در ادامه مطلب تعمیر پکیج این بار قصد داریم از طریق نمایش فیلم رفع ارور E7 در پکیج نحوه رفع این خطا را توضیح دهیم.

همانطور که می دانید پکیج ها دارای یک سری کد خطا می باشند که هر کدام از این کدها بیان کننده وجود مشکل در دستگاه هستند که در زمان بروز یک سری مشکل خاص در پکیج از طریق صفحه نمایش دستگاه نشان داده می شوند.

مزیت کدهای خطای پکیج این است که با کمک آن ها می توان مشکل دستگاه را سریعتر عیب یابی کرد و این کار از صرف وقت اضافی و حتی ایجاد مشکلات بیشتر در سیستم جلوگیری می کند.

کد خطای E7 نیز از آن دست ارورها می باشد که در برخی از دستگاه ها از جمله پکیج های ایساتیس و گلدیران نمایش داده می شود.

به همین دلیل ما با در این فیلم و با استفاده از توضیحات آقای آقامولایی قصد داریم علاوه بر معنی این کد، روش رفع آن را نیز توضیح دهیم.

معنی کد خطای E7 در پکیج:

چنانچه با روشن کردن دستگاه بلافاصله و بدون تاخیر علامت ارور به همراه علامت قفل بر روی صفحه نمایش سیستم نشان داده شد، می توان این نتیجه را گرفت که یکی از قطعات اصلی پکیج خراب یا قطع شده است.

فیلم رفع ارور E7 در پکیج 1

کد خطای E7 در پیکج نیز از آن این قاعده مستثنی نیست و این کد نشان دهنده وجود مشکل در سیستم گرمایش دستگاه است و به این معنی است که کلید ایمنی حد گرمایش پکیج قطع یا خراب شده است.

روش رفع اور E7 در پکیج

همانطور که گفتیم اولین قطعه ای که باید در این شرایط در دستگاه بررسی کنیم، کلید ایمنی حد پکیج می باشد.

کلید ایمنی حد جزو یکی از اجزای مهم پکیج می باشد. این کلید وظیفه دارد تا از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری کند و محل قرارگیری آن بر روی لوله گرمایش آب مصرفی است که در صورت بالا رفتن دمای آب در سیستم پکیج را خود به خود خاموش می کند.

همانطور که در فیلم مشاهده کردید، قطع بودن این کلید باعث بروز این مشکل در پکیج شده است. پس به منظور رفع این ارور کافیست تا دوباره کلید حد را به دستگاه متصل کنیم.

فیلم رفع ارور E7 در پکیج 2

نکته مهم دیگری که باید در حین رفع این ارور به خاطر داشته باشید این است که این کد در دستگاه از بین نمی رود، مگر اینکه دستگاه را ریست کنید.

حتی خاموش و روشن کردن دوباره دستگاه و یا کشیدن برق سیستم و اتصال دوباره آن این ارور را در پکیج ازبین نمی برد.

بنابراین اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان کنیم، باید بگوییم که در صورت مشاهده ارور E7 در پکیج ابتدا کلید حرارتی تعبیه شده بر روی لوله گرمایش آب مصرفی را چک کنید و در صورت قطع بودن آن را دوباره وصل کنید.

سپس دکمه ریست دستگاه را فشار داده تا ارور دستگاه و علامت قفل آن از روی صفحه نمایش از بین برود. حال پکیج می تواند دوباره مثل قبل به کار خود به خوبی ادامه دهد.

فیلم رفع ارور E7 در پکیج 3

رفع ارور انواع پکیج، تعمیر و سرویس آن از جمله خدمات ما در گروه تاسیسات 24 ساعته می باشد که شما می توانید در صورت نیاز به تخصص همکاران ما همین الان از سراسر تهران با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در اسرع وقت مشکل را برطرف کنند.

اشتراک گذاری:

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

تصویر امنیتی