قبلاً راهنمای خرید بهترین آچار تخت را منتشر کرده ایم و این بار قصد داریم در تکمیل آن مطلب راهنمای خرید بهترین سایز و مارک آچار فرانسه را بیان کنیم.

 آنچه در ادامه خواهید خواند:

 • آچار فرانسه چیست؟
 • انواع آچار فرانسه
 • راهنمای خرید بهترین سایز و مارک آچار فرانسه
 • معرفی بهترین مارک آچار فرانسه

آچار فرانسه چیست؟

کمتر کسی است که با آچار فرانسه کار نکرده باشد یا لااقل اسم این ابزار کاربردی را نشنیده باشد، حتی یک خانم خانه دار هم به احتمال زیاد از کارایی آچار فرانسه در باز و بست کردن پیچ و مهره بهره مند شده است.

آچار فرانسه1

تصویر نمونه آچار فرانسه

دلیل گستردگی کاربران آچار فرانسه به تنوع کاربری آن در مصارف خانگی، داخل خودرو و کارگاهی مربوط می شود، چرا که آچار فرانسه جزو معدود ابزاری است که با دهانه متغیر خود قابلیت تنظیم دارد.

بله، شما می توانید با در اختیار داشتن تنها یک سایز از آچار فرانسه، سایزهای متنوعی از پیچ و مهره را باز کنید.

البته به این نکته مهم توجه داشته باشید که پیچ و مهره منظور باید دارای وجه باشد، یعنی مهره ها و پیچ ها باید 4 گوش یا 6 گوش باشند.

آچار فرانسه در واقع آچار تخت با قابلیت تنظیم دهانه است. شکل طراحی آچار فرانسه به این صورت است که از یک فک ثابت و یک فک متحرک ساخته شده است.

فک متحرک آن با کمک پیچ حلزونی تعبیه شده در وسط آچار سبب دور یا نزدیک شدن آن به فک ثابت می شود.

به همین دلیل است که گفتیم می توان با کمک یک آچار فرانسه مهره های چهار گوش و شش گوش در سایزهای متنوع را باز کرد.

هر چند محدودیت هایی در این زمینه وجود دارد، که سبب شده تولیدکنندگان آچار فرانسه را در سایزهای مختلفی از جمله سایز 4، 6، 8، 10، 12، 15، 18 و 24 اینچی طراحی و تولید کنند.

سایزبندی های مختلف آچار فرانسه باعث می شود بتوان مهره ها با سایزهای گوناگون را باز و بسته کرد.

در این دسته بندی دهانه فک آچار فرانسه می تواند به ترتیب سایزهای ذکر شده حداکثر تا 13، 19، 17، 30، 33، 43، 54 و 62 میلی متر باز شود.

فک متحرک آچار فرانسه در یک زاویه 15 درجه ای نسبت به دسته آچار قرار می گیرد، که سبب گشتاوری بیشتر آچار می شود.

در هنگام استفاده از آچار فرانسه فک متحرک آن باید به طور کامل پیچ یا مهره را پوشش دهد، تا در اثر فشار وارده از آچار آسیبی به پیچ و مهره وارد نشود.

در صورت تمایل به مشاهده انواع آچار فرانسه، اطلاع از جزئیات فنی و قیمت خرید این وسیله، روی لینک خرید آچار فرانسه از دیجی کالا بزنید.

انواع آچار فرانسه

شاید در نظر شما آچار فرانسه تنها یک مدل داشته باشد، اما با مطالعه متن زیر از تنوع انواع آچار فرانسه قابل استفاده برای مصارف گوناگون متعجب خواهید شد:

 • آچار فرانسه عایق برق

آچار فرانسه2

نمونه آچار فرانسه عایق برق 8 اینچی

از آچار فرانسه عایق برق برای باز و بسته کردن پیچ و مهره های شش گوش و چهار گوش زمانی که جریان برق مانند شبکه های توزیع برق و برق کشی صنعتی وجود دارد، استفاده می کنند.

دسته این مدل از آچار فرانسه دارای سه لایه روکش سراسری عایق برق می باشد، که می تواند در برابر 1000ولت برق از دست کاربر محافظت کند.

 • آچار فرانسه لبه باریک

آچار فرانسه3

نمونه آچار فرانسه لبه باریک

آچار فرانسه لبه باریک 68% نازک تر از آچار فرانسه های معمولی است، در نتیجه دسترسی به پیچ و مهره بسیار راحت تر می شود.

این ابزار برای مکان هایی که محدودیت فضا برای استفاده از آچار فرانسه معمولی وجود دارد، بهترین گزینه است.

 • آچار فرانسه مدرج

آچار فرانسه4

آچار فرانسه مدرج

آچار فرانسه مدرج یک خط کش مدرج شده بر روی بدنه خود دارد، که مابین فک باز و متحرک قرار گرفته است.

با استفاده از قسمت مدرج این وسیله می توان دهانه آچار را بر اساس سایز پیچ های مختلف تنظیم کرد و به باز و بسته کردن پیچ ها اقدام نمود.

از سایز 10 آچار فرانسه مدرج به دلیل کاربری ساده بیشتر در مصارف خارنگی استفاده می شود. البته مدل روکش دار آچار فرانسه مدرج نیز وجود دارد، که دسته آن در پوشش روکش دار قرار گرفته است.

 

 • آچار فرانسه شلاقی دو طرفه

آچار فرانسه5

نمونه آچار شلاقی دو طرفه

کارکرد آچار فرانسه شلاقی دو طرفه شبیه به آچار لوله گیر است، بنابراین بیشتر در مصارف لوله کشی ساختمان و به عنوان یکی از ابزار لوله کشی کاربرد دارد.

این وسیله در سایزهای مختلف 6، 8، 10 و 12 ساخته می شود و با دهانه قابل تنظیم خود یک آچار چند کاره محسوب می شود. شما می توانید آچار فرانسه شلاقی دو طرفه را در دو مقیاس متریک و اینچی تنظیم کنید.

 

مشاهده و خرید آچار فرانسه از دیجی کالا

 • آچار فرانسه جغجغه ای

آچار فرانسه6

تصویر نمونه آچار فرانسه جغجغه ای

آچار فرانسه جغجغه ای کاملاً شبیه به آچر فرانسه معمولی است با این تفاوت که یک چرخ جغجغه ای در قسمت فک این ابزار قرار گرفته و همانند آچار بکس باعث سرعت عمل کار می شود.

البته نوع دیگری از آچار فرانسه جغجغه ای وجود دارد که مدل تاشو است، این ابزار علاوه بر سرعت بخشیدن به کار، انعطاف پذیری بیشتری نیز دارد.

نحوه کار با آچار فرانسه جغجغه ای به این صورت است که دهانه آچار را بر روی پیچ یا مهره قرار داده و پیچ حلزونی داخل آچار را بر اساس اندازه مهره مورد نظر تنظیم می کنیم.

پیچ حلزونی تنظیم رو زیاد سفت نمی کنیم، بلکه اجازه می دهیم فک کمی جای بازی روی مهره مورد نظر داشته باشد.

از قسمت انتهایی فک که علامت فلش بر روی آن حک شده برای لگراژ آچار استفاده کرده و برای هرزه گرد از سر دهنه فک استفاده می کنیم.

 • آچار فرانسه صنعتی

آچار فرانسه7

نمونه آچار فرانسه صنعتی

بهترین نوع آچار فرانسه قابل استفاده در مصارف خانگی را معمولاً از کروم وانادیوم می سازند. اما نوع صنعتی این ابزار از فولاد سخت کاری شده ساخته می شود.

آچار فرانسه صنعتی نوعی فولاد خاص و بسیار مقاوم دارد که امکان استفاده از آن را در شرایط فشار کاری بالا امکان پذیر می کند. ظاهر آچار فرانسه صنعتی در اکثر موارد تیره تر از مدل های معمولی است.

 • آچار فرانسه دسته کوتاه

آچار فرانسه8

آچار فرانسه دسته کوتاه 8 اینچی

آچار فرانسه دسته کوتاه همانطور که از نامش پیداست طول دسته کوتاه تری نسبت به سایر مدل های آچار فرانسه دارد.

تنظیم دهانه آچار فرانسه دسته کوتاه شبیه به مدل لبه باریک است، با این تفاوت که فک عمیق این ابزار 30 % بلندتر از مدل های دیگر است.

از این وسیله می توان برای باز و بسته کردن مهره های قرار گرفته در فضاهای محدود مانند زیر سینک ظرفشویی به راحتی استفاده کرد.

چنانچه به دنبال راهی برای مقایسه کیفیت و قیمت انواع آچار فرانسه هستید، می توانید همین الان لینک خرید آچار فرانسه از دیجی کالا را لمس کنید.

راهنمای خرید بهترین سایز و مارک آچار فرانسه

تا این قسمت انواع مدل آچار فرانسه را بررسی کردیم، تا شما بتوانید با توجه به نیاز و کاربری خود مدل آچار مورد نظر را انتخاب کنید.

 • بهترین سایز آچار فرانسه

همانطور که در ابتدای متن گفتیم انواع آچار فرانسه را می توانید در سایزهای 4، 6، 8، 10، 12، 15، 18 و 24 اینچی با حداکثر طول بازشوندگی فک به میزان 13، 19، 17، 30، 33، 43، 54 و 62 میلی متر در بازار پیدا کنید.

در این بین از آچار فرانسه در سایزهای کوچک بین 4 تا 8 اینچی می توان در فضاهای محدود مثل باز و بست کردن یک پیچ کوچک بر روی موتور سیکلت استفاده کرد.

بهترین سایز آچار فرانسه برای مصارف خانگی سایز 10و 12 است، چون در اکثر موارد در خانه کاربرد دارد و واقعاً وسیله کار راه اندازی در هر منزلی محسوب می شود.

اما چنانچه به دنبال بهترین سایز آچار فرانسه برای مصارف سنگین و کارگاهی هستید، بهتر است از سایز 12 به بالا آچار خود را انتخاب کنید.

بهترین مارک آچار فرانسه باید خصوصیات زیر را داشته باشد:

 • فک متحرک آچار فرانسه نباید لقی داشته باشد.

مهمترین خصوصیتی که باید در انتخاب بهترین مارک آچار فرانسه مد نظر قرار دهید این است که فک متحرک آچار فرانسه کاملاً دقیق باشد تا هیچ لقی نداشته باشد.

فک متحرک برخی از مارک های معتبر و باکیفیت آچار فرانسه به حدی دقیق هستند که وقتی روی پیچ یا مهره قرار می گیرند، تصور می کنید یک عدد آهنربا در داخل دهانه قرار داده اند، یعنی تا این اندازه مهره را محکم نگه می دارند.

وجود لقی در فک متحرک آچار فرانسه باعث کار کرد مشکل با این وسیله شده به شکلی که باید بارها و بارها آچار را از روی پیچ یا مهره بردارید و دوباره آن را قرار دهید تا زمانی که پیچ باز یا بسته شود.

در نتیجه سرعت کار با چنین ابزاری بسیار طولانی و خسته کننده خواهد شد. البته در برخی از مارک های آچار فرانسه که قیمت خرید مناسب تری دارند، حداقل یک میلی متر لقی در فک مشاهده می شود، که قابل چشم پوشی است.

علاوه بر این دندانه دار بودن فک آچار فرانسه به بهتر قلاب شدن فک بر روی پیچ و مهره کمک می کند. توجه داشته باشید که فک مدرج در آچار فرانسه باعث سهولت کاربری و اندازه گیری دقیق دهانه آچار بر مبنای سایز پیچ و مهره می شود.

بنابراین از جمله خصوصیات فک آچار فرانسه باکیفیت و استاندارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم داشتن لقی
 • مندرج بودن
 • دندانه دار بودن
 • طراحی دسته آچار فرانسه ارگونومیک باشد.

تمام نیروی وارده به آچار فرانسه از طریق دست به دسته آچار اعمال می شود، به همین دلیل دسته آچار فرانسه باکیفیت و استاندارد را به صورت ارگونومیکی طراحی می کنند تا از فشار وارده بر دست کاسته شود.

در این سری ابزار لایه ای از جنس لاستیک توموپلاستیک یا TPR دسته آچار فرانسه را می پوشاند.

این لایه علاوه بر خوش دست شدن آچار، مانع از لیز خوردن دست بر روی دسته آچار شده و به کاربر اجازه می دهد مدت های طولانی بدون خستگی دست به کار با آچار ادامه دهد.

 

اطلاع از قیمت خرید و سفارش آچار فرانسه از دیجی کالا

 • جنس بدنه آچار فرانسه از آلیاژ مقاوم باشد.

از آلیاژهای مختلفی همچون فولاد، آهن و کروم وانادیوم برای ساخت آچار فرانسه استفاده می شود. در این بین بهترین جنس آچار فرانسه کروم وانادیوم به همراه فولاد و آبکاری شده با روکش ضد زنگ کروم و یا نیکل است.

این جنس از آچار فرانسه زنگ نمی زند و در طول گذر زمان دچار رنگ پریدگی در سطح نمی شود. در حالی که آچار فرانسه ساخته شده از آهن سریعاً و در واکنش با آب یا رطوبت زنگ می شود.

بدنه بهترین آچار فرانسه را به صورت سخت کاری شده یا فورج می سازند. در این روش آلیاژ مورد نظر برای ساخت آچار را در داخل قالب قرار داده و نیرویی زیاد به صورت آرام و گاه ضربه ای به آن وارد می شود.

آچار فرانسه ساخته شده بر اساس فروج استحکام بیشتری داشته و از خواص مکانیکی عالی تری برخوردار است.

کیفیت آلیاژ به کار گرفته شده در آچار فرانسه را می توان حتی از روی ظاهر آن بررسی کرد، به شکلی که نمونه های ساخته شده از کروم وانادیوم شفاف، یکدست و براق هستند و اثری از کدری بر روی بدنه آن ها وجود ندارد و به دست رنگ پس نمی دهند.

 • پیچ تنظیم آچار فرانسه باید روان و باکیفیت باشد.

یکی از مهمترین قسمت های تعبیه شده در ساختمان آچار فرانسه به پیچ داخل آن مربوط می شود، که با کمک چرخاندن آن می توان اندازه دهانه آچار را متناسب با سایز پیچ و مهره تنظیم کرد.

نکته مهمی که باید در خصوص این پیچ در نظر داشته باشید، روان بودن آن در زمان چرخاندن و کیفیت بالای پیچ است.

هر چند متخصصین این حوزه توصیه می کنند به منظور نرمی بیشتر، هر سه ماه یک بار پیچ حلزونی آچار فرانسه را روغنکاری کنید.

اما اگر پیچ تنظیم آچار فرانسه از آلیاژ مقاوم ساخته نشده باشد، ممکن است تحت فشار فک تنظیمات آن به هم خورده و دیگر نتوان فک را نیز تنظیم نمود.

آچار فرانسه9

تصویر نمونه آچار فرانسه

 • اندازه دهنه آچار فرنسه باید مطابق با پیچ و مهره باشد.

همانطور که گفتیم یکی از خصوصیات بارز آچار فرانسه امکان تنظیم دهانه آچار به اندازه سایز پیچ و مهره است.

بنابراین مبنای شما در هنگام انتخاب سایز آچار فرانسه باید بزرگترین سایز پیچ و مهره ای باشد که قرار است آن را با کمک آچار فرانسه باز یا بسته کنید.

همچنین طول دسته آچار را بر اساس محیط کاری خود انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر قرار است یک پیچ کوچک در زیر روشویی را را باز کنید، مدل دسته کوتاه برای شما مناسب تر است.

بنابراین از جمله خصوصیات بهترین مارک آچار فرانسه می توان به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد:

 • لق نبودن فک متحرک
 • خوش دست بودن دسته آچار
 • ضد زنگ بودن بدنه آچار
 • روان بودن پیچ تنظیم
 • سبک و قابل حمل بودن
 • بدنه مقاوم در برابر ضربه و فشار
 • اعتبار بالای برند در ضمانت محصول
 • قیمت خرید منطقی و مناسب

در صورت نیاز به تهیه آچار فرانسه می توانید بر روی لینک خرید آچار فرانسه از دیجی کالا بزنید.

معرفی بهترین مارک آچار فرانسه

در این قسمت برای انتخاب راحت تر شما، لیستی از بهترین مارک آچار فرانسه موجود در بازار ایران را به شما معرفی می کنیم:

 • آچار فرانسه ایران پتک

آچار فرانسه10

به جرات می توان گفت آچار فرانسه ایران پتک بهترین برند آچار فرانسه ساخت ایران است. به تایید بسیاری از فعالان در عرصه ابزارآلات و کاربران حرفه ای، نه تنها آچار فرانسه این مارک بلکه کلیه ابزارآلات ساخت این شرکت حرف اول را در تولید داخلی می زنند.

آچار فرانسه ایران پتک از فولاد فورج شده به همراه روکش کروم وانادیوم و بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره 5185 ساخته شده است.

بنابراین بدنه فولادی محکم آن کاملاً سخت کاری شده و دسته و فک های آن سنگ خورده و پولیش شده هستند.

فک های آچار بدون هیچ دردسری بر روی پیچ و مهره گیر می کند و مهره را به راحتی می پیچاند. سایز 12 این آچار برای مصارف خانگی گزینه بسیار مناسبی است.

در حالی که اگر قصد استفاده صنعتی از آچار فرانسه ایران پتک را دارید، می توانید سایز 15 این برند را انتخاب کنید، که به تنها حریف انواع پیچ و مهره بزرگ است.

قیمت خرید مناسب این محصول به دلیل ایرانی بودن آن نقطه قوت دیگر آن است که نمی توان به راحتی چشم پوشی کرد.

مزایای آچار فرانسه ایران پتک

 • مقاومت بسیار بالای بدنه
 • اندازه فک استاندارد
 • پیچ حلزونی روان
 • قیمت خرید مناسب

معایب آچار فرانسه ایران پتک

 • آبکاری ضعیف بدنه و احتمال پوسته شدن

دریافت جزئیات فنی و خرید آچار فرانسه از دیجی کالا

 

 • آچار فرانسه باهکو

آچار فرانسه11

شرکت سوئدی باهکو بیش از 130 سال سابقه تولید و ساخت ابزارآلات را دارد، به همین دلیل جزو قدیمی ترین و بهترین کمپانی های ساخت ابزار به شمار می رود.

بیش از 7000 محصول توسط شرکت باهکو ساخته شده و در کشورهای مختلف و تحت نظرات باهکو توزیع می شود.

آچار فرانسه باهکو نیز مانند سایر ابزار تولیدی این شرکت از بهترین آلیاژ، یعنی کروم وانادیوم ساخته شده و در برابر فشار سخت کاری شده است.

علاوه بر این بدنه این آچار با استفاده از کروم در برابر خوردگی محافظت شده است. فک باریک و کوچک این ابزار امکان باز کردن مهره در مناطق با دسترسی سخت را امکان پذیر کرده است.

خط مدرج بر روی فک آچار فرانسه باهکو به تنظیم دقیق و بدون لقی دهانه ابزار کمک می کند. پیچ حلزونی بسیار روان آن، باعث سرعت کار می شود.

مزایای آچار فرانسه باهکو

 • استفاده از کروم وانادیوم در ساخت بدنه
 • پیچ حلزونی روان
 • فک باریک و کوچک
 • دارای گارانتی تست اولیه

معایب آچار فرانسه باهکو

 • قیمت خرید بالا

مشاهده و خرید آچار فرانسه از دیجی کالا


آچار فرانسه ایرگا 

آچار فرانسه12

شرکت ایرگا اسپانیا یکی از بزرگ ترین و معروف ترین سازندگان ابزارآلات در جهان به شمار می رود. این شرکت انواع آچار فرانسه را در سایزهای 4 تا 24 اینچی تولید می کند.

جالب اینجاست که تولید آچار فرانسه سایز 30 در انحصار شرکت ایرگا اسپانیاست، که برای فعالیت های سنگین تر مانند صنایع نفت، معدن و سازه های عظیم فلزی کاربرد دارد.

آچار فرانسه ایرگا دارای روکش سه گانه به شکل دو بار نیکل و یک بار کروم می باشد. در نتیجه مقاومت این ابزار در برابر زنگ زدگی بسیار طولانی مدت است.

روکش دسته این وسیله به صورت ضد لغزش طراحی شده و علاوه بر این طول دهانه آن 25 درصد عریض تر از نمونه های استاندارد است، به حدی که می تواند تا 40 میل متر باز شود.

مزایای آچار فرانسه ایرگا

 • دارای روکش سه گانه
 • کیفیت بسیار بالای آلیاژ کروم وانادیوم
 • عریض بودن طول دهانه فک

معایب آچار فرانسه ایرگا

مشاهده جزئیات و خرید انواع آچار فرانسه از دیجی کالا

قیمت خرید بالاتر از نمونه های مشابه، که البته با توجه به کیفیت بالا توجیه پذیر است.

 • آچار فرانسه آروا

آچار فرانسه13

شرکت تولید ابزارآلات صنعتی و خانگی آروا با تجربه 30 ساله خود مدت هاست در ایران به تولید انواع ابزارآلات اقدام می کند.

آچار فرانسه آروا در سایزهای 6، 8، 10، 12 و 15 اینچی با استفاده از فولاد کروم وانادیوم بسیار مقاوم و به صورت دراپ فورج طراحی و تولید شده اند.

تراش کاری فک این ابزار بسیار عالی بوده و فک آن هیچ گونه لقی ندارد. دسته آچار فرانسه آروا استاندارد بوده و هیچ فشاری به دست وارد نمی کند.

سطح بدنه این محصول به صورت ضد زنگ ساخته شده و پیچ بسیار روان آن باعث تنظیم دقیق فک متحرک بر روی فک ثابت آن می شود.

مزایای آچار فرانسه آروا

 • کیفیت ساخت بالا
 • خوش دست
 • جنس محکم
 • عدم لق زدن فک
 • قیمت خرید مناسب
 • خدمات پس از فروش فعال

معایب آچار فرانسه آروا

ایرادی خاصی در این محصول مشاهده نشده است.

 

اطلاع از کیفیت و قیمت انواع آچار فرانسه از دیجی کالا

 • آچار فرانسه جانزوی

آچار فرانسه14

جانزوی یک شرکت تایوانی معتبر در تولید و عرضه انواع ابزارآلات صنعتی، عمومی، حرفه ای و دستی با ارسال به 108 کشور در جهان می باشد.

این شرکت حدوداً 37 سال سابقه کار مفید دارد، که در تمام این مدت جزو بهترین شرکت های تولید ابزار در تایوان شناخته شده است.

آچار فرانسه جانزوی با دسته عایق برقی مطابق با استاندارد DIN/ANSI از فولاد آلیاژی با دسته کاملاً ارگونومیکی ساخته شده است.

دسته عایق کاری شده آچار فرانسه جانزوی می تواند با طراحی عالی خود تا 200 کیلوگرم وزن را تحمل کند.

این محصول به روش فروج تواید شده و تمام قطعات به جز عایق دسته سخت کاری شده اند، در نتیجه با وزن کمتر خود می تواند در مقابل سخت ترین فشارها مقاومت کند.

خط کش مدرج شده بر روی دهانه و فک این ابزار بر اساس متریک اندازه گیری شده و سبب کاربری آسان از آن می شود.

فک های به کار گرفته شده ساخت آچار فرانسه جانزوی کاملاً ضد لغزش هستند، بنابراین نباید در حین کار کردن با آن نگران لقی فک این محصول باشید.

شما می توانید آچار فرانسه جانزوی را از سایز 4 الی 15 و با 18 تا 28 درصد بازشوندگی بیشتر فک ها در بازار تهیه کنید.

مزایای آچار فرانسه جانزوی

 • استفاده از آلیاژ فولاد سخت کاری شده
 • 18 تا 28 درصد بازشوندگی بیشتر فک
 • دسته عایق و ارگونومیک
 • فک های ضد لغزنده
 • قیمت خرید مناسب

معایب آچار فرانسه جانزوی

 • عدم همراه داشتن گارانتی

مشاهده جزئیات فنی و اطلاع از قیمت خرید آچار فرانسه از دیجی کالا 

 

 • آچار فرانسه توسن

آچار فرانسه15

اگر به دنبال آچار فرانسه مناسب برای مصارف خانگی هستید، توصیه ما به شما انتخاب آچار فرانسه توسن ساخت کشور چین است.

در ساخت این محصول از آلیاژ فولاد وانادیوم به منظور مقاومت بیشتر سازه در برابر ضربه استفاده شده و دسته آن به صورت استاندارد است.

وزن سبک این آچار باعث سهولت استفاده روزمره از آن شده و بسیار روان و سریع است. استفاده از آبکاری مشکی مات در بدنه آچار فرانسه توسن سبب زیبایی خیره کننده آن شده است.

فک مدرج این محصول باعث باز شدن آن تا 30 میلی متر می شود، بسیار خوش دست است و در هنگام کار با آن از خستگی دست خبری نیست.

مزایای آچار فرانسه توسن

 • بدنه بسیار محکم
 • رنگ آبکاری متفاوت
 • خوش دست
 • پیچ حلزونی روان

معایب آچار فرانسه توسن

 • وجود کمی لقی در قسمت فک
 • قیمت خرید بالا در مقایسه با برندهای مشابه

 

اطلاع از قیمت و خرید آچار فرانسه از دیجی کالا

 

 • آچار فرانسه وینتکس

آچار فرانسه16

شرکت وینتکس یکی از محبوب ترین کمپانی های چینی در تولید ابزارآلات خانگی و صنعتی می باشد، به حدی که توانسته با کیفیت مطلوب محصولات خود را به 30 کشور جهان از جمله آمریکا و اروپا صادر کند.

به همین دلیل ابزارآلات وینتکس نیز نامی آشنا در ایران دارد. آچار فرانسه وینتکس از جنس فولاد سخت کاری شده با دسته استاندارد ساخته شده است.

فک مدرج این محصول می تواند تا 30 سانتی متر باز شود. استحکام بالا در کنار ظرافت ساخت محسوس سبب انتخاب آن از سمت مصرف کنندگان شده است.

مزایای آچار فرانسه وینتکس

 • استحکام و ظرافت ساخت
 • جنس بدنه مناسب
 • کار راه اندازی عالی

معایب آچار فرانسه وینتکس

 • قیمت خرید بالا

 

مشاهده و خرید انواع آچار فرانسه از دیجی کالا

بهترین سایز و مارک آچار فرانسه را از کجا بخریم؟

مهمترین نکته ای که باید به آن توجه شود، محل خرید بهترین مارک و سایز آچار فرانسه است، تا مجبور نباشیم مغازه های ابزار فروشی سطح شهر را برای یافتن سایز و برند دلخواه جستجو کنیم.

 • محل خرید بهترین سایز و مارک آچار فرانسه در تهران

اگر در تهران به دنبال یافتن بهترین سایز و مارک آچار فرانسه هستید، می توانید به مرکز خرید و فروش ابزارآلات در میدان حسن آباد تهران مراجعه کنید.

برای آشنایی با نقشه راه این آدرس کافیست لینک لوکیشن را لمس کنید.

 • آدرس محل خرید بهترین سایز و مارک آچار فرانسه در مشهد

در صورت سکونت در شهر مشهد می توانید جهت خرید بهتری سایز و مارک آچار فرانسه به آدرس خیابان کوشش مراجعه کرده و با لمس کلمه لوکیشن مسیر این آدرس را بر روی گوگل مپ ملاحظه کنید.

 • نحوه خرید اینترنتی بهترین سایز و مارک آچار فرانسه

مشاهده مدل های متنوع آچار فرانسه، اطلاع از جزئیات نکات فنی و قیمت خرید آن بدون نیاز به خروج از منزل و به صورت اینترنتی یک روش بسیار ساده و ایده آل برای اکثر افراد است.

به همین دلیل پیشنهاد ما به شما لمس کردن لینک خرید آچار فرانسه از دیجی کالا است.

تا ضمن آشنایی با برندهای متنوع این محصول، پس از مقایسه کیفیت ساخت و حتی خواندن نظرات خریدارن قبلی، با خاطری آسوده خرید خود را انجام دهید.

جمع بندی:

همانطور که ملاحظه کردید، آچار فرانسه یک ابزار بسیار همه فن حریف است، که شرکت های داخلی و خارجی مختلفی به تهیه و تولید آن اقدام می کنند.

اما توجه به راهنمای خرید گفته شده به شما کمک می کند بهترین سایز و مارک این وسیله را با توجه به نوع کاربری خود انتخاب کنید.

با توجه به کاربردی بودن آچار فرانسه مطمئناً شما نیز سابقه خرید مارک به خصوصی از این ابزار را داشته اید، بنابراین از شما دعوت می کنیم تجربه خود را در قسمت نظرات این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

منابع انگلیسی:

منبع 1

منبع 2

منبع 3 

اشتراک گذاری:

اینجا جواب میگیری اگر سوال فنی بپرسی

تصویر امنیتی

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد