به منظور تکمیل مطلب راه های جلوگیری از یخ زدن پکیج در زمستان این بار قصد داریم تا در خصوص دمای مناسب پکیج در زمستان توضیحاتی را بیان کنیم.

با شروع فصل سرما یکی از دغدغه های بسیار مهم افراد این است که سیستم گرمایش ساختمان خود را تجهیز و آماده کنند.

این کار نه تنها سبب حفظ آسایش ساکنین می شود، بلکه طول عمر وسیله گرمایشی را افزایش داده و سبب کاهش هزینه های مربوط به انرژی خواهد شد، زیرا باعث می شود دستگاه در بهترین حالت خود کار کند.

برای آن دسته از افرادی که از پکیج به عنوان سیستم گرمایشی در ساختمان خود استفاده می کنند، توجه به این مسئله نیز یعنی آماده کردن پکیج برای فصل زمستان از اهمیت بالایی برخوردار است.

به همین دلیل اولین اقدام آن ها انجام سرویس دوره ای پکیج قبل از شروع فصل سرما است، اما بعد از انجام این کار، نوبت به تنظیم کردن دمای پکیج برای سیستم گرمایشی و آب گرم مصرفی در این دوره از سال می رسد.

به همین دلیل ما در ادامه قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که بهتر است درجه پکیج در زمستان چند باشد؟

به منظور رسیدن به پاسخ این سوال و آشنایی با راه های افزایش بازدهی پکیج و کاهش هزینه های مربوط به آن تا انتهای متن با ما همراه باشید.

دمای مناسب پکیج در زمستان 1

دمای مناسب اتاق در فصل زمستان

یکی از پارامترهای مهم در تعیین درجه مناسب برای پکیج، آگاهی از دمای مناسب اتاق در فصول سرد سال است. اطلاع از میزان این دما می تواند کمک بزرگی باشد.

بر اساس مطالعات صورت گرفته دمای مناسب اتاق برای میانگین افراد بین 18 تا 21 درجه سانتی گراید و برای افراد سالمند و ناتوان مانند نوزادادن بین 22 تا 23 درجه سانتی گراید است.

بنابراین شما می توانید بر اساس سن و سال ساکنین ساختمان و میزان توانمندی آن ها، یکی از بازه های دمایی فوق را برای میزان دمای ساختمان خود انتخاب کرده و بر اساس آن دمای پکیج را تنظیم کنید.

دمای مناسب پکیج در زمستان 2

از آنجا که امروزه بسیاری از سیستم های گرمایشی به صورت هوشمند مورد بهره وری قرار می گیرند، از وسیله ای به نام ترموستات در ساختمان به منظور تنظیم دمای پکیج استفاده می شود.

بسیاری از مردم فکر می کنند که اگر دمای ترموستات اتاقی را بیش از حد بالا ببرند، پکیج بیشتر و سریع تر کار کرده و دمای داخل ساختمان یا رادیاتورها نیز سریع تر بالا می رود.

در حالی که این طور نیست، زیرا پکیج دارای یک سرعت خاص برای کار کردن است و بالا بردن درجه ترموستات سبب بالا رفتن سرعت پکیج در گرم کردن محیط نمی شود.

با این کار فقط عمر مفید دستگاه کاهش پیدا کرده و مصرف سوخت پکیج بی دلیل افزایش پیدا می کند که نتیجه آن صرف هزینه های بیشتر برای تعمیر پکیج و قبوض پرداختی است.

جهت مشاهده انواع ترموستات دیجیتال دما به همراه قیمت و مشخصات بر روی لینک خرید ترموستات دما از سایت دیجیکالا بزنید.

 

دمای مناسب پکیج در فصل زمستان

بهترین دمای پکیج در فصل زمستان به منظور حفظ کارایی دستگاه و همچنین برقراری آسایش افراد ساکن در ساختمان دمای 75 درجه سانتی گراید برای سیستم گرمایش یا رادیاتورها و دمای 60 درجه سانتی گراید برای آب گرم مصرفی می باشد.

خوشبختانه امروزه بر روی کنترل پنل تمام مدل های پکیج از سیستمی استفاده شده است که بر اساس آن می توان میزان دمای آب گرم مصرفی و رادیاتورها را تنظیم کرد.

برای استفاده از این سیستم ابتدا به سراغ پکیج خود رفته و دو ولوم مربوط به تنظیم دمای آب مصرفی و تنظیم دمای سیستم گرمایش را پیدا کنید.

البته در پکیج های دیجیتال کنترل پنل با کمک دکمه تنظیم می شود، که برای آن دسته نیز می توان با استفاده از دکمه های مربوط به دمای آب مصرفی و دمای سیستم گرمایش، میزان دمای پکیج در زمستان را تنظیم کرد.

دمای مناسب پکیج در زمستان 3

بعد از یافتن دکمه یا ولوم مربوط به دما، می توانید دمای آب مصرفی را بر روی 60 درجه و دمای رادیاتورها را بر روی 75 درجه سانتی گراید تنظیم کنید.

حتی در برخی از مدل های پیکج سیستمی وجود دارد که برای ساعات کار دستگاه برنامه زمانبندی تنظیم می کند.

به این صورت که شما می توانید بر اساس ساعت هایی که در منزل حضور دارید، دستگاه خود را برای دمایی خاص و در ساعتی خاص تنظیم کنید.

            

تنظیم دمای اتاق های مختلف در زمستان

سیستم های رادیاتوری پیشرفته دارای قطعه ای به منظور تنظیم دمای هر اتاق به صورت جداگانه هستند که به نام شیر ترموستاتیک رادیاتور مشهور است.

با استفاده از این شیر میزان دمای یک اتاق مجزا از طریق تنظیم میزان جریان آب درون رادیاتور کم یا زیاد می شود.

جالب اینجاست که شیرهای ترموستاتیک دارای ولوم درجه بر روی خود هستند که بین صفر تا پنج درجه قابل تغییر است.

بنابراین شما می توانید به منظور استفاده بهینه از دمای رادیاتورها و پکیج درجه شیر در اتاق پذیرایی را بر روی 3 یا 4 درجه و دمای اتاق خواب را بر روی 2 درجه تنظیم کنید.

جهت تهیه شیر ترموستاتیک رادیاتور بر روی لینک خرید شیر رادیاتور از دیجیکالا بزنید.

دمای مناسب پکیج در زمستان 4

به خاطر داشته باشید که خاموش کردن کامل رادیاتور در فصل سرما به دلیل احتمال تشکیل رطوبت و قارچ اصلا گزینه مناسبی نیست.

به همین دلیل چنانچه شما قصد ندارید از یک اتاق استفاده کنید، می توانید با استفاده از شیر ترموستاتیک درجه رادیاتور را در کمترین حد خود قرار دهید.

 

راه های افزایش بهره وری پکیج

  • انجام سرویس سالانه

یکی از بهترین گزینه ها به منظور افزایش بهره وری پکیج انجام سرویس سالانه دستگاه مخصوصا قبل از آغاز فصل سرما و استفاده از سیستم گرمایشی می باشد.

با انجام این کار که توسط مجری سرویسکار پکیج صورت می گیرد، شما مطمئن می شوید که دستگاه برای فصل سرما کاملا آماده است.

مجری سرویسکار تمام اقدامات لازم در جهت شستشوی قطعات داخلی دستگاه و همچنین بررسی اجزای مختلف پکیج را انجام می دهد و حتی در صورت لزوم آن ها را عیب یابی و تعمیر می کند تا برای پرداخت هزینه های بیشتر به منظور تعویض آن ها به مشکل نخورید.

  • بررسی فشار پکیج

اهمیت بررسی فشار پکیج از این جهت است که افزایش یا کاهش فشار در سیستم می تواند اختلالات بسیاری را در دستگاه و روند کار آن ایجاد کرده و حتی آسیب ها جبران ناپذیری را به قطعات داخلی پکیج وارد کند.

افت ناگهانی فشار در پکیج یکی از همان علائمی است که باید سریعا توسط مصرف کننده بررسی شود و در صورت لزوم از مجری تعمیرکار پکیج برای رفع مشکل آن کمک بگیرد.

زیرا افت فشار می تواند دلایل متنوعی از جمله وجود نشتی در سیستم، وجود هوا در رادیاتورها و پکیج و یا خرابی قطعاتی همچون شیر پرکن دستگاه داشته باشد.

همانطور که پایین آمدن ناگهانی فشار در پکیج زنگ خطر محسوب می شود، بالا رفتن فشار پیکج نیز بسیار خطرناک است.

بنابراین فرد مصرف کننده باید فشار پکیج را با کمک فشار سنج بر روی دستگاه مرتب چک کند که بین 5/. تا 5/1 بار باشد.

 

  • هواگیری رادیاتورها

برخی مواقع رسوبات بسیاری در پکیج ساخته می شود که بخشی از آن ها وارد لوله های سیستم رادیاتوری می شوند. این رسوبات مانع از جریان آب در رادیاتورها خواهند شد.

همین موضوع سبب کاهش راندمان پکیج و سیستم گرمایشی می شود. برای بررسی این موضوع می توانید پکیج خود را روشن کنید و زمان گرم شدن رادیاتورها را چک کنید.

چنانچه رادیاتورها دیرتر از 30 دقیقه داغ شدند و یا برخی از قسمت های بدنه شوفاژ سرد بودند، به این معنی است که رادیاتورهای شما نیاز به هواگیری دارند.

  • خاموش نگذاشتن پکیج

عدم استفاده طولانی مدت از پکیج حتی در فصل تابستان سبب فرسوده شدن دستگاه و کاهش راندمان آن در فصول سرد سال می شود.

بنابراین چنانچه بعضی از مواقع از پکیج خود استفاده نمی کنید، حداقل یک یا دوبار در هفته دستگاه را روشن کرده و اجازه دهید سیستم گرم شود. با این کار از خراب شدن پکیج در آینده پیشگیری خواهید کرد.

  • شستشوی پکیج

یکی از اقدامات مهم به منظور حفظ کارایی پکیج شستشوی قطعات داخلی و خارجی دستگاه است.

همانطور که در قسمت قبل نیز گفتیم، تشکیل رسوبات و جرم با افزایش عمر پکیج بسیار طبیعی است و اقدام به هواگیری رادیاتورها تا حدودی این مشکل را حل می کند.

در برخی مواقع که سختی آب منطقه بسیار بالا است، انجام هواگیری رادیاتورها کافی نیست و باید با انجام رسوب زدایی، مبدل های پکیج را شستشو داد که این کار با کمک مجری سرویسکار کار حداقل سالی یکبار توصیه می شود.

دمای مناسب پکیج در زمستان 5

همانطور که در ابتدای متن نیز گفتیم تنظیم دقیق دمای پکیج بر اساس دمای محیط و نیاز ساکنین می تواند تاثیر بسیار زیادی در کارایی دستگاه و کاهش هزینه های مربوطه داشته باشد.

از طرفی اقدامات ذکر شده برای افزایش بهره وری دستگاه برای رسیدن به این هدف از اهمیت بالایی برخوردار است.

بنابراین چنانچه به منظور تنظیم دمای پکیج و یا اقداماتی مانند سرویس دستگاه و هواگیری سیستم گرمایشی خود نیاز به کمک داشتید، همین الان با همکاران ما در گروه تاسیسات 24 ساعته تماس بگیرید یا فرم درخواست سرویسکار را پر کنید تا نزدیکترین سرویسکار پکیج به محل شما اعزام شود.

 

منابع انگلیسی:

منبع 1   منبع 2   منبع 3

اشتراک گذاری:

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

تصویر امنیتی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود 0 # مهدی 1398-09-20 02:21
پکیج ما در هفته یکی دوبار قفل میکنه وعلامت قفل روی صفحه بعد از باز کردن شیر زیر پکیج وبالا رفتن فشار بر درپکیچ دوباره روشن میشه علت چیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # mohamad javad 1398-09-24 17:59
سلام کاربرگرامی مشکل از منبع انبساط میباشد که نشتی یا در رادیاتورها دارید و یا خود منبع انبساط خراب شده است که فشار پکیج افت میکند برای حل مشکل باید از سرویسکار شرکت کمک بگیرید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سید محمود خادمی 1398-09-25 19:35
سلام وقت بخیر. پکیج منزل الان که تو حالت زمستان هست آب گرم بهداشتیمون مثل قبل گرم نیست و در حمام حتی سرد و گرم هم میشه . تا قبل اینکه حالت زمستان بذاریم خوب بود الان اینطوره . مشکلش چی میتونه باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # mohamad javad 1398-09-27 02:24
سلام‌کاربر گرامی
اکثر پکیج ها در فصل زمستان چنین مشکلی را پیدا میکنن ومشکل پکیج شما از شیر سه راه و مبدل های پکیج میباشد که دچار رسوب شده است و برای تعمیر آنها باید شیر سه راه و مبدل را با اسید 33٪ دیس کلر شستشو دهید برای انجام اینکار توصیه میشود از سرویسکارهای شرکت کمک بگیرید زیرا برای انجام اینکار نیاز به تخصص دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # کریمی 1398-10-22 20:49
آب حمام گرم و شاد میشود و هرچه شیررابه شما گرم کننده میبریم سردار میشود چه باید کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-10-23 09:03
دوست عزیز سلام رسوب مبدل کثیفی لوله ها بهتره ی سرویس کامل بشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضایی 1398-10-24 20:26
سلام
تا حالا خونه ای با سیستم گرمایشی پکیج نداشتم ؛ از لوله ای زیر پکیج اب چکه میکنه میشه توصیح بدین مشکلش چیه ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-10-25 09:44
دوست عزیز سلام موارد زیادی میتونه باشه شیلنگ ها شاید شل شدند یکی از قطعات اب میده شیر اطمینان شاید عمل کرده باید بررسی بشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # ذبیح اله ترحمی 1398-10-25 23:00
باسلام اگر درجه پکیج را روی ماکسیمم بذاریم فشار باید تا چه عددی برسد وبعداز آن عدد خطرناک میباشد.باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # مجید 1398-10-26 12:20
دوست عزیز سلام فشار همیشه باید بین 1 تا 2 باشه بالاتر از 2 خطرناکه به 3 برسه شیر اطمینان عمل میکنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # محسن 1398-10-27 08:50
سلام خسته نباشید
دمای گرمایش پکیج بوتان را ۷۰ گذاشتم ولی وقتی به ۴۸ میرسه دوباره روشن میشه
مشکلش چیه؟
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-10-28 19:32
سلام کاربر گرامی شما دمای حد اکثر پکیج را تنظیم میکنید ولومی که روی پکیج میباشد برای تنظیم دمای حداکثر میباشد و پکیج وقتی به دمای حداقل یعنی 50 میرسد روشن میشود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ذبیح اله ترحمی 1398-10-27 13:11
باسلام پکیج ما قبلا آب از لوله زیرش نمیومد یه روز که روشنش کردم بعد ده دقیقه یه صدای عجیبی ازش دراومد آب ریزشش شروع شد و فشارشم روی سه بود که من سریع شیر هواگیری رادیاتو باز کردم فشار برگشت ولی هرچند یه وقت آب ریزش دارد آیا پکیج مشکلی پیداکرده یا شیراطمینان چون عمل کرده بایدتعویض شه
ممنون میشم پاسخ بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-28 19:10
سلام کاربر گرامی اگر فشار پکیج افت نکند و کم نشود نیاز است تا شیر اطمینان تعویض شود ولی اگر پکیج افت فشار دارد و رادیاتورها به خوبی گرم نمیشود باید منبع انبساط پکیج را چک کرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سلیمانی 1398-10-27 19:38
آیا دمای آب گرم پکیج باید ثابت باشد یعنی در زمان شستشو یا استحمام نیازی به استفاده آب سرد نیست در واقع دمای پکیج طوری تنظیم شود که آب سرد کاربردی نداشته باشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-10-28 19:00
دوست عزیز سلام دمای مصرفی را روی 60 بزارید و اگر نیاز بود اب سرد مخلوط کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-28 19:01
سلام کاربر گرامی دمای آب اگر بیش از اندازه داغ باشد نیاز دارید که از آبسرد استفاده کنید ولی اگر دمای پکیج را جوری تنظیم کردید که آب ولرم باشد و فشار آبگرم به تنها خوب باشد مشکلی ندارد میتوانید به این صورت هم استفاده کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عزیز 1398-10-30 21:16
سلام
من ۲ دستگاه پکیج دارم.
آب گرم رادیاتور یکی همیشه در دمای ۴۵ درجه است.
و برای دومی شب ها دمای ۵۵ درجه و روزها دمای ۴۰ درجه می گدازم.
آیا این کار و این دماها بر روی عمر دستگاه ها اثر دارند؟
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-11-01 10:04
دوست عزیز سلام سازنده یک رنجی را در اختیار شما قرار داده تا شما نسبت به نیازتون استفاده کنید دمایی که شما قرار دادین باعث صرفه جویی در انرزی و استهلاک کمتر دستگاه میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # خوشنانxh997 1398-11-01 22:33
با عرض سلام و خسته نباشید
متاسفانه پکیج ما بیش از 60 درجه گرم نمی‌کند
حتی با پیچاندن پیچ تنظیم به حداکثر دما باز
بیش از 60 درجه گرم نمی‌شود علت چیست
با عرض معذرت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-04 13:30
سلام کاربر گرامی مشکل میتونه از سنسورNTC ویا رسوب گرفتگی در شیر سه راه و یا مبدل پکیج باشد برای رفع مشکل و تشخیص دقیق تر از سرویسکاران به صورت حضوری استفاده کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Mahdi 1398-11-02 15:22
سلام ببخشید این پکیج ما رسوب گیری هم کردن ولی همچنان بعضی مواقع سرد وگرم میشود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-04 12:44
سلام کاربر گرامی از سالم بودن سنسورهای NTC مطمئن شوید و اینکه شیر سه راه هم اسید شوئی شده است و یا فقط مبدل شستشو داده شده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # خلیلی 1398-11-16 21:50
سلام
پکیج در درجه ۴۰ و ۷۰ چشمک میزند و رادیاتورها سر شده اند
روشن خاموش کردم ولی تفییری نکرده است
لطفا راهنمایی فرمایید
متشکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # mohamad javad 1398-11-17 13:23
سلام کاربر گرامی اگر پکیج شما از برند ایران رادیاتور میباشد باید بگم که اون عدد های 40 70 معنی ارور میدهد و یکی از مشکلات شایع در پکیج های آنالوگ ایران رادیاتور میباشد که به معنی کم شدن فشار بار پکیج میباشد و یا به زبان ساده یعنی عقربه ای که روی گیج پکیج قرار دارد پایین تر از عدد ۱ قرار گرفته است جهت رفع این مشکل شما باید شیر آبی کوچک که در زیر پکیج قرار گرفته است {در برخی مدل ها مشکی رنگ} را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و به محض قرار گرفتن عقربه روی ۱/۵ بار شیر را کامل ببندید و مشکلتون حل میشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # عادله گلستانی 1398-11-21 09:11
سلام و خسته نباشید
پکیج ما لمسی و آلپروس هستش ،الان روی صفحه نمایش time in ظاهر شده بعد از یه مدت خاص خود به خود خاموش میشه و time out می‌نویسه این قسمت رو نمیتونم حذف کنم چطوری این کارو بکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-11-21 10:59
سلام کاربر گرامی مطمئن هستید که این ارور رو میده و چیز دیگه ای ننوشته شده است و اگر مطمئن هستید این اروری که شما دارید میگید به احتمال زیاد وارد تنظیمات شدید و گزینه تایمر را فعال کردید که بعد از مدتی که روی تایمر کار میکند و زمان تمام میشود خاموش میشود و گزینه time out را مشاهده میکنید در داخل تنظیمات پکیج میشوید گزینه ای به نام timerیا clock و یا time میبینید یا نه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سعید 1398-12-01 20:12
سلام من پکیچ بوتان پاویا دارم ولی اتوماتیک نمیکند؟
ایا مشکل داره ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اردبیلیAlijeddi 1398-12-02 15:12
باسلام کاربرگرامی متراژمکان شما چند است ومارک واندازه پکیج شماچیست؟ در فصل سرما باید درهرسال یک بار پکیچ سرویس شودو چون درجه پکیج ودرفصل زمستان سرمادرآخرین درجه قرار میدهیم اصولی نیست دریک درجه خاص که میتوانید در مقالات ما درسایت جستجو کرده وازاطلاعات پکیج زیادتر آشنایی پیدا کنیدواحتمالا ترموستاتیک شما به مشکل خورده وپیشنهاد من درخواست متخصص کاربلد که زودتر بررسی کرده ومشکل شماروحل کنه سوالی بود درخدمتیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمود 1398-12-16 13:22
سلام عزیزان لطفا بفرمایید که فشار پکیج ایران رادیاتور در چه درجه ایی در زمستان تنظیم شود لازم به تذکر استکه پکیج ما 24000 از نوع انالوگ میباشد . لطفا راهنمایی کنید . با تشکر محمود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-16 21:33
سلام کاربر گرامی بهترین درجه بار برای پکیج 1/5 بار میباشد و اینکه برای تنظیم دما رادیاتورها دما 70درجه مناسب میباشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1399-01-02 16:45
باسلام پکیج ما ناوین است درجه آن از 2 بالاتر میره و دمای آن 84 است آیا مشکلی داره؟ اگه مشکلی است باید چه کار کرد؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-02 17:38
دوست عزیز سلام معمولا وقتی پکیج را در حالت گرمایش تا اخر زیاد میکنید و روی 80 قرار میدهید معمولا روی 4 درجه بالاتر خاموش میشود اگر روی 90 بیاد خطرناکه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عليرضا 1399-01-05 00:52
با سلام پكيج ما صداي بدي ميده و شوفاژ ها خاموش شدن و گرم نميشن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1399-01-05 14:23
دوست عزیز سلام ابتدا باید مشخص بشه که صدا از کجای پکیج میاد صدای پکیج بیشتر از فن . مبدل و پمپ هستش بهتره از یک تعمیر کار کمک بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ... 1399-01-07 17:56
سلام ایا مشکلی پیش نمیاد در زمستون روزا پکیج وبزاریم روحالت تابستونه وشبا روشنش کنیم بزاریم روحالت زمستونه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1399-01-08 19:11
سلام کاربر گرامی مشکلی پیش نمیادش ولی برای اینکه همش اینکار رو انجام ندید میتونید برای رادیاتورها از شیر ترموستاتیک برای رادیاتورها استفاده کنید و با کم کردن دما از روی شیرها میتونه پکیج از گرم کردن رادیاتورها جلوگیری کنه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسینی 1399-01-29 17:36
سلام پکیچ ایران رادیاتور دارم برای گرمایش از کف .سال 90 نصب شده و تا زمستان امسال فشارش کم نمی شد ولی امسال هفتگی فشارش به زیر یک می اومد و این اواخر هرشب با شیر ابی رنگ فشارشو میارم روی یک موقع گرم شدن فشارش از 2.5 رد میشه و یک لیوان اب چک چک تا صبح که خاموش میشه -ترموستات اتاقی نصب کرده ام _ تا شب کاملا بارومتر به کف میچسبه! و داخل پکیچ صدای بلند جابجایی اب میاد تا شیر ابی را باز میکنم و فشار روی ک میرسه صدا هم قطع میشه .بنظر شما مشکل از شیر خودکار تخلیه است یا جای دیگه .در ضمن اوایل نصب با اینکه فشار روی یک ونیم بود از دو بالاتر نمی رفت حالا با یک اتمسفر به 2.5 میرسه نشانه رسوب در مخزن هست یا نه.سپاسگزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-01-30 15:55
سلام علت کم شدن فشار آب در مدار بسته نشتی درمدار نباشد وبالا رفتن هم میتونه از کمبود باد در منبع انبساط ویا سوراخ بودن منبع. من توصیه میکنم حتماً از یک متخصص جهت سرویس دستگاه استفاده کنید (جهت جلوگیری از مخارج اضافه)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # وحید 1399-02-02 12:46
در این روزها ک بعضی موقع ها یکی دو روز هوا گرم میشه و نیاز ب گرمایش نیس،آیا خاموش کردن پکیج ضرر داره یا کار دیگه ایی باید کرد؟
مرسی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین فاضلی 1399-02-02 14:00
سلام دوست عزیز در این روزها بهترین دما ۴۴تا ۵۰ اما برای کارکرد بهتر دستگاه وجلوگیری از مخارج اضافی توصیه میکنم که از ترموستات اطاقی استفاده کنید حتما .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد