لوله کشی آب با لوله های 5لایه

 

سیستم های آبرسانی با استفاده از لوله های متفاوتی برای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. بعد از برکنار شدن لوله های آهنی و گالوانیزه، چند سالیست که لوله های 5 لایه با مقاومتی خوب در سیستمهای لوله کشی آب ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.

دلیل نامگزاری لوله های پنج لایه:

این لوله های به این دلیل 5 لایه نامیده می شوند که از دولایه داخلی و خارجی پلیمر، دو لایه چسب و یک لایه آلومینیوم تشکیل شده اند. لایه داخلی قابلیت تحمل دمای آب تا حداکثر دمای 90 درجه سانتیگراد را دارا می باشد و لایه بیرونی قابلیت تحمل در مقابل ضربه و خوردگی و زنگ زدگی را دارا می باشد.


مزیت های سیستم لوله کشی آب با لوله های 5 لایه:

1.  اتلاف حرارتی کم
2.  آسانی کار با آنها
3.  انعطاف پذیری زیاد این لوله ها هنگام کار
4.  عدم استفاده از اتصالاتی مانند بوشن، زانویی و ... به دلیل رولی بودن این لوله ها

 

در صورت استفاده از سیستم لوله کشی آب با لوله های 5 لایه می توان این سیستم را بصورت لوله کشی معمولی یا سیستم لوله کشی با استفاده از کلکتور برای بهتر تقسیم شدن آب مصرفی اجرا کرد. مزیت استفاده از کلکتور مستقل شدن آب مصرفی آشپزخانه و سرویس ها از یکدیگر می باشد که در سیستم های قدیمی در صورت استفاده همزمان با مشکل کمبود فشار آب دچار می شدیم.

 

همچنین برای آشنایی با اتصال این لوله ها به یکدیگر دیدن فیلم آموزش نحوه اتصال لوله 5 لایه را به شما توصیه میکنیم

 

یکی از خدمات گروه تأسیسات 24 ساعته اسماعیلی اجرا سیستم لوله کشی آب با لوله های پنج لایه و با استفاده از کلکتور در ساختمان های مسکونی در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت می باشد. همین حالا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما از محل شما به صورت رایگان بازدید نمایند.

 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را ثبت کنید

تصویر امنیتی

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد