Cart

اجرای لوله کشی فاضلاب و لوله کشی هواکش در امیر آباد - ساختمان شهرداری

نوع ساختمان : تجاری

مکان ساختمان : امیر آباد

مالک ساختمان (کارفرما) : شهرداری

کارفرما: آقای عباسی

کلیت پروژه: لوله کشی پوش فیت فاضلاب و هواکش ها در ساختمان مدیریت بحران شهرداری امیر آباد

شرح درخواست :

لوله کشی فاضلاب و هواکش های ساختمان مدیریت بحران شهرداری واقع در امیر آباد در فاز اول

شرح اقدامات انجام شده:

به دنبال درخواست آقای مهندس عباسی برای اجرای فاز اول ساختمان مدیریت بحران شهرداری امیر آباد اجرای این کار کلید خورد . فاز اول اجرای تاسیسات این ساختمان اجرای کلیه لوله های فاضلاب ساختمان و هوا کش ساختمان بود.

برای این منظور با استفاده از لوله های فاضلاب پوش فیت که با نظر مهندس مکانیک ساختمان در نظر گرفته شده بود، این کار رسما آغاز و با لوله کشی سراسری فاضلاب ساختمان که شامل 5 عدد سرویس بهداشتی و 4 عدد حمام و یک عدد آبدارخانه بود اجرا شد.

لوله ها به توجه به اینکه در موقعیت تجاری باید اجرا می شدند با ضخامت 125 در شاخه های اصلی در نظر گرفته شدند که با تبدیل آنها به لوله های 110 برای فاضلاب های توالت و تبدیل آنها به لوله های 70 برای اجرای فاضلاب های کف شور و روشویی اجرا و هر کدام به ونت و یا هوا کش فاضلاب به منظور تخلیه هر چه بهتر بو مجهز شدند.

در ضمن لوله های هوا کش نیز از نوع لوله های پوش فیت هواکشی که نازک تر از نوع فاضلابی هستند برای هر یک از سرویس های بهداشتی و حمام ها و آبدارخانه با لوله 110 اجرا شدند.

ضمنا در ادامه این لوله کشیب دو عدد سرویس بهداشتی به همراه آبدارخانه طبقه اول نیز لوله کشی فاضلاب شده و ادامه اجرای طرح به فاز دو واگذار شد.

در لوله کشی فاضلاب بهتر است از لوله های پوش فیت استفاده شود که دور ریز کمتری دارند. در ضمن در نظر داشته باشید که لوله کشی فاضلاب در مجتمع های تجاری و یا ساختمان هایی مانند این ساختمان به دلیل حجم استفاده متفاوت هستند و باید نوع لوله ها و اندازه آنها با برنامه ریزی دقیق تر و سایز بزرگتری انتخاب شوند به نحوی که در کف سازی ساختمان اختلال ایجاد نکنند.

توصیه می شود در صورت نیاز به اجرای لوله کشی فاضلاب در پروژه های خانگی و تجاری خود مقاله لوله کشی فاضلاب را حتما مطالعه فرمایید .

گروه تاسیسات 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات و مشاوره لازم به عموم همشهریان عزیز می باشد.

شنبه, 11 فروردين 1397

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد