به منظور تکمیل مطلب بهترین پکیج دیواری این بار قصد داریم تا به بررسی بهترین مارک خارجی پکیج دیواری بپردازیم.

آنچه در ادامه خواهید خواند:

 • انواع پکیج
 • نکاتی در خصوص تهیه بهترین پکیج خارجی
 • معرفی بهترین مارک خارجی پکیج دیواری در بازار ایران

بهترین مارک چیست؟ کدام مارک را انتخاب کنم؟ مواردی که باید در اصل و فرع بودن کالا در هنگام خرید به آنها توجه کرد چه چیزهایی هستند؟

اینها سوالات متداول و رایجی هستند که در مورد خرید هر کالایی ممکن است به ذهن برسد و تبدیل به چالشی  بزرگ برای انتخاب یک برند مناسب گردد.

بدلیل سوالات فراوانی که از جانب بازدیدکنندگان گرامی سایت تاسیسات 24 ساعته از کارشناسان ما در رابطه با بهترین مارک خارجی پکیج دیواری پرسیده شده است، بر آن شدیم تا بررسی پاسخ این پرسش بپردازیم.

لازم به ذکر است این شرایط بصورت عمومی مستقل از کارخانه سازنده باید مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد، همچنین بدلیل گستردگی و تنوع کیفیت محصولات موجود در بازار از ذکر نام برندی خاص در این نوشتار پرهیز می گردد.

بهترین مارک خارجی پکیج دیواری 1

انواع پکیج

پکیج های تولید شده در ایران و جهان به چند دسته تقسیم بندی می شوند که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • پکیج دیواری فن دار

پکیج دیواری فن دار یک نمونه از پکیج های گاز سوز است که دارای فن هواده بوده و دقیقاً به همین دلیل در فضاهای باز مانند بالکن، تراس و یا پاسیو از این محصول می توان استفاده کرد.

از طرفی پکیج های دیواری فن دار مجهز به دودکش دوجداره هستند تا با کمک آن دود حاصل از احراق دستگاه خارج شود.

به همین دلیل باید از این محصول در مکان هایی استفاده کرد که اولاً تامین اکسیژن دستگاه مشکلی نداشته باشد و ثانیاً بتوان دودکش آن را تا ارتفاع بیش از 30 سانتی متری بالا برد.

 • پکیج دیواری بدون فن

پکیج دیواری بدون فن محصولی است که در آن از فن برای خروج گازهای حاصل از احتراق استفاده نشده است و در واقع این روند از طریق دودکش و به صورت مکشی انجام می شود.

دقیقاً به همین دلیل است که نباید از پکیج دیواری بدون فن در فضاهای باز استفاده کرد، بلکه این نوع محصل فقط مناسب در مکان های بسته مانند داخل آشپزخانه هستند.

مزیت دیگر پکیج های بدون فن به صدای تولیدی کمتر در این محصول در مقایسه با نوع فن دار آن می باشد، هرچند امنیت استفاده از پکیج فن دار بیش از مدل بدون فن است.

 • پکیج دیواری تک مبدل

پکیج دیواری تک مبدل از یک عدد مبدل دوبل به منظور گرم کردن آب مصرفی و سیستم گرمایش یا رادیاتوری تشکیل شده است که تامین هر دو آب گرم مورد نیاز در یک مبدل صورت می گیرد.

یکی از معایب پکیج دیواری تک مبدل این است که احتمال رسوب گرفتن آن به دلیل تماس مستقیم آب گرم با شعله بسیار زیاد است. در نتیجه توصیه ما به شما این است که در مناطق دارای سختی بالای آب از نوع دو مبدل استفاده کنید.

 • پکیج دیواری دو مبدل

همانطور که از نام این محصول پیداست، پکیج های دو مبدل دارای دو مدل جداگانه برای تامین آب گرم مصرفی و سیستم گرمایش هستند. مبدل مورد استفاده در سیستم گرمایش از نوع مبدل حرارتی صفحه ای می باشد.

لذا تشکیل رسوب در این محصول بسیار پایین است. زیرا آب مصرفی در مبدل اصلی پکیج از طریق مجاورت با حرارت آب گرم داخل مبدل اصلی که مسئول تامین آب گرم سیستم گرمایش است، گرم می شود.

 • پکیج زمینی

پکیج زمینی شبیه پکیج های دیواری است، با این تفاوت که دارای قدرت و ظرفیت بسیار بیشتری در مقایسه با پکیج های دیواری می باشد، بنابراین از این محصول می توان در ساختمان هایی با متراژ بالاتر از 300 متر استفاده کرد.

بهترین مارک خارجی پکیج دیواری 2

تمامی مدل های پکیج های ذکر شده در داخل کشور و خارج از آن تهیه و تولید می شوند که شما می توانید با توجه به نوع ساختمان خود و با توجه به پارامترهای انتخاب پکیج مناسب یکی از آن ها را انتخاب کنید.

تا این قسمت از متن با انواع پیکج دیواری آشنا شدید و در طی مطلب بهترین پکیج دیواری نیز پارامترهای انتخاب پکیج را به صورت کلی بررسی کردیم.

اما در ادامه قصد داریم به نکات مهمی در خصوص تهیه بهترین مارک پکیج خارجی اشاره کنیم که توجه به آن ها بسیار ضروری است.

 

نکاتی در خصوص تهیه بهترین پکیج خارجی

خرید پکیج خارجی با توجه به برخی نکات کمی متفاوت است که عدم توجه به آن ها می تواند مشکلات زیادی را برای مصرف کننده ایجاد کند. حال در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

 • خدمات پس از فروش

یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید پکیج خارجی به آن توجه داشته باشید، کسب اطمینان از وجود خدمات پس فروش در ایران توسط شرکت تولید کننده محصول خارجی می باشد.

توجه داشته باشید که پکیج از هر نوعی که باشد و حتی در بالاترین سطح کیفیتی، بعد از مدتی استفاده نیاز به سرویس و یا حتی تعمیر پیدا می کند، لذا عدم وجود خدمات پس از فروش در داخل ایران برای یک محصول خارجی به معنی به دردسر افتادن خریدار است.

چرا که اگر چنین خدماتی وجود نداشته باشد، شما برای تعمیر پکیج خارجی و یا تعویض یک قطعه بسیار ساده از آن باید تمام بازارهای داخلی و چه بسا خارجی را جستجو کرده و حتی در صورت یافتن آن قطعه باید هزینه بسیار زیادی را برای خرید آن بپردازید.

چون جنس کم یاب بوده و یا از خارج تهیه شده که با توجه به تفاوت قیمت دلار ضرر اصلی متوجه خریدار پکیج دیواری خارجی بدون داشتن خدمات پس از فروش در ایران است.

از طرفی نصب و راه اندازی انواع پکیج بهتر است از طریق سرویسکار مجاز همان محصول صورت بگیرد تا کلیه امتیازات مربوط به ضمانت و گارانتی توسط شرکت تایید شود، که این مسئله بدون داشتن خدمات پس از فروش قطعاً غیرعملی است.

تصویر ذیل نمونه ای پکیج های خارجی با کیفیت موجود در سایت دی جی کالا می باشد، به منظور ملاحظه محصولات بیشتر در این سایت به همراه قیمت بر روی  لینک پکیج دیواری در دیجیکالا بزنید.

بهترین مارک خارجی پکیج دیواری 3

 

 • داشتن گارانتی

نکته بسیار مهم دیگر در پکیج های خارجی این است که به داشتن یا عدم داشتن گارانتی این محصولات دقت شود. زیرا در غیر این صورت اگر محصول خارجی بدون گارانتی تهیه شود، هزینه تعمیر هر گونه مشکل احتمالی در دستگاه بر عهده مشتری می باشد.

 

 • وجود سرویسکار مربوطه

قبل از خرید پکیج دیواری خارجی ابتدا شهر سکونت خود را برای یافتن سرویسکار مربوطه به دستگاه خود بررسی کنید.

زیرا در اکثر موارد و مخصوصاً در شهرهای کوچک ایران، یافتن سرویسکار پکیج خارجی تقریباً غیرممکن است، چرا که این محصول برای ایشان کاملاً ناشناخته بوده و نمی توانند در صورت نیاز مشکل دستگاه شما را رفع کنند.

 • قیمت تمام شده محصول

ما نیز کاملاً به این مسئله واقفیم که کیفیت برخی از مارک های پکیج های خارجی مانند آریستون، بوش، فرولی، باکسی، و وایلانت تا این لحظه از نوشتن این مقاله بسیار عالی است.

اما نکته بسیار مهمی که در این بین وجود دارد، قیمت بالای خرید این محصولات می باشد که باید به این نکته نیز توجه داشته باشید.

 

معرفی بهترین مارک خارجی پکیج دیواری در بازار ایران

به منظور سهولت شما مخاطبین گرامی در انتخاب بهترین مارک خارجی پکیج دیواری در این قسمت از متن قصد داریم تا در ادامه مطلب بهترین پکیج ایرانی به معرفی این محصولات در بازار ایران بپردازیم:

 1. پکیج دیواری یونیکال Unical

دیواری دیواری یونیکال یکی از بهترین مارک پکیج ایتالیایی می باشد که در بازار ایران نیز موجود بوده و دارای خدمات پس از فروش نیز می باشد. از جمله خصوصیات این محصول می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دو مبدله و فن دار
 • دارای سیستم ضد یخ محافظتی الکتریکی
 • ترموستات محدودکننده ایمن
 • پمپ تعدیل کننده با بازدهی بالا
 • سیستم آنتی جام پمپ پکیج
 • و....

 

بهترین مارک خارجی پکیج دیواری 4

 1. پکیج دیواری آریستونAroston

یکی دیگر از بهترین پکیج های ایتالیایی مارک آریستون می باشد که در حل حاضر به یکی از برندهای معتبر و محبوب در بین مصوف کنندگان بازار ایران است.

از جمله مزیت های این محصول عبارتند از:

 • دارای بازدهی حرارتی بالا به منظور استفاده در ساختمان های بزرگ
 • دارای گارانتی طولانی مدت
 • دو مبدله
 • فن بدون صدا
 • اشغال فضای بسیار محدود
 • پمپ دور متغیر
 • و ...

بهترین مارک خارجی پکیج دیواری 5

 1. پکیج دیواری بوش Bocsh

یکی دیگر از محصولات خارجی معروف و با کیفیت به پکیج دیواری بوش ساخت کشور آلمان مربوط می شود. این محصول دارای خدمات پس از فروش، گارانتی و تعمیرکاران متخصص در بازار ایران می باشد.

از جمله ویژگی های این محصول می توان به موراد ذیل اشاره کرد:

 • دارای تنوع سایز و ظرفیت بین 24 تا 30 kw
 • بازدهی بالا و دارای تکنولوژی کاهش مصرف سوخت
 • دارای مبدل با جنس آلومنیوم – سیلیکونی

بهترین مارک خارجی پکیج دیواری 6

 1. پکیج دیواری وایلانت Vaillant

پکیج دیواری وایلانت ساخت کشور آلمان بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی در قطعات و همچنین خدمات پس از فروش فعال در کشور می باشد.

 • دو مبدله
 • دو مدل فن دار و بدون فن
 • دارای راندمان 90 درصدی
 • نصب آسان و جاگیری بسیار محدود
 • دارای سیستم حفاظتی ضد یخ و ضد جام پمپ پکیج

بهترین مارک خارجی پکیج دیواری 7

 

نتیجه گیری:

با توجه به آن چه گفته شد، تهیه بهترین مارک پکیج خارجی مستلزم رعایت نکات مهمی است تا در کنار بهره گیری از کیفیت بسیار بالای محصول بتوان از خدمات دیگری همچون ضمانت نامه و سرویسکار مجرب نیز برخوردار شد.

لذا بهترین مارک پکیج دیواری خارجی محصولی است که خدمات پس از فروش، گارانتی تعویض قطعات و همچنین نصاب و سرویسکار مجاز داشته باشد.

از طرفی به این نکته مهم توجه داشته باشید که خارجی بودن پکیج به معنی کیفیت بالای آن نیست و تنها تعداد محدودی از آن ها دارای کیفیت بالای مورد نیاز هستند.

بنابراین چنانچه قصد خرید پکیج خارجی را دارید، ابتدا به کلیه موارد ذکر شده توجه کرده و سپس با کمک نظر کارشناسان این زمینه برای تهیه آن اقدام کنید.

نظر به گستردگی مباحث مربوط به تهیه پکیج مناسب، اطلاعات بیشتر در رابطه با انتخاب بهترین مارک  خارجی پکیج دیواری و همچنین برندهای معتبر داخلی را می توانید با مراجعه به قسمت نظرات همین مطلب از کارشناسان مجموعه تاسیسات24ساعته بصورت رایگان دریافت نمایید.

گروه تاسیسات 24 ساعته فروشگاه نیست و فقط خدماتی از جمله تعمیر و سرویس انواع پکیج خارجی و ایرانی را ارائه می دهید.

اما اگر قصد خرید پکیج دارید یا به فروشگاه های معتبر در سطح شهر مراجعه کنید و یا بر روی لینک خرید پکیج های دیواری در سایت دی جی کالا بزنید و با دقت خرید خود را انجام دهید.

 

منابع انگلیسی:

منبع 1

منبع 2

منبع 3

منبع 4

منبع 5

 

 

اشتراک گذاری:
برچسب ها: پکیج

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

تصویر امنیتی

دیدگاه‌ها  

آموزنده بود +23 # مرادی 1396-06-29 01:11
سلام. میخوام پکیج بخرم چندجا سوال کردم قیمت پکیج های خارجی گرون تر بوده ولی گفتن باکیفیت تره شما تایید می کنید؟ اگه پکیج ایرانی بخرم چی؟ مشکلاتش بیشتره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +14 # اسماعیلی 1396-06-29 10:29
سلام دوست عزیز. پکیج های خارجی موجود در بازار معمولا خوب و راضی کننده هستند اما پکیج های ایرانی و به ویژه دو مارک بوتان و ایران رادیاتور نیز از کیفیت بالایی برخوردارند، هر پکیجی از هر شرکت ایرانی و خارجی، احتیاج به سرویس و یا تعمیر خواهد داشت تا پس از استفاده طولانی و فرسودگی، دوباره به حالت اولیه برگردد، برای خرید پکیج به عوامل دیگر نیز توجه کنید و پکیجی را که دارای خدمات پس از فروش است تهیه کنید تا درصورت بروز مشکل بتوانید از این خدمات استفاده کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +8 # حمید 1397-11-16 23:41
سلام نظرتون درمورد کیفیت پکیج بارلی نسبت به بوتان ویا ایران رادیاتور؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا شاه عالمی 1398-10-14 06:55
سلام
وقتتون بخیر
لطفا بفرمایید برند شوفاژکار(کامفورت) و۲۰۰۰(یونیک) دو مبدله در مقایسه با بوتان وایران رادیاتور از نظر
راندمان
خدمات وپشتیبانی قطعات
رضایت مصرف کننده
وبطور کلی مقرون بصرفه بودن
چطور هستند
ممنون ازتوجهتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مجید 1398-10-14 10:24
دوست عزیز سلام
هیچوقت نمیشه گفت کدوم برند بهتره هرکدوم معایب و مزایای خودشون را دارند و سلیقه ای است
البته این نظر شخصی است
و شاید بدلیل اینکه تبلیغ و سوء تبلیغ یک برند بشود اسم بردن درست نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد حیدری 1398-11-06 17:13
با سلام و خسته نباشید !
در یک آپارتمان 6 طبقه تک واحدی زندگی می کنیم ..هر واحد دارای یک پکیج بوتان مستقلّ می باشد.
با بازکردن شیر آب گرم هر واحد ، طبقه زیرین ( پائینی ) از صدای شرّه آب گله مند است.
بطوریکه هر کدام از شیرهای آبگرم ( ظرفشوئی ، روشوئی ، حمام و توالت ) طبقه 3 را باز کنیم .. طبقه 2 می گوید صدای آب به گوش می رسد ..، اگر طبقه 4 آبگرم باز کند ، طبقه 3 گله مند است.. اگر طبقه 2 بازکند .. طبقه 1 می گوید صدا ی آب به گوش می رسد .. این صدا در پایان شب و اوّل صبح که سکوت برقرار است .. بیشتر آزار دهنده است ..
فقط با بازکردن شیر آب گرم این گله مندی و نارضایتی وجود دارد..
شیرهای آب سرد چنین مشکلی ندارند. فشار آب پمپه در اتاق تاسیسات 4 بار می باشد.. و حتی وقتی پمپها را خاموش کردیم و فقط آب شهر در سیستم بود .. باز هم این مورد را داشتیم ..لطفاً راهنمایی بفرمائید علّت چیست ؟راهنمایی شما عزیزان هستم .. با تشکر .. حیدری تلفن 09188608613
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +14 # صادق* 1396-06-29 22:03
در کل پکیج های خارجی ایتالیایی مثل فرولی بهتره یا ایرانی؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +9 # اسماعیلی 1396-06-30 00:50
به طور قطع نمی توان نظر داد اما پکیج فرولی از مارک های خوب می باشد، پکیج های ایرانی نیز مشتریان زیادی دارند، باید دقت کرد که با توجه به جنبه استفاده شما کدام پکیج کاربردی تر است، در هنگام تصمیم گیری برای خرید پکیج تمامی عوامل از جمله شرایط جوی، متراژ محیط و... را درنظر بگیرید و با مشورت فرد متخصص پکیج مناسب را خریداری کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +11 # حسین 1396-10-07 11:49
سلام: نظر شما در باره پکیج دیواری ال جیLG چیست ؟ و پیشنهاد شما در پکیج های خارجی چه مارکی است؟ ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # اسماعیلی 1396-10-10 10:55
سلام وقت شما بخیر
پکیج ها دائم در حال رقابت هستند. در تاریخ درج این نظر پکیج های المانی و ایتالیایی از بهترین پکیج ها هستن.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # Sajjad 1397-09-29 15:12
سلام.LG دستگاه بسیار خوبیه ولی متاسفانه اکثر جاهایی که LG نصب کردن از لحاظ خدمات اذییت میشن به این دلیل که قطعاتش کمه و قطعا باید به خدمات دهیِ مارک و شرکت مورد نظر دقت کنید.
پکیج های ایتالیای عالی هستن.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +11 # مرادی 1396-10-09 15:46
سلام . میخوام پکیج بخرم برای منزل مسکونی که در یکی از مناطق روستایی سردسیر واقع شده متراژ بنا هم 110 متر مربع هست که 60 متر پذیرایی و 15 متر اتاق خواب و آشپزخانه 20 متر و مابقی هم سرویس می باشد. خواهشا پیشنهاد چه پکیجی و مدلی ( ایرانی و خارجی ) رو بهم سفارش میکنید که معایبش کمتر باشه و هی خراب نشه . با تشکر از راهنماییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +7 # اسماعیلی 1396-10-10 13:58
سلام وقت شما بخیر
پکیج ها دائم در حال رقابت هستند. در تاریخ درج این نظر (10 در 96) پکیج ری که ایتالیایی است بهترین پکیج هست و به راحتی به مشکلی بر نمیخورد.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +7 # حمیدیان 1396-11-10 18:54
سلام معذرت من یه پکیج خارجی میخوام بخرم بین برندفرولی وآریستون خواستم راهنماییم کنیداگه میشه ،متراژ۱۲۵داخل آشپزخانه محل نصب ،دودکش ازپشت بام . ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +7 # اسماعیلی 1396-11-17 08:43
سلام وقت شما بخیر
(در زمان ارسال این پاسخ) فرولی خریداری کنید 24 جواب گو ایشان هست. ولی 28 بگذارند خیلی بهتر است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # شهابي 1396-11-19 15:57
سلام وقت بخير براي منطقه كوهستاني سردسير مثل ميگون براي ٢٣٠متر بناي يك طبقه چه پكيجي رو شما پيشنهاد ميكنين؟اريستون چطوره؟ بين بوتان و ايران رادياتور كدام رو صلاح ميدانيد؟ سپاسگزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +8 # اسماعیلی 1396-11-25 11:42
سلام وقت شما بخیر
در این شرایط فقط شاپه فرانسه (در زمان ارسال این پاسخ) بهترین گزینه است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Nima 1396-11-21 21:34
سلام میخواستم نظر شما رو در مورد پکیج های شرکت مرکوری بپرسم و یا اینکه درسته که خود بوتان گارانتیش کرده؟و آیا اصلا پکیج خارجی برتری‌هایی که داره به مرور زمان ماندگاره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-11-25 10:58
سلام وقت شما بخیر
هر چند مارک ها مدارم در رقابت هستند ولی (در زمان ارسال این نظر) مرکوری مارک عالی هست و عملکرد بهتری از بوتان دارد.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سجاد 1396-11-26 22:33
سلام منزل ما 180 متر هست که 100 متر پذیرایی(3 رادیاتور) و سه تا اتاق 12 (هر اتاق یک رادیاتور) و دو تا حمام داریم الان پکیج خونمون تاچی هست که رادیاتور گرم هست ولی حمام آبش سرده که تا الان 350تومان(رسوب گیری ، تعویض سنسور ها، تعویض منبع انبساط و ....) خرج تعمیراتش کردیم ولی موقتی بوده و دوباره خراب شده لطفا راهنماییم کنید ؟
اگر پیشنهادتون تعمیر هست ، لطف کنید یه تعمیرکار درست و حسابی معرفی کنید و اگر پیشنهادتون تعویض پکیج هست یه پکیج خوب معرفی کنید؟
با تشکر و سپاس فراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-12-07 15:23
سلام وقت شما بخیر
این مشکل از تعمیر کار نیست همه جا هست که میتواند ناشی از رسوب ، خرابی سنسور یا حتی سوراخ بودن منبع انبساط باشد.
بلندی مدار ، فشار آب و تنظیم نبودن شعله کوتاه هم از رایج ترین دلایل این مورد است.
باز هم قابل بررسی است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # وحید 1398-07-23 14:34
سلام احتمالا با کارهایی که انجام شده و مجدد بحالت اول برگشته بنظرمن مشکلش رسوب بالای منطقه شماست وشما باید بعداز اسیدشویی کامل از سختی گیر مغناطیسی وپلی فسوات استفاده بشه و هر شش ماه یک بار باید سختی گیر پلی فسوات را رزین داخلش را تعویض کرده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # میعاد 1396-12-18 13:34
سلام.میخواستم ی برند پکیج و رادیاتور عالی بهم معرفی کنید قیمتش برام مهم نیست فقط میخوام خوب و اصلی باشه و کارکردش عالی باشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +6 # اسماعیلی 1396-12-21 23:29
سلام وقت شما بخیر
هر چند پکیج ها مدام در حال رقابت هستند.
شاپه
مرکوری
فرولی از بهترین ها هستند.
سرویس کار کمی دارند اما عالی هستند
و اگر دسترسی نداشتید بوتان بخرید .
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مهدی 1396-12-19 13:27
سلام و وقت بخیر
برای یک منزل با بنای حدودا 95 متر به شرح ذیل
40 متر آشپزخانه و پذیرایی
دو اتاق 12 متری
یک حمام 6 متری
در منطقه سرد
چه نوع پکیجی تهیه کنم؟
آیا پکیج ایرانی جوابگو خوتهد بود؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1396-12-27 12:42
سلام وقت شما بخیر
شاپه فرانسوی 28 کیلو وات
اریستون 28 کیلو وات
بعد از این ها
بوتان اوپتیما 28 کیلو وات گزینه ی خوبی است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # سیا 1396-12-26 10:46
با سلام و خسته نباشید
لطفا در مورد پکیج بوش مدل کامفورت 24000 نظرتونو بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-01-11 12:52
سلام وقت شما بخیر
پکیج های بوش عالی هستند.
فقط بحث تک مبدل بودن بعضی مدلا هست. حتما تحقیق کنید که پکیج دو مبدله خریداری کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اصغر 1397-01-12 18:51
سلام و خسته نباشید
نظرتون راجع به پکیج آرونیکس چیست؟ یک فضای ۱۳۰ متری که ۹۰ متر آن پذیرایی و آشپزخونه است. ۲۴متر اتاقه خوابه و بقیه هم سرویس و حمام است. لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-04-27 09:05
سلام پکیج خوبی است و حد معمول بازدهی دارد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # سمانه 1397-01-26 23:07
چه مارک پکیج خارجی خوبه که هم آب زود گرم کنه راندمان بالا و هم خرابی خیلی کمی داشته باشه.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مریم 1397-06-26 11:07
پکیج آماتیس که مونتاژ ایرانه و پکیج یونیکال که ایتالیایی هستش بنظر من عالین.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # امین 1397-01-28 20:17
باسلام
من یک ساخت90متری دارم.میخواستم بدونم کدوم مارک ازپکیج های خارجی خوبه؟(رادیانت،فرولی،بوش،ناوین یا...)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1397-04-01 14:57
سلام وقت شما بخیر
پکیج ها دائم در حال رقابت هستند.
اما در این مورد پکیج فرولی بهتر است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ساسان فاضلي 1397-01-30 21:33
با درود و سپاس از راهنمايي هاي مفيد شما. اپارتماني در شمال ، ١٨٥ متر بِنَا. اشپزخانه و پذيرايي ٧٠ متر اتاقهاي خواب، ٢٠ و ٢٠ و ١٥ متر و سه سرويس كامل. گرمايش از كف. ايا پكژ فرولي ٣٢٠٠ مناسب و كافيست؟ أيا ظرفيت بيشتر و بزرگتر از حد نياز مشكلي توليد ميكند؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-03-29 08:04
سلام وقت شما بخیر
خوب است. اما به فکر خدمات آن هم باشید . برای خدمات به مشکل بر میخورید. برندی بگیرید که خدمات آن هر جا بروید فعال باشد و مشکل قطعه پیش نیاید .
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سید محمود 1397-02-04 11:59
با سلام ، برای واحد 100 متری طبقه دوم ، میخواستم پکیج خریداری کنم، محل نصب داخل اشپزخانه ، چه نوع پکیجی بخرم که صداش کم باشه، لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-02-13 17:01
سلام وقت شما بخیر
برای شما پکیج ایرانی بوتان و ایران رادیاتور و خارجی بوش خوب است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1397-02-24 20:26
سلام. پکیج مناسب برای خونه 100 متری در منطقه دارآباد میخوام. ممنون میشم در این خصوص راهنماییم کنید. با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-04-05 18:44
با سلام وقت شما بخیر
پکیج ایران رادیاتور خوب است. اگر بحث رسوب باشد پکیج دایسونگ مدل شوفاژ کار هم بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # علی 1397-02-24 20:31
با سلام ، برای واحد 100 متری طبقه چهارم (طبقه آخر و متصل به پشت بام) ، میخواستم پکیج خریداری کنم، محل نصب داخل تراس، چه نوع پکیجی بخرم که ضمن بازدهی مناسب، صدای کمی داشته باشه و مدام خراب نباشه (رسوب و ...).لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # معرفت 1397-03-18 23:17
با سلام ، برای واحد 100 متری طبقه سوم ، میخواستم پکیج ایرانی خریداری کنم، محل نصب داخل تراس، چه نوع پکیجی بخرم که ضمن بازدهی مناسب، صدای کمی داشته باشه و مدام خراب نباشه (رسوب و ...).لطفا راهنمایی بفرمایید. سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-04-05 18:42
با سلام وقت شما بخیر
پکیج ایران رادیاتور خوب است. اگر بحث رسوب باشد پکیج دایسونگ مدل شوفاژ کار هم بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمود 1397-02-24 23:56
سلام نظر شما در مورد پکیچ لورچ چیه بعداگه میشه یه پکیچ بیصدا میشه معرفی کنید تو اشپزخونه وصل بشه ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-10-24 21:40
سلام لورچ پکیج خوبیه پکیج خارجی هم فرولی
اما شما ایران رادیاتور بخر که قطعات هم داشته باشه موقع خرابی و راحت تعمیر شه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # امیر مهدی 1397-03-19 09:36
با سلام خسته نباشید میخواستم برا یک واحد ۱۳۰ متری در طبقه سوم (اخر)درمنطقه کوهستانی یه پکیج خوب که هم زود خراب نشه ومصرفش هم پایین وکم صداباشه وحجمش کم باشه وبتوان همزمان اب گرم در همه جا استفاده ود ضمن خدمات پس از فروش هم داشته باشه ترجیحا خارجی باشه لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-04-05 18:46
سلام وقت شما بخیر ممنونیم از همراهی شما
پکیج شوفاژ کار مدل دایسونگ بهترین گزینه است برای استفاده شما.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # سیوان غنیان 1397-03-30 15:17
سلام و روز بخیر.بوتان بهتره یا ایران رادیاتور؟ایمرگاز چطوره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-04-01 13:00
سلام وقت شما بخیر
شما می توانید جواب سوالتان را در مطلبی تحت عنوان بهترین پکیج ایرانی در سایت ما به طور کامل مطالعه فرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسی 1397-04-31 10:59
سلام برای واحد 70متری در طبقه سوم ساختمان 6 طبقه که محل نصب آشپزخانه است و صدا هم برام مهم است چه پکیجی مناسب است؟ ممنونم از راهنماییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-06-03 10:40
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
از آنجایی که مساحت شما نسبتا کم هست اول باید دستگاه فن دار بگیرید. معمولا دستگاه های فن دار بخاطر خروج سریع هوا تولید صدا میکند که اکثر شرکتها سعی کردن این مشکل را تا حدی حل کنند ولی چیزی که برای خرید پکیج خیلی مهم هست اینکه شرکت سازنده متعهد گارانتی باشد و تا آخر تامین قطعات دستگاهتان را انجام بدهد ، دستگاه های ایرانی بوتان و همینطور گلد ایران نسبتا صدا کمی دارد. ولی دستگاه خارجی متنوع زیاد است ولی اریستون و بکسی بنسبت عالی هستند.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Sajjad 1397-09-29 15:04
سلام.بوتان و ایران رادیاتور هر دو خوبن ولی ایران رادیاتور از لحاظ خدمات قوی تر هستش.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # منصور 1397-04-08 05:27
با سلام و احترام
ساختمان یک طبقه، پذیرایی 50 متر، آشپزخانه 25 متر و سه اتاق 12 متری، منطقه معتدل، محل نصب آشپزخانه. موندم پکیج چه مارکی بخرم که هم کیفیت عالی داشته باشه و هم خدمات پس از فروش خوب و مهمتر از همه اینکه کم صدا باشه. قیمت مهم نیست. لطفاً راهنمایی بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود -1 # اسماعیلی 1397-05-07 11:18
سلام وقت شما بخیر
از بابت گارانتی و خدمات بوتان شرایط عالی دارد. و توان این را دارد که در همه جا گارانتی انجام بدهد. در ضمن کلیه لوازم داخل پکیج ایتالیایی هست. هر، پکیجی اگر درست و با شرایط مناسب نصب شود، سالها بدون کوچکترین مشکلی کار میکند. مناسب بودن برق دستگاه، مناسب بودن دودکش و تمیز بودن آب مصرفی و آب رادیاتور از موارد آن است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صالحی 1397-04-13 08:48
من میخوام یک پکیج خارجی بخرم با توجه به شرایط منزل و نصب دودکش داخل نورگیر ( ناچارا" باید از لوله دو جداره با ارتفاع 4 متر تا پشت بام و از پشت بام نیز یک متر ار تفاع استفاده کنم و به صورت مستقیم و بدون زانو می باشد)1- آیا امکان پذیر می باشد 2- برندهای خارجی Biasi وbaxi وارداتی و اساتیس جهت 120 متر کدام را توصیه می فرمایید ./.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-10-16 00:34
سلام
باکسی یا ال جی مناسبه مکان شماست ال جی خیلی بهتره ایران ۲۸ کیسه خوبیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عباس کریمیان 1397-04-17 12:48
با سلام.یک واحدصدوبیست.متری داریم,پکیج داخل تراس میخوره,بهترین مارک پکیج چیه؟قیمت مهم نیست فقط جنس خوب وعالی می خوام,پیشنهادهای که بهم دادن بوش,آریستون ویونیکال ایتالیا بوده.لطفا راهنمایم کنید.ممنونم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1397-05-07 11:19
سلام وقت شما بخیر
دستگاهی خوب است که رسیدگی و خدمات پس از فروش آن خوب باشد. و من بوتان را تایید میکنم . چون اصل لوازم این دستگاه ایتالیای هست فقط مهندسی دستگاه ها با هم فرق میکند. در میان خارجی نیز هماریستون و بکسی بهتر هستند.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رجبی 1397-04-19 19:59
با عرض سلام وخسته نباشید .
میشه یه پکیج خارجی عالی برام معرفی کنین ؟برای طبقه ی سوم منطقه ی کوهستانی با متراژ۱۲۰ می خواستم .
ممنون از راهنماییتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-06-09 09:58
سلام دوست عزیز
نسبت به شرایط منزل شما اگر منزل نو ساز و ساخت خوب از شیشه های دو جداره استفاده شود. برای هر متر مربع ۱۰۰تا۱۲۰وات محاسبه میشود. برای منازل بدون شیشه دوجداره و معمولی برای هر متر مربع ۱۲۰تا۱۴۰و برای منازل فرسوده و قدیمی برای هر متر مربع ۱۴۰ تا ۱۶۰وات این شرایط برای مناطق کوهستانی هست .
اریستون
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مریم 1397-06-26 11:11
24 به راحتی برای شما جواب میده، پکیج یونیکال درسته قیمتش یکم بالاس ولی عالیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ابوالفضل اسماعیلی 1397-04-23 19:26
سلام ببخشید محل نصب پکیج داخل آشپزخونم هست (از نظر صدا) و مساحتم 100متر و سیستم گرمایش از کف... خاستم نظر شما رو بدونم؟ کاری نداشته باشه بهم؟ مارک خارجی و ایرانی بهم معرفی کنید... ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1397-06-03 10:37
سلام وقت شما بخیر
سیستم گرمایشی کف اگر مدت زیادی هست که استفاده میکنید حتما از سلامت آن مطلع باشید (نشتی یا گرفتگی) بعد از اینکه از سلامتی سیستم گرمایش از کف اطمینان پیدا کردید از دستگاه های ۲۴۰۰۰ مثال دستگاه ایرانی بوتان و دستگاه خارجی بکسی و اریستون و غیره...میتونید استفاده کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1397-04-28 18:57
با سلام و عرض ادب، یک واحد آپارتمان 200 متری با 3 اتاق خواب 12 متری و پذیرایی 60 متری، آشپزخانه 20 متری تراس 12 متری و سرویس ایرانی و فرنگی و یک حمام، دارم تازه ساز می باشد و تازه میخوام براش پکیج بخرم، لطفاً راهنمایی بفرمایید که چه مارکی بخرم که تا چند سال خیالم راحت باشه و خرابی و کمبود فشار و رسوب نگیرتش، میزان قدرتش چقد باشه ( لطفا برند ایرانی و برند خارجی معرفی بفرمایید) با تشکر فراوان در ضمن منطقه غرب کشور زندگی میکنم لرستان خرم آباد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1397-06-09 09:55
سلام دوست عزیز
اگر منزل شما نو ساز و از شیشه دوجداره استفاده شده از دستگاه ۲۴۰۰۰هزار وات استفاده کنید اگر نه منازل تک جداره و معمولی هست یا قدیمی ساز از دستگاه ۲۸۰۰۰
دستگاه بوتان ،ایران رادیاتور ،خارجی بکسی و اریستون استفاده کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # موسوی 1397-04-29 13:59
سلام و خسته نباشید
منزل ما 190 متر در شیراز اب اینجا کمی رسوب دارد ما بین سه مارک ری ,ایران رادیاتور,وارم هوس نمیتوانیم انتخاب کنیم لطف میکنید راهنماییمون کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-06-03 10:39
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
از بابت رسوب محل زندگی شما میتوانید بعد از شستشوی رادیاتورها از رسوبگیر در رادیاتور استفاده کنید و برای آب ورودی از سختگیر آب استفاده کنید .
در مورد دستگاه از آنجایی که منطقه شما گرمسیر هست و فکر نمیکنم به اندازه مناطق شمالی کشور تکنسین کافی و همینطور قطعات برای دستگاه خارجی آنجا براحتی بدست شما برسد. دستگاه ایرانی بوتان و ایران رادیاتور براتان پیشنهاد میکنم ، با وضعیت آب موجود حتما بعد از سه سال دستگاه نیاز به سرویس کامل دارد که خیلی وقت ها زودتر هم نیاز می شود.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-05-03 22:06
با سلام
بنده بين وايلانت ٢٨ هزار و وارم هوس ٢٤ هزار موندم
تقريبا ١٦٠ خوردهزير بنا دارم
طبقه اول آپارتمان در شيراز
نميدونم كدومش بهتره بگيرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1397-06-03 10:50
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
هر دو دستگاه مناسب شما هست با توجه به ارتفاع شما از سطح دریا و گرم بودن منطقه شما. ولی برای اطمینان ۲۸۰۰۰ وایلانت استفاده کنید
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # هادی 1397-05-05 19:01
با سلام
با توجه به نایاب شدن پکیج های ایران رادیاتور و بوتان در بازار فعلی پکیج، چه مدلی رو در حال حاضر برای خرید پیشنهاد می کنید؟
برند هایی که من تو بازار دیدم warmhause بود و آلیزمان و سلتیک کره ای، البته آریستون هم هست که متاسفانه قیمت خیلی بالایی داره و واقعا اینقدر نمیتونم هزینه کنم.
ممنون میشم اگر برندی میشناسید که هم خوش کیفیت باشه و هم خوش قیمت و البته تو بازار فعلی بشه پیدا کرد رو پیشنهاد کنید.
برای شیراز می خوام، یه خونه 140 متری، با سالن 60 متری و سه خواب 12 متری.
تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # اسماعیلی 1397-06-03 10:42
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
اگر میخواهید در آینده به مشکل نخورید از روی کاتولوک و یا هر راهی که میتوانید از سیستم داخل دستگاه قبل از خرید اطلاع پیدا کنید به نسبت دستگاه های داخلی مثلا پمپ سیلر کولاتور یک چیز کلی هست. داخل ایران و اکثر دستگاه های داخلی و خارجی از این پمپ استفاده میکنند و خوب هم جواب داده از این رو قیمت پمپ بسیار مناسب هست تا بنسبت پمپ پکیج الیزمان که اصلا مدولار هست این پمپ ایرادی ندارد ولی کاملا اتومات است. سعی کنید دستگاه ایرانی تهیه کنید بوتان ،ایران رادیاتور ،گلد ایران و غیره
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احسان 1397-05-10 00:34
سلام
پکیج خیلی خوب خارجی برای منزل مسکونی 130 متری طبقه دوم (سه خوابه-هال-سالن-آشپزخانه-حمام-دستشویی)
با تشکر از شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-06-03 10:43
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
اریستون در ایران خیلی خوب جواب داده و بکسی هم دستگاه خوبی است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Vahid Baratzadeh 1397-05-15 09:00
باسلام وخسته نباشی من یک واحد 105متری اپارتمان دارم چند وقتی است میخواهم پکیج بذارم شما راهنمایی بفرمایید که اولا با توجه به شرایط بازار زمان مناسب برای خرید پکیج چه زمانی است.دوما چه مارکی تهیه کنم که کار بکنه سوما از کجا تهیه کنم که منصف باشه که با شرایطی که مد نظرم هست کنار بیلد در ضمن بنده ساکن مشهد هستم .ممنون از مساعدت شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1397-06-03 10:44
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
از همین الان باید بدنبال خرید باشید چون با وضعیت فعلی پکیج مناسب بقیمت سخت پیدا میشود ، و بوتان را براتان توصیه میکنم چون پکیج نیاز هست که هر چند وقت یکبار تکنسین دستگاه را سرویس کند و شرکت باید تامین قطعات را تا پایان انجام بدهد. قیمت بوتان و ایران رادیاتور و گلدایران در تمام نمایندگی های مجاز به قیمت یکسان و با نسب رایگان است.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Vahid Baratzadeh 1397-05-15 09:05
باسلام .عرضم به حضور شما که یک واحد 105متری در مشهد دارم میخوام پکیج بگذارم حالا میخواستم که راهنمایی بفرمایید اولا با توجه به بازار الان وقت مناسب برای خرید چه زمانی است دوما چه مارکی بخرم که خوبه سوما از کجا بخرم که با ما کنار بیاد .ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-06-03 10:45
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
الان باید بفکر باشید چون تا تغییر فصل چیزی نمانده. قطعات هم واقعا کم شده. هر چه سریعتر اقدام و سعی کنید دستگاه ایرانی با خدمات پس از فروش بگیرید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # قاسمی 1397-05-20 09:01
سلام روز خوش
لطفا پکیجی(ایرانی/خارجی) مطابق مشخصاتی که خدمتتون عرض میکنم معرفی بفرمائید.ممنون
متراژ 80 متر - در منطقه پرند که زمستان معمولا سرد هست - سختی آب بالا- واقع در طبقه 8 ام برج که اطرافش باز هست - محل قرارگیری پکیج در آشپزخانه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیلی 1397-06-03 10:47
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
دستگاه اریستون دستگاهی قوی هست ولی شما برای همچین شرایطی عایق بند با شیشه های دوجداره استفاده کنید ، حتما برای این مساحت از دستگاه فندار استفاده کنید .
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # سعید 1397-05-22 23:01
سلام
پکیج‌ بوتان ۲۴هزار بهترین مدلش چیه در حال حاضر!؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اسماعیلی 1397-06-03 10:48
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
در حال حاضر انواع مدل ها در رقابت هستند. ولی به شما پریلا را توصیه میکنم.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرامرز فرجی 1397-05-26 11:58
با سلام میخواستم پکیج بخرم مانده ام ایرانی بخرم یا خا رجی. میترسم خارجی بخرم قطعه پیدا نشه .ایرانیها هم صداشون بیشتره وهم زود خراب میشوند. اگر ایرانی بخرم کدام بردن بهتره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-04-26 23:29
سلام همه پکیج ها دارای استاندارد و تایید کیفیت هستند و همه دارای ضمانت و گارانتی نمیشه بینشون فرق خاصی اعلام کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Arman 1397-06-06 00:40
سلام یک واحد آپارتمان در طبقه دوم واحد از اطراف هم احاطه شده ۱۵۰ متر زیر بنا در آذربایجان غربی
کدام مارک پکیج خارجی را پیشنهاد میکنید و یا ۲۴ هزار کافی است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اسماعیلی 1397-06-09 09:50
سلام دوست عزیز وقت شما بخیر
بله ۲۴۰۰۰ مناسب هست البته تابش خورشید به منزل شما هم مهم هست .
در زمان نوشتن این نظر: دستگاه ایرانی بوتان ، ایران رادیاتور و خارجی اریستون و بکسی میتوانید استفاده کنید.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # علی 1397-06-11 23:09
خدمات پس از فروش و قطعات یدکی و کیفیت ...در ایران
1-بوش
2-ال جی
3-ایران رادیاتور و یا بوتان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی اسمعیلی 1397-09-25 08:23
سلام وقتتون بخیر
تشکر بابت انتقال تجربیاتتون به دیگر کاربران سایت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Niknezhad 1397-06-17 16:32
پکیج مارک ناوین کره از نظر کیفیت چگونه است؟؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-06 11:18
از نظر کیفیت خوبه فقط ی مشکلی داره
اونم تامین قطعاتشه که قطعات خراب بشه
شما چند روز فقط باید دنبال تامین قطعه باشین
به این دلیل پیشنهادش نمیکنم چون واقعا
اذیت میشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # صانعی 1397-07-03 00:26
سلام و عرض اداب و خسته نباشید...ممنون که به همه پیامها جواب میدین.....در مورد پکیج دایسانگ اطلاعات میخواستم که آیا واقعا کره ایی هست یا نه....ایا قطعاتش با محصول دیگه ایی مشترک هست که در اینده به مشکل قطعات نخوریم....اینجا تو زاهدان اصلا پکیج گیر نمیاد فقط همین دایسانگ هست که قیمتش مناسبه....اگر در خرید هم میتونین راهنمایی کنین ممنون میشم....خونه 140 متر منطقه گرمسیر....پیشنهاد چه مدلی میکنین....بازم سپاس
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اسماعیلی 1397-07-03 21:25
سلام وقت بخیر ممنونیم از همراهی شما
حتمآ ۲۴۰۰۰به بالا باشد و اگر آبگرم بهتری می خواهید ۲ مبدل باشد و در اصطلاح ۲۴ff میگویند.
موفق باشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد 1397-08-04 23:53
با سلام ساختمان ویلایی طبقه دوم با ۱۲۵متر زیر بنا پذیرایی و آشپرخانه ۶۵متر و دو اتاق خواب ۱۶متری میخواستم بدونم چه پکیجی مناسب هست
بوتان فرولی یا اریستون با فرض اینکه همه خدمات پس از فروش رو دارند
ممنون میشم ۲۴هزار دو مبدل کافی است؟ ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-17 13:33
سلام..بوتان مارک بنسر..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی کاردگر 1397-08-06 17:22
سلام
با این مشخصات یه پکیچ ایرانی/خارجی معرفی کنید
۱۲۰متر زیر بنا از دوطرف بادگیر وباز وسط مزرعه کشاورزی هست واینکه طبقه دوم ساختمان و سختی اب بسیار بالا واینکه محل نصب رویه تراس ساختمان هست دو اتاق خواب۱۲متری وپذیرایی با اشپزخانه ۵۵ متره واینکه دوست دارم منطقی ودرست خرج کنم که دچار در دسر دوباره نشم لطفا بی جانبه از هیچ برندی راهنمایی کنید واینکه این برند رو بشه در این اوضاع بازار تهیه کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-23 10:23
سلام کاربر گرامی شما میتونید از پکیج ایران رادیاتور 28هزار که در مدل های مختلفی وجود دارد استفاده کنید و باید بگید که منطقه ای که میخوائید پکیج بگذارید چه نوع آب و هوائی دارد خشک . معتدل ، شرجی هستش که راحت تر راهنمائی بشید و برای املاح و سختی آب میتونید از فیلتر های صافی پکیج که بر سر راه آب ورودی پکیج میگذارند استفاده کنید که در این فیلترها از پلی فسفات استفاده شده است که اگر پکیج را بخوائید در فضای بیرون یعنی تراس بگذارید باید به دور حوضینگ فیلتر فویل بپیچید که از تابش نور آفتاب به پلی فسفات ها خودداری شود.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1397-08-18 23:05
سلام پکیج مرکوری ایکس پنج ایتالیایی ۳۲ هزار خریدم دو دلم خوبه یا نه در مقایسه با بوتان یا ایران رادیاتور ترو خدا راهنمایی کنید.اگه خوب نیس عوضش کنم .ممنون از لطف شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Bahar 1397-08-25 18:59
سلام،خسته نباشید
میخواستم درمورد پکیج ناوین(کره ای) سوال بپرسم...
برای متراژ حدود ۱۲۰ متر
آیا جوابگو هست؟مارک خوبیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-16 18:33
سلام..دوست عزیز پکیج انتخابی شما از بهترین برندهای کره میباشد..که شامل سیستم زد یخ زدگی است و در بالکن نسب میشود..ترجیحا از کالای ایرانی استفاده کنید که هم قطعات معیوبش راحت گیر میاد هم از لحاظ قیمتی به صرفه میباشد..بوتان و ایران رادیاتور دو مبدله۲۸۰۰پاسخگوی نیاز شماست...حمایت از تولید ملی..ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # قاسمی 1397-09-06 18:50
سلام یک پکیج مناسب برای دوبلکس حدود۳۰۰متر( که البته بخاری و شومینه هم داریم) معرفی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1397-09-08 11:47
سلام .می تونید پکیج زمینی 36هزار تهیه کنید مدل های متفاوتی میشه تهیه کرد ،مهم پکیج زمینی می باشد که قدرت پمپ برای 2طبقه مناسب باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1397-09-08 20:57
سلام ببخشید پکیج protherm 24 xlny کیفیتش چطوره .من خریدم ولی دو دلم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مقصود 1398-06-17 17:58
سلام پکیج خیلی خوبیه ولی بازم بستگی به متراژ خونه داره که جوابگو باشه یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1397-09-08 21:01
سلام برای معاره ۱۵۰ متری به ارتفاغ ۵.۵ متر که دارای نیم طبقه میباشد پکبج جواب میده یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # امید حدادی 1397-09-10 06:58
سلام وقت بخیر.بله جواب میدهدالبته بایدمشخص کنیدکه چه سیستمی میخواهیدکارکنیدرادیاتور،فنکوئل،گرمایش ازکف و... ولی برای همچین متراژی پکیج 28000مناسب است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # مظاهر 1397-09-16 12:47
سلام ضمن عرض خسته نباشید
یک پکیج می خواستم بخرم برای طبقه اول یه ساختمان 7 طبقه با زیر بنا 230متر در شمال ایران ساری .چه مارکی را پیشنهاد میفرمایید لطفا راهنمایی بفرایید سپاسگزارم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1397-09-29 12:59
سلام دوست عزیز
برای منطقه شما ساری ابتدا ببینبد کدوم شرکتها خدمات بهتری دارند.
پکیج ایران رادیاتور و بوتان برند رایجی می باشد .
برند های مثل فرولی و بوش هم برندهای مطرح می باشند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # مهدی 1397-09-16 18:30
سلام ببخشید
پکیج protherm lynx 24 خوبه یابد من ابن پکیجو خریدم دو دلم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Omid hadadi 1397-10-08 20:32
سلام پکیجهایی که دربازارهست واکثرا راضی هستند:ایران رادیاتور،بوتان،ال جی،ایساتیس و... هست پکیجی که شماگرفتیدهم پکیج بدی نیست البته پکیج نسبت به متراج وکاری که ازش میخواهیدانتخاب میشه وعملکردولوازم اکثرپکیجها مثل هم هست وزیادتفاوتی نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # یاسین 1397-09-24 00:03
ببخشید میتونید به شماره ۰۹۰۱.......یه پیام توی تلگرام بدین من ریپورتم نمیتونم که برای خرید وسوال باهاتون صحبت کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی اسمعیلی 1397-09-24 06:51
سلام وقتتون بخیر
هر سوالی دارید میتوانید همینجا بپرسید تا کارشناسان فنی پاسخ دهند.
و یا میتوانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # وحید پورمناف 1397-09-27 23:38
سلام میخواستیم برای خونمون که متراژش هست 150که دو تا اتاق 12 و 8 متری و هال 60 متری و آشپزخانه 10 متری پکیج تهیه کنیم به نظر شما بین کامفورت شوفاژ کار و بوتان کدام بهترین انتخاب است؟اندازه ای که باید بخریم چند خوبه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1397-10-01 20:58
سلام و خسته نباشین من میخوام بدونم پرفروشتری مارک خارجی و ایرانی پکیج کدام ها هستند و بزرگترین ایرادی که اکثرا دارن چیه؟ ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Omid hadadi 1397-10-07 17:30
سلام ایران رادیاتور،بوتان،ال جی،ایساتیس و...مشکلات مشترک به محض رفتن برق آب گرم ورادیاتورسردمیشه وگرمایش موتورخانه رونداردوهرچندوقت یکبارمبدل رسوب میگیرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناصر 1397-10-19 00:44
باسلام ساختمان 120 متری طبقه دوم ایا پکیج ناوین 24000 جوابگو است درضمن پنجره‌ها دوجداره میباشد ودرغرب کشور ساکن هستم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Omid hadadi 1397-10-20 18:19
سلام بله جوابگوهست واگردستگاه دومبدله باشدبهترهست ودرضمن فنداربودن دستگاه نیزباتوجه به محل نصب دستگاه بایدرعایت شودالبته این دستگاه جوابگورادیاتوروسرویس این متراژی که گفتیدمناسب است واگه سیستم فنکوئل ویاگرمایش ازکف داشته باشیددستگاه جوابگونیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ناصر 1397-10-22 00:41
باسلام خدمت شما وتشکر ازراهنمایتان چند روز است که پکیج ناوین 24000 نصب کردهام فشار بار پکیج درحالت گرمایش دائماً روی1/5 مباشد اصلا تاخیر نمکند اما استفاده از اب گرم بهداشتی اگر یک کمی زیاد استفاده شود فشار بار پایین حتی روی صفر میرسد بعدقطع آب بهداشتی پکیج خاموش شده ودوباره روشن میشه فشار بار روی 1/5 میرسه درضمن موقع استفاده اب بهداشتی اب داغ است با تشکر لطفا راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Omid hadadi 1397-10-22 19:45
سلام افت فشار 3 دلیل دارد
1منبع باد ندارد
2دیافراگم منبع سوراخ است
3مبدل دستگاه سوراخ است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی کریمی 1397-10-24 21:14
سلام نظرتون در مورد پکیج دودیتریش فرانسه چیه ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Omid hadadi 1397-10-24 23:19
سلام دستگاه خوبی هست ولی قبلا خدمات پس ازفروش وگارانتی نداشت اگه این مواردش حل شده باشه دستگاه بسیارخوبی هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یوسف 1397-11-02 08:50
باسلامدر مورد پکیج وایلاتت میخواستم بپرسم چطور برندی هست با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-02 15:47
سلام واقعا کیفیتش عالی فقط تنها بدی که داره قطعات نداره موقع خرابی همیشه لنگ قطعه هستی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امير صادقي 1397-11-03 01:34
عرض سلام و خسته نباشيد، پكيج مناسب جهت منزل ١٠٠متري تهران،طبقه اول،زير واحد محوطه فضاي باز حياط است.لطفا چند برند با كيفيت خارجي با ذكر مدل به ترتيب اولويت و صلاحديد و يك برند با كيفيت ايراني با ذكر مدل بفرماييد،تشكر از شما.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-03 18:22
سلام وقتتون بخیر
خارجی ایساتیس به این خاطر که قطعاتش گیر میاد
و ایرانی ایران رادیاتور
در کل ایران رادیاتور بهتره
چون قطعاتش راحت گیر میاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ebi 1397-11-05 21:08
سلام دوستان
یک واحد دبلکس در شهر پرند دارم.زیر بنا ۱۴۰ و مساحت کل بنا ۲۳۰ متره. یک سرویس پایین و دو تا سرویس و حموم بالا داره . میخواستم بدونم چه پکیجی و با چه ظرفیتی مناسبه. ضمنا لطفا نظرتون رو در مورد پکیج کامفورت(شوفاژ کار) بفرمایید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-05 23:37
سلام یدونه ۳۲ هزار ایران رادیاتور تهیه کنید
ولی اگه جا دارید پکیج زمینی تهیه کنید خیلی بهتره من فقط ایران رادیاتور پیشنهاد میکنم چون
قطعاتش پیدا میشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # کاظمی 1397-11-06 01:27
باسلام خسته نباشید یه سوال داشتم پکیج موقع روشن شدن صدای تق تق میده ویه کمی هم صداش زیاده بعداز چند لحظه به حالت نرمال برمیگرده آیا این حالت عادیه یانه درضمن پکيج ناوینه باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-06 11:13
سلام شما گردش اب مصیرتون کمه
اگر زیر پکیج صافی داره تمیزش کنید
رادیاتور هارو باز کنید بشورید و اگر نشد
سرویس کامل پکیج شامل مبدل ها و بلوک ها
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # امیر 1397-11-09 23:33
سلام
برای یک منزل با ۱۸۰ متر زیر بنا . پکیج با چه ظرفیتی نیازه ..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-10 17:03
سلام پکیج ایران رادیاتور ۲۸ هزار مدل ال بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-10 17:03
سلام پکیج ایران رادیاتور مدل ال بگیرید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمدی 1397-11-12 11:05
با سلام.
بنده یک واحد 200 متری دارم با عمر بنا 20 سال در حال حاضر کف موزائیک و گرمایش بخاری و پنجره تک جداره می باشد با توجه به اینکه زیر واحد بنده خالی است تصمیم به برداشتن موزائیک وگرمایش از کف سپس سرامیک دارم. لطفا در خصوص خرید پکیج ایرانی با شرایط ذکر شده راهنمایی بفرمایین.
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-14 20:03
سلام ایران رادیاتور ۳۲ هزار رو برای شما پیشنهاد میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # سامان 1397-11-16 15:36
سلام
پکیج مناسب واسه منزل مسکونی دوبلکس 130 متر پایین و 100 متر بالا با پنجره دو جداره و دیوار بیرونی هبلکس اطراف مشهد چیه؟ هر دو طبقه با یک پکیج هست.
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-11-17 00:03
سلام پکیج شوفاژ کار پی ۵ عالیه برا این متراژ
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رسول 1397-11-16 18:42
سلام نظرتون در مورد پکیج ویستا 28هزار چیه ممنون میشم جواب بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-11-17 00:02
سلام .. بد نیست ولی از ویستا بهتر هم داریم ..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رسول 1397-11-17 13:49
سلام بین ویستا 28 و بوتان 28 کدوم بهتره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-17 17:55
سلام بوتان به این علت که لوازمش و خدمات
پس از فروشش قوی تره بهتون پیشنهاد میکنم
البته ویستا هم کیفیت قابل قبولی داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یوسف 1397-11-23 19:01
با سلام و خسته نباشید خدمت مهندسین و اساتید
میشه لطفا بین این پکیج ها راهنمایی کنید کدوم را انتخاب کنم
آریستون کلاس ایکس 24000- فرولی- ارونیکس- ایران رادیاتور ا24000- وایلانت
برای متراژ حدود 120 متر و میخام حدود 7 میلون هزینه کنم
طبیعی هست وایلانت احتمالا انتخاب اول شما باشه اما گرونتره
میشه خواهش کنم از این موارد به ترتیب کیفیت و خدمات پیشنهاد بدید
البته از همه طرف ساختمون به هوای ازاد راه داره و طبقه 4 هست و منطقه سردسیر
میگن 28000 بهتره ایا لازمه 28000 بگیرم؟
خیلی ممنونم پیشاپیش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-11-24 10:32
سلام بله وایلانت عالیه ولی ایران رادیاتور مدل ال هم خوبه برا متراژ شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یوسف 1397-11-24 17:41
به نقل از جلال شریفی:
سلام بله وایلانت عالیه ولی ایران رادیاتور مدل ال هم خوبه برا متراژ شما

سلام مهندس
بعد وایلانت اریستون بهتره یا فرولی
ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یوسف 1397-11-24 20:34
به نقل از جلال شریفی:
سلام بله وایلانت عالیه ولی ایران رادیاتور مدل ال هم خوبه برا متراژ شما

سلام مهندس
ببخشید نیت کردم خارجی بگیرم
بین اریستون و فرولی کدوم بهتره و خدمات پس از فروشش هم خوبه

ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-25 18:41
سلام بین اریستون و فرولی
بنده اریستون رو پیشنهاد میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسن 1397-11-24 13:38
سلام
ببخشید آریستون بهتره یا فرولی
پکیج خارجی چی بگیریم که بعد مشکل قطعه نداشته باشیم با این وضعیت تحریم ها
دیروز رفتم ایران رادیاتور میگه که ثبت نامی هست حالا بخری هفته بعد میدم!!
اریستون خدماتش خوب هست؟
فرولی خدماتش خوب هست؟
یک مدل عالی میشه از این دو برند 24000 پیشنهاد بدید
که کم صدا باشه و عالی
اصلا کیفیت خارجی ها بهتره یا ایرانی ها هم عالی هستند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-24 19:21
سلام پکیج فرولی و اریستون قابل مقایسه با
پکیج های ایرانی نیستن و کیفیتشون عالیه
اما شما ایران رادیاتور بخر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرشته 1397-11-25 10:26
سلام . میخوام پکیج بخرم برای منزل مسکونی که گرمایش از کف کار شده متراژ بنا هم 150 متر مربع هست . خواهشا پیشنهاد چه پکیجی و مدلی ( ایرانی ) رو بهم سفارش میکنید که با گرمایش از کف سازگار تر باشه معایبش کمتر باشه و خراب نشه . با تشکر از راهنمایتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-25 18:37
سلام پکیج ایرانی فقط ایران رادیاتور
چون قطعاتش راحت گیر میاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # یوسف 1397-11-27 22:25
سلام
ببخشید پکیج بوش مونتاژ بوتان خریدم یعنی بیعانه دادم برام بیاره
خود بوتان هم داشت
پرسیدم ازش گفت مشکل قطعه پیدا نمیکنه چون شرکت بوتان پشتش هست
به نظرتون کار خوبی کردم که بوش برداشتم
خیالم راحت باشه
؟
یا همون بوتان پرولا پرو بر میداشتم؟

نظرتون در مورد این پکیج بوش 24000 CLASS 6000W چیه؟
پکیج خوبی هست؟
نسبت به رقبا برتر هست؟
حدود 7.5 پولش شد با این پول میشه یک برند بهتر خرید؟ که مشکل قطعات یدکی هم نداشته باشه
ممنونم پیشاپیش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-11-28 11:36
سلام پکیج خوبی گرفتید حتما
تو نصبش از محصولات شرکت
پیاکو استفاده کنید تا پکیجتون دیر تر خراب شه
حتما از صافی برگشت و پروتکتور مخصوصش استفاده کنید تا دستگاهتون دیر خراب شه
یخورده تامین قطعاتش ظعیفه ولی مشکلی نداره
شرکت متاهده برا قطعاتش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مدرس 1397-12-05 14:19
سلام وقت بخیر
یک واحد ۱۲۵ متری داریم در اصفهان برای خرید پکیج چه مارکی رو پیشنهاد میدید؟

البته اینجا از چندین نفر پرسیدیم هر کدوم یک مارکی رو پیشنهاد میدن اصلا سردرگم شدیم

میخواستیم آریستون بگیریم ولی یک تعمیر کار گفت قطعاتش بعدا پیدا نمیشه و گرون قیمته

یک پکیج که واقعا کارایی و طول عمر بالایی داشته باشه و در طول زمان اذیت نکنه چه مارکیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-12-05 22:15
سلام اریستون خوبه .. قطعاتش هم فراوان .. ایران رایاتور سری ال پیشنهاد بندس ۲۸ هزار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # amin 1397-12-06 11:23
به نقل از اسماعیلی:
به طور قطع نمی توان نظر داد اما پکیج فرولی از مارک های خوب می باشد، پکیج های ایرانی نیز مشتریان زیادی دارند، باید دقت کرد که با توجه به جنبه استفاده شما کدام پکیج کاربردی تر است، در هنگام تصمیم گیری برای خرید پکیج تمامی عوامل از جمله شرایط جوی، متراژ محیط و... را درنظر بگیرید و با مشورت فرد متخصص پکیج مناسب را خریداری کنید.

به نقل از مهدی:
سلام و وقت بخیر
برای یک منزل با بنای حدودا 95 متر به شرح ذیل
40 متر آشپزخانه و پذیرایی
دو اتاق 12 متری
یک حمام 6 متری
در منطقه سرد
چه نوع پکیجی تهیه کنم؟
آیا پکیج ایرانی جوابگو خوتهد بود؟

[quote name="اسماعیلی"]سلام وقت شما بخیر
برای شما پکیج ایرانی بوتان و ایران رادیاتور و خارجی بوش خوب است.
موفق باشید[/
سلام نظر شما درباره پکیج دمیر دکوم ترکیه که تک مبدله و فن دار هست چیه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # Alijedde 1397-12-09 12:14
باسلام.من ترکیه روامتحان کردم تواین فضا تو دوماه سه بار رفتم برا تنظیم با تجربه من ایرانی بهتره..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # amin 1397-12-06 11:34
سلام نظر شما در باره پکیج دمیر دکوم ترکیه تک مبدله و فن دار چیه؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-12-07 12:33
سلام .. پکیج خوبیه ولی از پکیجهای داخلی استفاده کنید بهتره از نظر تهیه قطعات
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهرداد 1397-12-07 17:16
سلام. نظرتون درباره پکیج بیتا از زیرمجموعه شرکت بوتان چیه؟ به همون کیفیت بوتان هست یا ضعیفتره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-12-11 20:36
بیتا پمپش چینیه
شیر گازش چینیه
پرشر هوا چینیه
هیچ ارزونی بی علت نیست
محض رضای خدا که ارزون نمیفروشن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حامد 1397-12-08 17:19
پکیج وارم هاوس زیر مجموعه بارلی کیفیتش نسبت به ایران رادیاتور یا بوتان چطوره؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-12-11 20:34
سلام پکیج متفرقه نخرید چون لوازمش پیدا نمیشه و گررون و نایابن
تعمیر کار هم نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمدی 1397-12-11 11:01
سلام شیراز زندگی می کنملطفا بهترین و باکیفیت ترین پکیج که خدمات پس از فروش داشته باشه باتوجه به اینکه باید فن دار استفاده کنم کم صداباشه بدون در نظر گرفتن قیمت معرفی کنید آپارتمان 5 طبقه-طبقه اول(البته یک واحد در هم کف است)
185 متر مفید -100 متر سالن- 6 عدد رادیاتور-2 عدد حوله خشک کن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1397-12-11 20:24
سلام ایران رادیاتور مدل ال رو بشما پیشنهاد میکنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # سامان 1397-12-17 23:09
درود بر شما. من یک خانه سنتی در یزد خریده ام برای زندگی شخصی. حدود 370 متر زیربنا دارد، حیاط مسط است و سه طرف اتاق. می خواهم برای گرمایشش از پکیج استفاده کنم. محل پکیج نزدیک آشپزخانه و اتاق خواب است و میخواهم حتما کم صدا باشد. راهنماییم میکنید لطفا؟ سپاسگزار میشوم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-12-20 19:09
سلام پکیج ایران رادیاتور مدل ال یا الجی گلدایران عالیه ۲۸هزار
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # Hirad 1397-12-19 09:17
 خداقوت .ببخشید برای یه واحد 85 متری طبقه سوم یکی مانده به آخر ،گرمایش از کف در شهر سیرجان چه مدل پکیج مناسب هست ؟ نمایندگی بوتان رفتم نداشتن! گفتن اسم بنویسین شاید بیاریم و زمانش هم معلوم نیست .ماهم عجله داریم قبل عید حتما باید بخریم.لطفا راهنماییم کنیدیک دقیقه پیش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1397-12-20 19:02
سلام غیر از بوتان ایرتن رادیاتور الجی گلد ایران تاچی همه اینا پکیجای عالی هستن فقط شما ۲۸ هزار بزارید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1397-12-22 13:05
سلام
شیراز هستم میخوام پکیج ایران رادیاتور بخرم نمیدونم مدل ال رو بخرم بهتره یا یه مدل صادراتی جدید که نمایندگیها معرفی میکنن . ممنون میشم راهنماییم کنید . باتشکر از سایت خوبتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مصطفی اسماعیلی 1397-12-23 10:31
سلام دوست عزیز مدل ال و ام در بازار جواب خودشون داده اند. مدل صادراتی جدید که میفرمایید رو امکانش هست در موردش جزییات یا اسم مدل بفرمایید که توسط گروه ما بررسی شود و اطلاعات بهتون انتقال بدیم؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # احمد 1397-12-25 17:21
با سپاس از پاسخ شما
این اطلاعات رو الان از سایت ایران رادیاتور گرفتم که خود فروشنده هم همین ها رو میگفت:
پکیج دیواری اکو ایران رادیاتور ( Eco 22 ff و Eco 24 ff ) دو مدل جدید پکیج دو مبدل و فن دار شرکت ایران رادیاتور است که قیمتی بسیار مناسب تر دارد برای آن هایی که پکیجی ارزان تر اما با کیفیت و خدمات پس از فروش شرکتی معتبر در صنعت پکیج دیواری میخواهند .
نقد و بررسی پکیج اکو ( Eco 22 ff و ٍEco 24 ff ) :
این نوع پکیج فقط به صورت فن دار و دو مبدل و با ظرفیت حراراتی خروجی 22 و 24 کیلووات تولید و عرضه میگردد.
مشخصات فنی پکیج اکو ( ECO22FF ) ایران رادیاتور به شرح زیر است :

مدل حداکثر توان گرمایي ابعاد دستگاه (cm) تامین آبگرم lit/min در˚T=30C∆ حداکثر مصرف برق W قطر دودکش(mm) وزن خالص Kg قطر لوله گاز in
KW KW ارتفاع عرض عمق
eco22ff 22 72 40 34 10.8 137 60/100 29 " 3/4
حداکثر دمای آبگرم مصرفی نیز 60 درجه سانتی گراد و حداکثر دمای دمای آبگرم گرمایش 85 درجه ی سانتی گراد می باشد.
بازهم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-01-01 13:13
سلام مدل ال بهتر از ام و ام بهتر از اکو
بین این دوتا ۲۴ بهتره براتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # محمد فرهادی 1397-12-23 17:00
با سلام میخواستم بدونم پکیج ایتالترم ایا پکیج خوبی هست یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حسین 1397-12-25 22:03
با سلام .می خواهم برای یک دستگاه اپارتمان 80 متری در طبقه ی چهارم که طبقه ی اخر اپارتمان
در شهر فولاد شهر اصفهان هست یک دستگاه پکیج بخرم .پیشنهاد شما کدام برند با چه ویژگی است .با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1397-12-27 02:23
باسلام ایران رادیاتور خوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجید 1398-02-17 13:33
سلام
آیا پکیج باکسی ۲۴۰۰۰ برای فضای مسکونی با متراژ ۱۱۵ مترمربع مناسب است؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # جلال شریفی 1398-02-17 17:08
سلام
پکیج ایران رادیاتور ۲۸ هزار عالیه .. باکسی هم خوبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا حسین کارخانه 1398-02-19 04:14
بعنوان یک مشتری که دو سال پیش پکیج دیواری دایسونگ ۲۴۰۰۰ را خریدم .شدیدا توصیه میکنم که از خرید این مارک خود داری کنید .واقعا کارایی درستی ندارد .فشار اب پایین . قیمت قطعات بالا . در قسمت گرمایشی هم نسبت به دیگر محصولات بازده پایین است . الان ۲۰ روزه که کلا قاطی کرده اب گرم بهداشتی را باز میکنی رادیاتور ها داغ میشه و اب گرم مصرفی سرد است ..تعمیر کار شرکت هزینه تعمیر را ۸۵۰ هزار تومان تعین کرده بابت تعویض یک قطعه موتور شیر سه طرفه .خلاصه همیشه یک جعبه اچار دم دستتان باید باشه .شماره نمایندگی و تعمیر کار در حافظه شما حک میشود .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مجتبی اسمعیلی 1398-02-19 10:56
سلام وقتتون بخیر آقای کارخانه
ممنون تجربیاتتون رو در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار میدهید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مرتضی 1398-04-01 12:59
سلام
بنده میخوام پکیج بخرم
برخی میگن ایران رادیاتور خیلی بده
برخی میگن لورچ قطعاات گیر نمیاد
برخیبرند ray. را پیشنهاد دادند
از نظر قیمت ک لورچ و ایران رادیاتور پایین تر است
ممنون میشم راهنمایی کنید ک چ برندی خریداری کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-04-02 21:56
سلام
پکیج آریستون در حال حاضر جز پکیجهای خوب بازار بشمار میرود ولی به نسبت کیفیتش قیمتش هم بالاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # اسماعیل 1398-04-28 16:32
سلام
درسته که قیمت فعلیشون پایینه ولی بی حکمت نیست . سر 3 سال دوره خرابیشون شروع میشه . توصیه میکنم خارجی رو تهیه کنید . جالبه که بدونید پکیچ های ایرانی هم قطعاتشون همه خارجیه ولی بریا اینکه قیمت تموم شده براشون کم در بیاد از پایین ترین کیفیت استفاده می کنن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علیرضا 1398-04-25 12:56
سلام منزل بنده 320 متر هست دوبلکس در منطقه جنوب ایران محل نصب قسمتی از اشپزخانه در طبقه بالا چه مارکی بین ایران رادیاتور- بوتان- اریستون میشه انتخاب کرد و چه قدرتی/ مدل اریستون بدون ضمانت که قیمت ان 3 میلیون پایین تر باشه ارزش داره یا نه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رضا پیری 1398-04-25 16:05
سلام وقت بخیر
شما باید ایران رادیاتور زمینی بخرید و نصب کنید البته من بجای لوله کشتون بودم دوتا
جای پکیج برای شما میذاشتم نه یدونه
اب از اینور خونه تا اونور برسه فشار و
دماشو از دست میده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا 1398-04-26 10:27
سلام ممنون از پاسخ گویتون
الان با توجه به اتمام کار میتونم پکیج زمینی داخل اشپزخونه نصب کنم/ یکی از نصابا میگفت میشه یه پمپ دیگم روش نصب کرد تا فشار مشکل نداشته باشه ایا کارایی داره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علیرضا آقاملایی 1398-04-26 23:13
سلام پکیج زمینی برای متراژ های بالای 400 متر مناسبه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +3 # اسماعیل 1398-04-26 18:39
سلام
من پکیچ آلزان دارم 24 کیلوات دو مبدل . خیلی از کیفیتش راضیم . قبلا بوتان پرلا داشتم . زمستون آب گرمش کم میاورد ولی با آلزان این مشکل رو ندارم . تمامی قطعاتشم مثل ایمر گس ایتالیاست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +2 # علیرضا آقاملایی 1398-04-27 09:00
سلام موفق و پیروز باشید سپاس از اطلاعات خوبتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Davood 1398-06-18 03:10
باسلام وخداقوت به شما ببخشید ما متراژمون ۱۳۰متر ساخت میباشد وباتوجه به مطالبی که خوندم آریستون فکر میکنم پیشنهاد خوبی باشه ولی از نظر قیمت خیلی گرون شده شما چی پیشنهاد میدید که از نظر کارایی خوب باشه وقیمتش هم مناسب باشه پکیج نیو وام پکیج خوبی هست یا نه ؟
وممنون میشم یه پکیج خوب بهم معرفی کنین
سپاس ازشما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # علی 1398-06-18 18:47
سلام..همیشه یه تعمیرکار پکیج محصول داخلی ایران رادیاتور و بوتان رو پیشنهاد میکنه..دوست من قطعات این محصولات راحت تر پیدا میشه و تعمیراتشون در دسترس تره...بوتان بنسر ۲۸۰۰۰
ایران سری ال ۲۸۰۰۰پیشنهاد خوبیه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # شامرادی 1398-06-22 00:49
سلام نظرتون در مورد پکیج demrad چیه؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-06-22 18:38
سلام وقت بخیر
بوش بهترین مارکه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # رضا 1398-07-16 09:52
سلام. وقت خوش
میخواستم پکیج خارجی بخرم. الان با توجه به وضعیت موجود به کدام مدل میتوان اعتماد کرد که اصل باشه و تقلبی نباشه ؟ ایتالیایی یا فرانسه؟ بیشتر نظرم روی آریتسون و دودیت ریش است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-07-16 12:14
سلام دوست عزیز..ما هرگز بیشنهاد نمیکنیم پکیج خارجی بخرید چون تولیدات ایرانی به مراتب بهترن و دردسترس بیشتر از لحاظ گارانتی و قطعات..پمپ مبدل و شیر سه راهی آنها نیز ایتالیایی میباشد..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Rahim 1398-08-04 17:19
سلام
میخواستم در مورد کیفیت پکیج کوبر نظر کارشناسان رو بدونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حبیب کارگربیده 1398-08-05 13:23
با سلام. بازدهی پکیچ به نحوه پارتیشن بندی و نصب صحیح رادیاتورها، رعایت توان پکیچ نسبت به فضای مذکور و... بستگی دارد ولی با توجه به اینکه پکیج کوبر دارای سیستم هوشمند کاهش سوخت، دارای دمپر هوا جهت احتراق کامل، راندمان واقعی فوق‌العاده و همچنین دارای گارانتی تعویض قطعات حداکثر سه ماه و گارانتی دستگاه تا بیش از دو سال میباشد متمایز شناخته شده است
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # عبدالودود 1398-08-23 20:17
سلام من در افغانستان زندگی میکنم در شهر هرات، بهترین مارک آبگرمکن چه مارکی است، ما یه خونواده 4 نفری هستیم، البته یک زوج و دوفرزند کوچک،لطف کنید منو راهنمایی کنید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-14 00:20
سلام به تمامی کاربران مقیم و غیر مقیم ایران شما یه آبگرمکن ۱۸ لیتری مارک بوتان برای خونتون کافی هستش.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # ریباز توفیق پناه 1398-09-12 23:10
سلام وقتتون بخیر بزرگواران
باتوجه به منطقه کوهستانی بودن محل زندگیم و زیربنای 190 متر و پکیج های موجود درشهرستان که بوتان و ایران رادیاتور وآماتیس وwarm house و نیوارم و اریستون و شوفاژکار هستند کدوم رو بخرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-09-13 07:09
سلام‌ دوست عریز ای کاش شما میگفتید خونتون چند سال ساخت هستش پنجره دو جداره داره یا نه اینجوری میشد مختصر و مفید براتون توضیح داد حالا اشکال نداره یه کم طولانی مینویسم ولی با حوصله بخون تا به جوابت برسی ساختمان ها از نظر معماری و ساخت به 3 گروه تقسیم میشن گروه اول: ساختمان هایی که از پنجره های دوجداره استفاده شده و دیوارهای خارجی نیز عایق شده و در آنها پرت حرارت بسیار پایینه. گروه دوم: ساختمان هایی که از لحاظ ساخت معمولی هستن و از پنجره معمولی فلزی استفاده شده و پرت حرارت در آنها معمولی می باشد مثل ساختمون های معمولی گروه سوم: ساختمان هایی که از لحاظ معماری و ساخت قدیمی هستش و پرت حرارتشون بسیار بالاست و در آنها از در و پنجره های مناسبی استفاده نشده است. حالا اگه بخوام برات یه محاسبه تقریبی کنم نصبت به منطقه شهرستان شما که گفتی کوهستانی هستش یعنی شهرهای گرم و خشک شهر های کوهستانی مثل مشهد،تهران ساختمان های دسته اول: برای هر متر مربع 100 تا 120 وات ساختمان های دسته دوم: برای هر متر مربع 120 تا 140 وات ساختمان های دسته سوم: برای هر متر مربع 140 تا 160 وات دستگاه های پکیج دیواری معمولا در سایزهای 35KW,30KW,28KW,24KW تولید میشن که شما با توجه به متراژ واحدتون می تونید از بین این مدل ها انتخاب کنید که به نظر من برای واحد شما 28kw مفید هستش. سایز24kw برای واحدهای متراژ حداکثر ۱۵۰متر هستش سایز35kwهم برای واحدهای۳۰۰تا۳۵۰ متر هستش.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # علی 1398-09-30 22:07
سلام ، بنده یک آپارتمان ۲۳۰ متری در تهران دارم ، طبقه دوم است و ساختمان ۳ طبقه است . سیستم گرمایشی آپارتمان، گرمایش از کف است و همچنین سیستم داکت اسپیلت نیز داره ، دارای یک سرویس دستشویی ایرانی و فرنگی و دو سرویس حمام که در آنها هم سرویس فرنگی است ، خواستم لطف کنید و راهنماییم کنید که چه مارک پکیجی و با چه ظرفیتی باید خریداری کنم
از لطفتون ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # حسین فاضلی 1398-10-01 09:43
سلام برندهای داخلی بدلایل زیادی نسبت به برند خارجی ارجعیت دارند وظرفیت دستگاه شما باید ۳۲کیلو وات باشه ایران رادیاتور سری ال
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رشیدی 1398-10-04 00:59
سلام در مورد پکیج وایلانت سوال دارم چطوره معایب و بدی هاشو میخوام بدونم لطفا راهنمایی کنید. ممنون از لطفتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +4 # اردبیلیAlijeddi 1398-10-04 12:35
سلام اولین گام برای انتخاب یک پکیج مناسب دانستن ظرفیت مورد نیاز برای محل نصب دستگاه است. پکیج ها با ظرفیت های کم یا زیاد برای محیط های گوناکون چه از نظر مساحت و چه از نظر شرایط جوی تولید می شوند،روش های مختلفی برای بدست آوردن این فاکتور وجود دارد. ساده ترین فرمول ضرب متراژ بنا در عدد 150رو حسب کیلوکالری برای بناهای مسکونی و در عدد 100بر حسب کیلوکالری جهت واحدهای اداری می باشد.از جمله نکات دیگری که به هنگام انتخاب پکیج مناسب باید به آن توجه داشت نوع آب و هوای محل نصب است، بسته به آب و هوای منطقه ای که قرار است دستگاه در آن نصب و راه اندازی گردد به ازای هر مترمربع از بنا به کیلو وات های متفاوتی نیاز است،اگر آب و هوای محل نصب پکیج دیواری بسیار سرد است مسلما باید پکیج قوی تر و با ظرفیت حرارتی بیشتری تهیه نمودمقدار اکسیژن لازم جهت فعالیت پکیج، دودکش مناسب جهت فعالیت پکیج ،مساحت محیط، نوع ساختمان و میزان از دست رفتن انرژی در آن و دیگر موارد ایمنی را نیز باید در نظر داشت.وپکیج از نظر کیفت تولید مونده که پلاستیک باشه قطعش یا برنجی.مهندسین ومتخصصین سایت24درخدمت شما عزیزان میبشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # رحیم 1398-10-23 20:42
سلام وقت بخیر پکیج مارک برند داریم آخرین دمای تعریفی تا 60 می باشد م خواستم بدونم آیا ایرادی داره بالا نمیره یا دمای تعریفی همین است ولی می تونم بگم این دما برای گرم کردن اصلا تو زمستون شهر ما جواب نمیده با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-10-24 00:02
سلام کاربر گرامی اول از همه باید بدونید که پکیج شما قابلیت این رو داره که از دمای 60 به بالا هم برود یا نه که بعید میدونم همچین مشکلی باشه چون اکثر پکیج ها تا دمای 90 درجه تنظیم میشن احتمال زیاد مشکل پکیج شما از رسوب گرفتگی مبدل ها میباشد که نیاز به شستشو با اسید 33٪ دیس کلر را دارد برای انجام اینکار نیاز به تخصص دارید و بهتر است از سرویسکاران شرکت کمک بگیرید و حتی امکان داره از خرابی سنسورهای پکیج باشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرهاد 1398-11-22 14:40
سلام ببخشید من میخواستم بدونم برای خونه دوبلکس حدودا ۲۲۰ متر تازه ساخت تو منطقه سردسیراز چه پکیجی استفاده کنم دو پیشنهاد دادن ایران رادیاتور ۳۶هزار و ویستا ۲۸ هزار .واینکه از دو پکیج برای دوبلکس استفاده کنم یکی بالا و یکی پایین ممنون میشم راهنمایی بفرمایید واینکه گفتن ویستا ایتالیایی مونتاژ داخل درسته وجوابگو هست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-11-22 22:09
سلام کاربر گرامی اگر از دو پکیج استفاده کنید خیلی بهتر است و در این روش شما نیاز به 2 پکیج ایران رادیاتور با ظرفیت 24kw نیاز دارید ولی اگر میخواهید هزینه بالا در نیاد بهتر است از پکیج با ظرفیت 36هزار استفاده کنید هر برندی که باشد فرقی ندارد مثلا اینکه میگید ویستا 28هزار و ایران 36هزار مطمئن باشید در این صورت ظرفیت ایران بیشتر است و ربطی به ایرانی بودن نداره.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # Pedram 1398-11-30 19:15
پکیج ما مارکه protherm تایم داره واسه کار کردن میخوایم تایمشو بردارم میشه کمک کنید؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-12-02 00:45
سلام کاربر گرامی مدل پکیج شما آلمانی میباشد و اینکه بدون دیدن منو خیلی سخت میشه راهنمائی کرد اگر بتونید گزینه های setting چندتا گزینه رو برای ما بنویسید اینجوری بهتر میشه راهنمایی کردش.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # فرید 1398-12-12 21:01
سلام ، با تشکر از سایت خوبتون بە نظر شما برای متراژ حدودا ۱۷۰متر مربع دارای یک طبقه و بهارخواب ، کدام برند و مدل پکیج می تونەکافی باشە؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # mohamad javad 1398-12-13 08:25
سلام کاربر گرامی پکیج 28هزار جواب کار شما رو به خوبی میدهد ولی اگر میخواهید رادیاتور با پره های بیشتر و برای آینده نگری میتونید از پکیج 32 هزار هم استفاده کنید ولی هزینه کمی بیشتر میشه برند های خوب ایرانی ایران رادیاتور، بوتان، گلدیران هستش و این به هزینه ای که میخواهید در نظر بگیرید دارد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # حاجی زاده 1398-12-28 21:40
سلام در مورد کیفیت پکیج 28000 ویستا مدل lena و محل تولید پکیج و قطعات آن توضیح فرمائید.آیا ترکیه هستند؟در مورد قیمتش هم توضیح فرمائید. ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # mohamad javad 1398-12-29 15:36
سلام کاربر گرامی پکیج ها معمولا بیشتر در ایران مونتاژ میشوند و قطعات آنها از کشورهای مختلف وارد میشود و مارک ویستا هم مثل ایران رادیاتور، بوتان، گلدیران برند خووبی میباشد و قیمت پکیج ها در بازار مشخص میباشد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # یوسفعلی جهان بانی 1399-01-11 14:02
باسلام وتبریک سال نو
باآرزوی سلامتی وموفقیت سوالی داشتم اینکه
برای آپارتمانی نو با متراژ ۱۲۵ متر طبقه چهارم ماقبل طبقه آخر در تبریز پکیج مناسب می خواستم .
لطفا راهنمایی بفرمایید مدل ایرانی بخرم یا خارجی ،از کدام مدل وبا چه واتی ؟
بازهم ممنون از راهنمایی شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-11 17:41
باسلام کاربرگرامی 24خوبه برامتراژ125مترولی 28پکیج فورلی ایتالیاصلاح اگه بتونین بگذارین وپیشنهاد ما بایدباسایت تماس گرفته وازکارشناسان ومتخصصان فروش پرسش کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود 0 # مهدی 1399-01-21 11:49
قسمت موتور پکیج دیواری سلتیک چقدره؟ ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
آموزنده بود +1 # اردبیلیAlijeddi 1399-01-22 13:04
باسلام کاربرگرامی،اگر منظورتون از قسمت پمپ،یعنی میخواین خریداری کنین وقیمت بگیرین لطفا باسایت ماتماس گرفته واز متخصص فروش راهنمایی بگیرید یابرروی لینک خریدکلیک کنید. ولی منظورتون ابعادپکیج است،ارتفاع740mm،عمق328mmوعرض410mmمیباشد. وابعاد نصب حداقل فاصله عمودی40سانتی متر حداقل فاصله ازدیواریاکابینت15سانتی متر وحداقل فاصله ازکف 120سانتی مترنصب شود. بازم سوالی بود درخدمتیم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد