فلو میباشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Ali 1399-05-25 11:54
سلام.پکیج ایران رادیاتور مدل گامبورگ داریم.وقتی فقط آب گرم باز میکنم پکیج بدون هیچ مشکلی روشن میشه و روشن میمونه اما اگه آب سرد و گرم را با هم باز کنم که دمای آب متعادل بشه پکیج بمدت بیست ثانیه روشن میمونه دوباره بیست ثانیه خاموش میشه و این سیکل مرتب تکرار میشه.آیا مشکلی وجود داره یا این کارکرد طبیعیه؟در ضمن در دمای آب تغییری بوجود نمیاد یعنی آب سرد نمیشه.ممنونم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-05-26 13:04
سلام این مشکل بخاطر کم شدن فشار آب بوجود میادواحتمال خرابی سنسور مصرفی ،تنظیم نبودن شعله میباشد وقتی آب بافشار کمتر جریان داشته باشه دبی آب کم میشه وآب مصرفی زودتر داغ میشه وسنسور فرمان خاموش شدن مشعل رو میده یا شعله زیاده ویا سنسور خرابه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رقیه پورحسن 1399-05-29 16:27
سلام خسته نباشیدپکیج ما ایران رادیاتورM24ffهستش چن وقت پیش هی برقا میرف دیگه کارنکرد خاموش شد تعمیرکار اومدگف اشکال ازمدار مدار رف تعمیر روشن شد پکیج ولی هی خاموش میشه و چراغ۷۰ ۸۰ چشمک میزنه و پکیج خاموش میشه باید resetبشه دوباره روشن بشه که هی خاموش میشهاشکالش ازچیه ممنون میشم جواب بدین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-05-30 13:40
سلام،این ارور بخاطر خرابی حسگر شعله،جرقه زن ویا خرابی شیرگاز میباشد ودر صورتی که تمام موارد مشکلی نداشته باشد میتونه خرابی برد باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1399-06-15 02:06
سلام پکیج ما وقتی به دمای ٣٨ درجه در آب مصرفی میرسه خاموش بعد از چند ثانیه دوباره روشن میشود دوباره خاموش دوباره روشن میشود مشکل از کجاست؟ سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-06-15 16:43
سلام،نسکل احتمالاً یا از سنسور های دستگاه ویا پرشر هوا میباشد وسرویسکار باید یررسی ورفع عیب نماید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # نادر 1399-06-18 15:02
پکیچ ایران رادیوتور ولوم روی تابستان شیر اب گرم باز میشود کمی دیر تر روشن میشو دیا اصلا روشن نمیشود موقع روشن شدن هم زود خاموش میشود روی رادیاتور روشن میشود و گرمای خوبی هم داردوروی رادیاتورشیراب گرم را باز کنیم پکیچ خاموش میشود لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-06-19 13:37
سلام،خرابی فلو سوئیچ ویا فلورگولاتور دستگاه باعث بوجود آمدن این مشکل میشود ،سرویسکار باید موارد فوق را بررسی ورفع نماید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جواد 1399-07-20 00:17
سلام وقت بخير پكيج من ايساتيس سوپر لوكس هستش الان هوا سرده گذاشتم رو حالت زمستانه ولي مشعلش خاموش نميشه اصلا يكسره روشنه ؟ ميخواستم بدونم اين طبيعيه يا نه ؟
منظورم اينه اصلا استراحت نميكنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1399-07-20 09:11
سلام دوست عزیز پکیج در حالت شوفاژ باید تا مقدار دمایی که شما برایش تعریف میکنید کار کند و وقتی به آن دما رسید دستگاه اتومات کند . اگر دائم کار میکند ایراد دارد و احتمال خرابی ntc شوفاژ بالاست از سرویسکار برایه چک کردن حضوری کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1399-07-24 12:58
سلام وقت بخیر
پکیج ایساتیس دارم که فشارش روی ۴ بود از طریق رادیاتور هواگیری کردم که کل آب تخلیه شد و مجدد از طریق شیر پرکن فشار رو‌به ۱/۵ رسوندم و بستم شیر رو.اما حالا همون رادیاتور گرم نمیشه!علت چیست؟
سوال بعدی اینکه الان تایم روشن شدن روی حالت زمستانه به چند ساعت رسیده!آبگرم مصرفی مشکلی نداره اما شوفاژها گرم نمیکنن درواقع بعد از خاموش شدن بجای ۳تا ۵ دقیقه باید ۳-۴ ساعت منتظر ماند تا دوباره روشن بشه!علتش رو محبت کنید ممنون میشم.
همچنین شعله روشن میشد و خاموش میشد ۵ثانیه بعد که با تمیز کردن میله یون این مشکل مرتفع شد اما متاسفانه دو موردی که عنوان شد جدیدا پیدا کرده.
باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-25 20:08
سلام،احتمال خرابی پرشر هوا،موتور ویا شیر سه طرفه اگر دو مبدل میباشدوخرابی بای پاس در تک مبدل وبررسی سنسور گرمایش توصیه میکنم از یک سرویسکار کمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1399-07-24 19:20
سلام پکیج ایران رادیاتور در حالت زمستانه کار می کنه ولی به محض باز کردن آب گرم مصرفی شعله وفن خاموش میشه وهیچ اروری هم نمیده ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-25 20:08
سلام،خرابی ستسور مدار مصرفی ویا فلوسوئیچ ‌دستگاه وباید سرویسکار مشکل رو در محل بررسی ورفع نماید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1399-07-26 10:44
با سلام و عرض تشکر از پاسخ گویی خوبتان بنده پکیج m24ff دارم در حالت تابستانه درست کار می کند ولی در حالت زمستانه بعد از روشن کردن بطور متوسط هر 3 دقیقه یکبار مشعل روشن شده و چراغ زرد رنگ نیز در حدود 10 تا 20 ثانیه روشن و خاموش می گردد و البته رادیاتور ها هم گرم هستند. آیا با توجه به زیاد روشن شدن مشعل نیاز به سرویس و تعمیرات است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-07-26 21:50
سلام،روشن وخاموش شدن شعله بااختلاف زمانی کم میتونه علل مختلف از جمله خرابی پرشر هوا ،رسوب مبدل خرابی سنسور گرمایش و... باشه که باید سرویسکار بررسی ورفع نماید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد