چنانچه شما نیز به دنبال علت گرم نشدن شوفاژ بعد از هواگیری هستید، به شما توصیه می کنیم تا ادامه این مطلب را دنبال کنید.

اگر تعمیرکار پکیج ایران رادیاتور هستید و یا از این پکیج در منزل خود استفاده می کنید حتما شاهد مشکلات به وجود آمده برای این دستگاه بوده اید، سه مشکل رایج که در کار با

در این مطلب قصد داریم به منظور آشنایی بیشتر شما مخاطبین گرامی با موضوع ابعاد پکیج دیواری و در نتیجه انتخاب راحت تر این وسیله توضیحاتی را در این مورد بیان کنیم.

 در بررسی پرسش های سایت با سوالاتی مواجه شدیم در رابطه با انواع پکیج های دیواری.از این رو، در این بخش به مقایسه پکیج های دیواری و آشنایی با انواع آنها می پردازیم.

به منظور تکمیل مطلب آموزش تعمیر پکیج بوتان این بار قصد داریم در خصوص کد خطاهای پکیج بوتان به همراه علت خطا و حتی نحوه رفع این کدها توضیحاتی را بیان کنیم.

بعد از نصب پکیج دیواری و گذشت زمان استفاده از آن، کم کم در عملکرد پکیج مشکلاتی به وجود می آید که باید به تعمیر پکیج اقدام نمود اما اگر پکیج به موقع و صحیح سرویس شود می توان از بروز این مشکل ها تاحدی جلوگیری کرد.

شرکت ایران رادیاتور یکی از شرکت های ایرانی است که با سابقه ای طولانی و تعداد کارکنان و کارگران زیاد مدتهاست که به تولید محصولاتی از جمله رادیاتور، پکیج، مشعل، حوله خشک کن و لوله های تلفیقی مشغول می باشد.

اگر قصد آشنایی کلی و مختصر با مدل ها و شکل ظاهری پکیج های ایران رادیاتور را دارید خواندن این مقاله کوتاه به شما توصیه می شود.

 از محصولات محبوب شرکت ایران رادیاتور پکیج های دیواری است که به دلیل مزایا و کاربرد فراوان همواره خواهان بسیاری از مشتریان است. 

از مزایای اصلی پکیج های دیواری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

یک پکیج چگونه عمل می کند؟

اگر در ابتدای کار با پکیج ایران رادیاتور هستید و این سوال ذهن شما را مشغول کرده است خواندن مقاله زیر توصیه می شود، آشنایی با عملکرد پکیج از گام های اولیه و اساسی کار با آن است به علاوه اطلاع از طرز کار آن به شما درتعمیر پکیج وتعمیر پکیج ایران رادیاتورنیز کمک خواهد کرد.

 بعد از خرید پکیج های شوفاژ دیواری بوتان، در جعبه آن یک دفترچه ی راهنما مشاهده می کنید که مخصوص به همان نوع پکیج است، این دفترچه شامل مواردی است که علاوه بر توضیحات اولیه به شما در نصب، سرویس پکیج و تعمیر پکیج کمک خواهد کرد.

 لوله کشی پکیج از مواردی بسیار مهمی است که درصورت نامناسب بودن آن تاثیرات آن را به طور واضح بر عملکرد دستگاه پکیج و سیستم گرمایشی آن می بینید، در همین راستا استخدام لوله کش ماهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بعضی از تکنسین ها تنها به مسائل تعمیر و سرویس پکیج وارد هستند، پس دقت کنید که کار به لوله کش مطمئن سپرده شود.

قیمت لوله کشی به چند مورد وابسته است که این موارد دلیل تفاوت جزئی در قیمت هاست.

در گذشته به طور کلی از تعمیر پکیج سخن گفته ایم، اما در این مقاله بر این سعی شده به طور خاص بر آموزش تعمیر پکیج بوتان تمرکز شود تا در حل مشکلات این پکیج کمک کننده باشد.

در این مطلب قصد داریم به شما برای فهمیدن علت گرم نشدن آب پکیج ایران رادیاتور کمک کنیم، و در ادامه علت گرم و سرد شدن آب پکیج ایران رادیاتور را نیز بررسی خواهیم کرد.

لازم به ذکر است هنگام انتخاب پکیج ایران رادیاتور، حتما با توجه به متراژ خانه خود مدل مناسب را انتخاب کنید تا پکیج توانایی فراهم کردن آب گرم کافی برای شما داشته باشد.

یکی از مسائل رایجی که در موضوع پکیج و رادیاتور وجود دارد، گرم نشدن رادیاتورها پس از هواگیری و تنظیم فشار پکیج است، از آنجایی که ممکن است افراد زیادی با این مسئله روبرو شوند در ذیل به بررسی مشکل کاربر گرامی سایت آقای صابر می پردازیم.

پس از راه اندازی یک پکیج ایران رادیاتور، ممکن است به هر دلیلی پکیج کار نکند و چراغ قرمز کنار دکمه ریست آن روشن شود.

در این مطلب قصد داریم علت روشن شدن چراغ قرمز پکیج ایران رادیاتور و کاری که باید در این حالت انجام دهید را توضیح دهیم.

فشار مناسب پکیج های دیواری معمولا بین 1.5 تا 0.7 بار می باشد.

اما گاهی این فشار تغییر می کند و کم و یا زیاد می شود در این جا به شما آموزش می دهیم که چطور فشار پکیج دیواری خود را تنظیم کنید و در صورت بروز مشکل با ایرادهای احتمالی آشنا شوید.

پکیج های دیواری در واقع موتور خانه های کوچکی هستند که در ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله قصد داریم به دلایل بالا رفتن فشار پکیج دیواری بپردازیم.

ایران رادیاتور نامی است که سالهاست به عنوان یکی از بهترین برند های تجاری در صنعت کشور در حال تولید و ساخت محصولات گرمایشی و سرمایشی است.

پکیج ایران رادیاتور آب گرم مصرفی به عنوان سیستم مرکزی گرمایشی در خانه های وظیفه تامین آب گرم و گرمایش در رادیاتور و آب گرم ساختمان را به طور کلی بر عهده دارد.

در تکمیل مطلب تعمیرات پکیج دیواری فرولی این بار قصد داریم تا دلایل سر و صدای زیاد پکیج فرولی را بررسی کنیم.

پکیج دیواری چیست و چه مزایایی دارد؟ اصلا چرا باید پکیج بخریم و آیا واقعا مصرف انرژی پکیج زیاد است؟

وجود نوسان دما در پکیج های شوفاژ دیواری به دلیل گرم شدن آب باعث شده است تا در ساختار این پکیج ها از یک منبع انبساط بسته استفاده شود تا در هنگام بالا رفتن فشار آب در مدار گرمایشی حجم افزایش یافته آب را به خود جذب کند و اجازه ندهد تا فشار وارده در سیستم و مدار گرمایش باعث آسیب به اتصالات و لوله های گرمایش بشود.

قبلا در مقاله تعمیر پکیج در خصوص مشکلاتی که برای پکیج به وجود می آید و عیب آن به دلیل خرابی منبع انبساط پکیج و یا گرفتگی مدار آن می باشد توضیح دادیم، همچنین در مقاله نحوه تنظیم و تعمیر منبع انبساط پکیج  در مورد روش های تنظیم و تعمیر آن صحبت کردیم.

امروز در این مقاله به شکل خاص به روش تعویض آن می پردازیم.

پس از ارائه توضیحات در مورد روش تعویض منبع انبساط پکیج، امروز قصد داریم تا در خصوص باد زدن منبع انبساط پکیج اطلاعاتی را برای علاقمندان ارائه نمائیم.

شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که پکیج روشن نشود و یا مرتبا خاموش و روشن شود. این مشکل یکی از اتفاقاتی است که برای انواع برند پکیج پیش می‌آید و قطعا داشتن یک عیب مکانیکی باعث عدم تشکیل شعله و یا روشن و خاموش شدن مکرر شعله پکیج می‌باشد.

هرچند در مقاله عیب‌یابی و تعمیر پکیج در خصوص برخی از مشکلات پکیج توضیحاتی ارائه شد ولی در این مقاله اختصاصا در خصوص این مشکل بحث خواهیم کرد.

بسیاری از افرادی که از دستگاه پکیج برای نیازهای گرمایشی خانه خود استفاده می کنند از سر و صدای زیاد و یا صدای تق تق پکیج رنج می برند و به دنبال شناخت دلیل این صدا در پکیج هستند.

قبلا در مقاله علت سر و صدای زیاد پکیج فرولی توضیح دادیم که ریشه بسیاری از این صداها در چیست ولی در مقاله پیش رو قصد داریم که علت صدای تق تق در انواع پکیج را بررسی کنیم

انتخاب و استفاده از سیستم گرمایشی پکیج شوفاژ دیواری به دلیل اینکه توانست نیازهای خانواده ها را به آب گرم مصرفی و آب گرم گرمایش در قالب یک مجموعه کامل و فشرده حل کند هر روز رو به افزایش است. اما این پکیج ها نیز همانند بسیاری دیگر از لوازم خانگی دچار اشکالاتی می شود

پکیج نسل جدیدی از سیستم‌های گرمایشی در خانه‌ها است که با ورود خود عملا نیاز به طراحی موتورخانه برای اغلب خانه‌ها و حتی قرار دادن بخاری برای گرمای خانه و یا آبگرمکن برای گرم کردن آب مصرفی را بصورت یکجا پوشش داد.

پکیج یک سیستم یکپارچه گرمایشی است که برای تامین آب گرم مصرفی و آب گرم گرمایش به کار گرفته می شود. قبلا در مقاله طرز کار پکیج نحوه کار پکیج مفصل توضیح داده شد.

یکی از مشکلاتی که اغلب پکیج‌های ایران رادیاتور آن را تجربه می‌کنند بالا رفتن فشار پکیج پس از مدتی کار کردن می‌باشد.

در مقاله تعمیر پکیج در این خصوص توضیح دادیم که دلایل زیادی می‌تواند عامل بالا رفتن و یا افتادن فشار پکیج باشد ولی یکی از اصلی‌ترین این عوامل منبع انبساط پکیج ایران رادیاتور می‌باشد.

"با بستن شیر آب، شعله همچنان روشن می ماند و خاموش نمی شود". این مساله یکی از گزارشات متعددی است که تیم تاسیسات 24 ساعته در مدت فعالیت خود با آن مواجه شده است.

در این مطلب می خواهیم، علل مختلف این امر را بررسی کرده و راهکارهای مناسب برای رفع این مشکل پکیج را پیشنهاد دهیم.

همراه ما باشید.

در این مطلب قصد داریم که علت گرم نشدن آب پکیج بوتان و دلایل مختلف آن را بیان کنیم.

پکیج بوتان دارای مدل‌های مختلف و متنوعی است. اما نحوه کارکرد آن‌ ها شباهت‌ های زیادی باهم دارند و اختلاف مدل‌های متنوع ممکن است

هدف از انتشار این مطلب بررسی علت های گرم نشدن آب پکیج گلدیران است.

گلدیران نماینده شرکت و محصولات ال جی در کشور ما ایران است. پکیج گلدیران در ایران دارای دو نوع اصلی پکیج پایونیر و پکیج پرستیژ است. هر کدام از این پکیج ها نیز دارای ظرفیت های مختلفی هستند.

اگر پکیج شما هم دچار آبریزی شده و می خواهید از دلایل آن آگاه شوید، با ما همراه باشید.

چرا که ما قصد داریم در ادامه مقاله علت سرریز شدن آب پکیج این بار این موضوع را بررسی کنیم که دلیل آبریزی زیر پکیج چیست. پس مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

شاید برای شما هم که از سیستم رادیاتور برای گرمایش ساختمان خود استفاده می کنید این مشکل پیش آمده باشد که با وجود هواگیری های مداوم ولی باز هم رادیاتور هوا دارد.

از این رو ما قصد داریم تا در این مقاله این موضوع را بررسی کنیم که اصولا چرا رادیاتورها مرتبا هوا می گیرند، پس با ما همراه باشید.

ما قصد داریم در ادامه مقاله لوله کشی پکیج در مورد جابجایی پکیج دیواری توضیحاتی را بیان کنیم.

در ادامه مطلب شیر پرکن پکیج چیست قصد داریم تا شما را با نحوه تعویض شیر پرکن پکیج آشنا کنیم.

در ادامه مطلب معرفی شغل لوله کشی این بار قصد داریم تا به معرفی شغل تعمیرکار و نصاب پکیج به عنوان یکی از شاخه های اصلی شغل تاسیساتی بپردازیم.

در ادامه مطلب معرفی شغل تعمیر و نصاب پکیج این بار قصد داریم تا در خصوص مراحل یادگیری سرویس و تعمیر پکیج برای تعمیرکاران توضیحاتی را بیان کنیم.

در ادامه مطلب تعمیر پکیج این بار قصد داریم تا در این مطلب به بررسی خطرات بالا رفتن فشار پکیج بپردازیم.

در ادامه مطلب نحوه تعویض شیر پرکن پکیج در این مطلب قصد داریم در خصوص تعویض شیر اطمینان پکیج توضیحاتی را برای شما بیان کنیم.

در ادامه مطلب تعمیر پکیج این بار قصد داریم تا در خصوص کدهای خطای پکیج ایساتیس و رفع عیب آن ها توضیحاتی را بیان کنیم.

ما قصد داریم تا در این مطلب کد خطاهای پکیج تاچی و رفع عیب آن ها را به عنوان بهترین پکیج دیواری ایتالیایی بررسی کنیم.

در ادامه مطلب تعمیرات پکیج دیواری گلدیران این بار قصد داریم تا در مورد کد خطاهای پکیج گلدیران ورفع عیب آن ها اطلاعاتی را در اختیار شما علاقه مندان قرار دهیم.

با توجه به این که تعمیر و عیب یابی پکیج ها را می توان با توجه به کدهای خطای آن ها به راحتی انجام داد، ما قصد داریم تا در این مطلب در خصوص کدهای خطای پکیج ایران رادیاتور و رفع عیب آن ها توضیحاتی را بیان کنیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیر پکیج ایران رادیاتور این بار قصد داریم تا علت خاموش شدن پکیج ایرانرادیاتور را را به طور کامل بررسی کنیم.

به منظور مطلب رفع عیب و تعمیر پکیج دیواری بوتان این بار قصد داریم تا در خصوص علت خاموش شدن پکیج دیواری بوتان توضیحاتی را بیان کنیم.

در ادامه مطلب تعمیر پکیج دیواری این بار قصد داریم تا علت خاموش و روشن شدن پکیج ایساتیس را بررسی کنیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیرات پکیج دیواری فرولی این بار قصد داریم تا علت خاموش شدن پکیج فرولی را به طور کامل بررسی کنیم.

به منظور تکمیل مطلب علت عدم تشکیل شعله پکیج این بار قصد داریم علت خاموش شدن پکیج آریستون را بررسی کنیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیرات پکیج گلدیران قصد داریم این بار در مورد علت خاموش شدن پکیج ال جی گلدیران توضیحاتی را بیان کنیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیر پکیج دیواری بوش این بار قصد داریم تا در مورد خطای پکیج بوش توضیحاتی را ارائه دهیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیر پکیج این بار قصد داریم تا در خصوص تعمیر پمپ پکیج به عنوان یکی از قطعات ضروری دستگاه توضیحاتی را بیان کنیم.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

تاسیسات ۲۴ ساعته در کنار شماست تا به شما کمک کند مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنید

درخواست سرویسکار متخصص

اگر برای شما نیز این سوال ایجاد شده که فلوسوئیچ پکیج چیست؟ به شما توصیه می کنیم تا برای یافتن پاسخ این سوال در ادامه با ما همراه باشید.

در این مطلب قصد داریم به منظور تکمیل مقاله سرویس و تعمیر پکیج دیواری لورچ به بررسی کد خطاهای پکیج لورچ و رفع عیب آن بپردازیم.

به منظور تکمیل مطلب راه های جلوگیری از یخ زدن پکیج در زمستان این بار قصد داریم تا در خصوص دمای مناسب پکیج در زمستان توضیحاتی را بیان کنیم.

به دنبال تکمیل مطلب فلوسوئیچ پکیج چیست؟ این بار قصد داریم تا در خصوص تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج توضیحاتی را بیان کنیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیر پکیج دیواری بوش این بار قصد داریم تا در خصوص سرویس پکیج بوش توضیحاتی را بیان کنیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیر و تعویض فلوسوئیچ پکیج این بار قصد داریم تا در مورد نحوه تست فلوسوئیچپکیج توضیحاتی را بیان کنیم.

چنانچه شما نیز قصد خرید خانه را دارید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید. در این متن قصد داریم به این پاسخ این پرسش بپردازیم که قبل از خرید خانه به چه نکات تاسیساتی آن دقت کنیم؟

در ادامه مطلب دمای مناسب پکیج در زمستان قصد داریم تا این بار دمای مناسب پکیج در تابستان را بررسی کنیم.

چنانچه شما نیز به دنبال یافتن مولتی متر مناسب نصاب و تعمیرکار پکیج هستید، تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

ما در این مطلب قصد داریم تا در خصوص راهنمای خرید بهترین رسوب گیر پکیج و آبگرمکن توضیحاتی را بیان کنیم، تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

در تکمیل مطلب بهترین مارک خارجی پکیج دیواری این بار قصد داریم در خصوص راهنمای خرید بهترین پکیج دیواری موجود در بازار ایران توضیحاتی را بیان کنیم.

چنانچه قصد تهیه محافظ برای پکیج خود را دارید، توصیه می کنیم راهنمای خرید بهترین محافظ برق پکیج را از دست ندهید.

در گذشته به طور مختصر از سرویس پکیج دیواری صحبت کردیم و مراحل آن را در 12 بند توضیح دادیم اما این مقاله تنها مختص به سرویس پکیج دیواری بوتان می باشد، در نظر داشته باشید که تفاوت انواع پکیج دیواری معمولا در شکل ظاهری یا ولتاژ آنهاست و از لحاظ نحوه عملکرد و قطعات تفاوت چندانی ندارند.

از مارک های معروف پکیج دیواری بوتان می توان Optima، Alta ،Calda Venezia را نام برد.

پکیج های شوفاژ دیواری در کارخانه و پس از تولید، تنظیماتی را دریافت می کنند و اما بعضی تنظیمات براساس نیاز برعهده کاربر می باشد، این تنظیمات در هنگام نصب و راه اندازی مجدد پکیج به کار می آیند تا مشتری براساس آنچه می خواهد و آنچه به دستگاه القا شده بهترین تصمیم را بگیرد و دستگاه را تنظیم کند.

 در زمان سرویس وتعمیر پکیج یا نصب و راه اندازی مجدد آن یکی از اعمالی که باید انجام گیرد هواگیری است، هواگیری به معنی خروج هوای اضافی از دستگاه است که درصورت وجود هوا در عملکرد پکیج دچار اختلال ایجاد شده و میزان بازده کار کاهش و اما خوردگی سیستم و وسایل افزایش می یابد.

به علت وجود املاحی که وجود آن ها اغلب طبیعی و حتی ضروری است در آب شهری، لوله ها و مبدل گرمایی آبگرمکن درست مثل سماور و کتری املاح میگیرند، برای راهنمایی شما در این زمینه، مطلب چگونه آبگرمکن دیواری را رسوب زدایی کنیم را برای شما آماده کرده ایم.

در این مقاله به آموزش نحوه هواگیری شوفاژ رادیاتور می پردازیم، با خواندن و یادگیری نکات این مقاله آموزشی در انتها می توانید هواگیری شوفاژ رادیاتور را که عملی ساده و ضروری است به نحو صحیحی فرا بگیرید.

پکیج دیواری به راحتی میتواند منزل شما را مانند موتورخانه و شوفاژ گرم نماید، ولی همانند بسیاری از وسایل آبی دیگر که دارای لوله کشی هستند، ممکن است دچار مشکل یخزدگی شوند.

اکثر پکیج ها دو برنامه زمستانه و تابستانه مختلف دارند.

در این مقاله قصد داریم به راه های جلوگیری از یخ زدگی پکیج در زمستان بپردازیم اما در ابتدا مقدمه ای در مورد پکیج دیواری بیان می کنیم.

سختی‌گیر پکیج نمونه جدیدی از سختی‌گیرهایی است که وارد بازار شده است.

این سختی‌گیرها انواع مختلفی دارند و وظیفه اصلی آنها جلوگیری از ورود سختی‌ها به داخل سیستم گرمایشی منزل می‌باشد تا به این وسیله عمر مفید پکیج و سایر دستگاه‌ها و اتصالات خانه افزایش پیدا کند.

تجهیزات گرمایشی مانند پکیج ایران رادیاتور به دلیل اینکه آب را حرارت می‌دهند و گرمای درون آب را تبخیر می کنند باعث رسوب گرفتن مدار گرمایش و بخصوص خود پکیج می‌شوند.

قبلا در مقاله تعمیر پکیج ایران رادیاتور برای شما به خوبی تشریح شد که بسیاری از مشکلات پکیج ایران رادیاتور از وجود رسوب در مدار است.

از موضوعات مهمی که باعث می‌شود پکیج به خوبی کار خود را انجام دهد میزان فشار و یا بار مناسب دستگاه است.

اصلا این دستگاه‌ها به کلید نیم بار مجهز شده‌اند تا در صورت پایین آمدن و کمتر شدن بار دستگاه از نیم بار بصورت اتوماتیک خاموش شوند و در صورت بالا رفتن فشار هم باید منتظر تبعاتی مانند ترکیدن لوله‌های گرمایش، خراب شدن منبع انبساط پکیج و یا هر مشکل دیگری باشیم.

در ادامه مطلب کدهای خطای پکیج ایساتیس این بار قصد داریم تا در مورد نحوه روشن کردن پکیج ایساتیس مطالبی را عنوان کنیم.

به منظور تکمیل مطلب رفع عیب و تعمیر پکیج دیواری بوتان این بار قصد داریم تا درخصوص نحوه روشن کردن پکیج بوتان توضیحاتی را بیان کنیم.

تمامی برندهای تجاری معتبر در هر کجا که باشند در دو زمینه تولید کالای با کیفیت و ارائه بهترین خدمات پس از فروش با یکدیگر رقابت می کنند.

یکی از مدل های پکیج های گرمایشی پکیج ایران رادیاتور است که به منظور گرم کردن محیط در اماکن مسکونی و تجاری کاربرد دارد، این دستگاه که با جریان آب گرم کار می کند و گرمای خود را ازطریق سطح تبادل کننده گرما به محیط منتقل می کند،

 در مطلب زیر به صورت مختصر سعی شده است که مقایسه ای از دو پکیج بوتان و ایران رادیاتور به دست آید، اگر مایل هستید تفاوت ها و شباهت های این دو پکیج را دریابید خواندن مقاله زیر توصیه می شود.

در این مطلب برای سهولت در انتخاب پکیج مناسب ایران راد یاتور، با توجه به محل نصب و آماده سازی آن، ابعاد تمامی پکیج های ساخت این شرکت را آورده ایم.

ابعاد یک پکیج شامل ارتفاع، عمق و عرض می باشد.

همانطور که می دانید به دلیل مزیت های بالای پکیج نسبت به موتورخانه امروزه استفاده از این دستگاه برای تولید آب گرم بهداشتی و گرم کردن محیط کاربرد دارد، از بین دو نوع پکیج زمینی و پکیج دیواری معمولا برای منازل مسکونی و تجاری پکیج های دیواری بسیار پرکاربرد هستند.

پکیج ایران رادیاتور خریداری کرده اید و هر چه تلاش می کنید نمی توانید آن را روشن کنید؟ چند دقیقه ای همراه ما باشید تا نکات مربوط به راه اندازی این پکیج ها را با هم مرور کنیم.

به دلیل اهمیت نکات مهم و ایمنی جهت استفاده از پکیج ایران رادیاتور ما در این مطلب در این خصوص بیشتر توضیح داده ایم.

به منظور آشنایی بیشتر شما با اجزای تشکیل دهنده پکیج این بار قصد داریم تا در این مطلب بررسی کنیم که شیر پرکن پکیج چیست؟ تا با نقش این قطعه در روند کارکرد پکیج بیشتر مطلع شویم.

به منظور تکمیل مطلب بهترین پکیج دیواری این بار قصد داریم تا به بررسی بهترین مارک خارجی پکیج دیواری بپردازیم.

یکی از انواع دستگاه های پخش کننده گرمایی پکیج است که با هدف گرم نگه داشتن محیط و آب به کار می رود، انواع پکیج تفاوت هایی با هم دارند و به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند:

 در بحث پکیج ديواري پیش از همه موارد انتخاب پکیج مناسب از ارجحیت بالایی برخوردار است به این منظور مقاله ای را تحت عنوان بهترين پکیج ديواري آماده کرده ایم تا با ویژگی های پکیج مطلوب آشنا شده و بسته به عوامل دیگر انتخاب صحیحی را داشته باشید.

 

در پی تکمیل مطلب مشکلات پکیج دیواری بر آن شدیم تا برای افزایش آگاهی شما عزیزان از مشکلات رایج پکیج بوتان نیز صحبت کنیم، پس از استفاده طولانی مدت از این پکیج مشکلاتی بروز و ظهور پیدا می کنند که عموما تکنسین های مجرب باتجربه با این موارد آشنایی دارند.

در ادامه مبحث بهترین پکیج دیواری به منظور آشنایی با بهترین پکیج دیواری ایتالیایی مقاله ای را تحت این عنوان در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم.

 در هنگام تهیه و خرید پکیج توجه به ظرفیت آن و قدرت گرمایش از اساسی ترین موارد است، انتخاب سیستم گرمایشی مناسب با توجه به متراژ محیط، نوع کاربری ساختمان (مسکونی یا تجاری) ، دمای معمول شهر، نوع دودکش، میزان هوای گرم لازم و محل نصب دستگاه (در سایه یا رو به آفتاب) باعث افزایش راندمان پکیج شده و درصورت استفاده از پکیج با ظرفیت نامناسب (کم یا زیاد) علاوه بر عدم بازدهی و عدم ایجاد گرمای مطلوب، عمر پکیج نیز کاهش می یابد.

منابع انبساط با توجه به قدرت پکیج دارای حجم های مختلف هستند و هر چه ظرفیت و توان پکیج بیشتر باشد، تعداد پره های مشعل بیشتر و همچنین فن با قدرت بیشتری کار کرده و مبدل ها هم بزرگتر هستند.

 لوله کشی پکیج دیواری که به دو نوع لوله کشی آب و لوله کشی گار تقسیم می شود، باید اصولی و با دقت و درستی انجام گیرد، نحوه لوله کشی پکیج دیواری شامل مراحل جداگانه ای است که با طی کردن هر مرحله عمل لوله کشی پیش می رود.

 دستگاه پکیج برای کار و فعالیت به لوله کشی نیاز دارد و هرگز بدون لوله کشی پکیج و رادیاتورها نمی توان از این دستگاه استفاده کرد به دلیل اهمیت این موضوع در این مقاله به شرح سیستم لوله کشی پکیج آن می پردازیم.

پکیج چیست و چرا مشتریان این دستگاه روز به روز بیشتر می شود؟

پکیج ها به چند نوع تقسیم می شود و مزایا و معایب هر کدام چیست؟

یکی از اصلی ترین سئوالات افرادی که از سیستم پکیج و یا رادیاتور برای گرمایش خانه خود استفاده می کنند این است که شیر پایین رادیاتور شوفاژ برای چیست.

قبل از اینکه رادیاتور مناسب را برای فضای مورد نظر خود تهیه کنید ویژگی های ان را با سیستم گرمایشی دلخواهتان مقایسه کنید، رادیاتورهای پانلی بسیار کارامد و به صرفه هستند اما قبل از خرید یکی از آنها باید بدانید که رادیاتور پانلی چیست؟ و چه کارایی هایی دارد.

اگر برای شما هم این سوال مطرح شده که رادیاتور پنلی چیست؟ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

برای کسانی که قصد خرید رادیاتور دارند و میخواهد بین نوع پنلی و پره ای یکی از آنها را انتخاب کنند، خواندن معایب و مزایای رادیاتور پانلی و پره ای خالی از لطف نیست و به تصمیم گیری بهتر شما کمک میکند.

اگر برای شما هم این پرسش ایجاد شده که رادیاتور پره ای چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید.

در این مقاله قصد داریم تفاوت بین آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری را توضیح دهیم، تا شما بتوانید با اطلاعات کافی از هر دو محصول آن را انتخاب و خرید کنید.

آنچه در ادامه خواهید خواند:

  • آبگرمکن دیواری چیست؟
  • نکاتی در مورد خرید آبگرمکن دیواری
  • انواع آبگرمکن دیواری
  • پکیج دیواری چیست؟
  • مقایسه آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری

با توجه به اینکه آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند، در این مطلب به طور کامل آن ها را توضیح داده و در آخر تفاوت بین آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری را بیان خواهیم کرد.

 

آبگرمکن دیواری چیست؟

آبگرمکن دیواری در واقع آبگرمکن بدون مخزن است، که آن را هم با نام آبگرمکن فوری می شناسند. وظیفه آبگرمکن این است که آب گرمی که ما مصرف می کنیم را تولید کند.

نحوه کار کردن این آبگرمکن ها به این صورت می باشد که آب سرد وارد آبگرمکن می شود و از کویل یا لوله های مسی داخل آبگرمکن قرار دارد، عبور می کند.

در ادامه به دلیل اینکه مشعلی در زیر لوله ها قرار دارد، آن لوله ها گرم شده و در نتیجه دمای آب درون کویل ها نیز بالا برود. در این مقاله لوله کشی آبگرمکن دیواری به طور مفصل توضیح داده شده است.

 

تفاوت آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری

 

نکاتی در مورد خرید آبگرمکن دیواری

قبل از خرید آبگرمکن های دیواری باید کمی تحقیق شود تا آبگرمکن متناسب با نیاز خود را انتخاب و خریداری کنیم.

در زمان خرید آبگرمکن حتما باید به موارد زیر دقت شود:

1. رده مصرف انرژی

با توجه به اینکه آبگرمکن ها از وسایل پرمصرف می باشند اما با توجه به پیشرفت در این زمینه آبگرمکن هایی تولید شده اند با رده های انرژی مناسب که این رده مصرف انرژی تاثیر مهمی در کاهش هزینه های برق و گاز شما دارد.

کارایی یا رده مصرف انرژی به واسطه نموداری مشخص می گردد که به ازای آب گرم تولیدی، میزان مصرف گاز را در یک روز ارزیابی می کند. بنابراین آبگرمکن های کارایی بالاتری دارند که فاکتور انرژی بالاتری هم داشته باشند.

2. حداکثر قدرت حرارتی (ظرفیت)

این شاخص را با واحد کیلو کالری در ساعت اندازه گیری می کنند و همان طور که از اسم آن پیداست نشان دهنده ظرفیت حرارتی آبگرمکن است. بنابراین بالا بودن آن سبب می شود آب گرم بیشتری از آبگرمکن خارج شود.

3. حداقل فشار ورودی

این شاخص نشان دهنده حداقل آب ورودی برای روشن شدن آبگرمکن می باشد که واحد اندازه گیری آن بار می باشد. این مقدار در مناطقی که از فشار آب پایینی برخوردار هستند توجه به آن بسیار مهم و ضروری می باشد.

4. نوع گاز مصرفی

این آبگرمکن ها چون آبگرمکن های گازی می باشند، سوخت مصرفی آن ها گاز شهری و یا گاز مایع می باشد.

5. حداکثر خروجی آب گرم

 مقدار خروجی آب گرم از آب گرمکن دیواری بر اساس لیتر در دقیقه اندازه گیری می گردد که حداکثر مقدار خروجی آب گرم را نشان می دهد.

6. فن تخلیه آلاینده ها

برخی از آبگرمکن های دیواری سیستم فن تخلیه دارند که با استفاده از فن تعبیه شده در مسیر خروجی باعث می شود سرعت خروج آلاینده ها بیشتر شود.

تفاوت آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری 2

 

انواع آبگرمکن های دیواری

1.شمعک دائم (شمعک دار یا پیلوت دار)

در آبگرمکن های شمعک دائم، شمعک همیشه روشن می باشد و زمانی که شما آب گرم را باز می کنید شمعک مشعل را روشن می کند.

عیب این وسیله این است که  مصرف انرژی بیشتری دارد و همچنین باعث ایجاد رسوب در دستگاه می گردد.

 

2.بدون شمعک (سیستم آیونایز)

در این مدل از آبگرمکن، شمعک همیشه فعال نمی باشد و زمانی که شما آب گرم را باز می کنید با استفاده از سیستم جرقه زن هوشمند باعث جرقه زدن و روشن شدن مشعل می گردد.

جهت مشاهده قیمت انواع آبگرمکن دیواری و یا خرید آن بر روی لینک خرید آبگرمکن دیواری از سایت دیجیکالا بزنید.

 

پکیج دیواری چیست؟

همانطور که در مطلب پکیج دیواری چیست گفتیم، پکیج دیواری یک موتورخانه کامل است که وظیفه موتورخانه را با بالاترین کارایی و کیفیت و با کمترین مصرف سوخت و اشغال فضا انجام می دهد.

پکیج های دیواری علاوه برا اینکه وظیفه موتورخانه که گرم کردن رادیاتورها و در نتیجه گرم کردن محیط ساختمان است، انجام می دهد یک مسئولیت دیگری هم بر عهده دارد که همانند آبگرمکن باعث تولید آبگرم مصرفی مورد نیاز ما می شود.

جهت کسب اطلاع از بهترین پکیج ایرانی و بهترین مارک خارجی پکیج دیواری بر روی نام آن ها کلیک کنید.

 

تفاوت آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری 3

 

مقایسه آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری

تا اینجا با آبگرمکن های دیواری، نکاتی در مورد خرید آن و انواع آبگرمکن ها و همچنین با پکیج های دیواری به صورت مختصر آشنا شدیم اما زمان آن رسیده است که این دو وسیله گرمایشی را باهم مقایسه کنیم.

  • کدام به صرفه تر می باشد ؟

آبگرمکن های دیواری جایگزین آبگرمکن های مخزن دار و پکیج های دیواری هم جانشین موتورخانه های عظیم شده است که در دنیای امروز بهترین گزینه هستند.

چون از لحاظ مصرف سوخت، بسیار کم و کارایی بیشتری دارند. از طرفی پکیج های دیواری به صرفه تر از آبگرمکن های دیواری هستند.

چون پکیج ها هم وظیفه آبگرمکن که گرم کردن آب مصرفی خانه و هم وظیفه موتورخانه و بخاری که گرم کردن محیط ساختمان می باشد را به خوبی ایفا می کند.

در نتیجه سطح مصرف انرژی را بسیار پایین و بازده حرارتی را بالا می برد. به همین دلیل است که اکثراً امروزه حتی سیستم بخاری را به پکیج تبدیل می کنند.

تفاوت آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری 4

 

  • استفاده در شرایط مختلف

پکیج های دیواری و آبگرمکن های دیواری هر دو فضای کمی را اشغال می کنند که شما می توانید آن ها را در آشپزخانه نصب کنید که بسیار منساب برای محیط های کوچک می باشد.

اما باید توجه کنید که محل نصب پکیج در ساختمان دارای محدودیت هایی می باشد، مثلاً استفاده از پکیج در محیط های کمتر از 60 متر ممنوع است و شما باید در چنین محیط های از آبگرمکن استفاده کنید.

یکی از بزرگترین مشکلات، سرد شدن آب به صورت ناگهانی می باشد، که در آبگرمکن های بدون مخزن به دلایل مختلف به خصوص در فصل زمستان رخ می دهد، اما این مشکل کمتر در پکیج های دیواری رخ می دهد.

پکیج های دیواری به دلیل اینکه از برق استفاده می کنند در مناطقی که قطعی برق به صورت مکرر وجود دارد، گزینه مناسبی برای مصرف نمی باشد.

در نتیجه بهتر است شما از آبگرمکن استفاده کنید تا قطعی برق منطقه سبب سرد شدن آب مصرفی شما نشود.

تفاوت آبگرمکن دیواری و پکیج دیواری 5

 

  • قیمت

پکیج ها قیمت بالاتری نسبت به آبگرمکن دارند، اما با خرید پکیج نیاز شما از خرید بخاری، آبگرمکن برطرف می شود، در نتیجه شما با یک تیر دو نشان زده اید و دیگر نیازی نیست هزینه های اضافی پرداخت کنید.

همانطور که در مطلب راهنمای خرید بهترین پکیج دیواری موجود در بازار ایران گفتیم، خرید پکیج باید به همراه محاسبه ظرفیت پکیج باشد، تا انتخاب درستی صورت بگیرد.

جهت اطلاع از قیمت دقیق پکیج بر روی لینک خرید پکیج دیواری در سایت دیجیکالا بزنید.


  • آلودگی محیطی

هر دو وسیله گرمایشی باعث می شود هوای محیط شما خشک شود و یا در اصطلاح هوای خانه شما سنگین شود. در این شرایط تنفس برای کودکان و سالمندان سخت می شود و مشکلات تنفسی برای آن ها به وجود می آورد.

 

  • فرسودگی، نگهداری و سرویس

آبگرمکن دیواری و پکیج هر دو از آب برای گرم کردن استفاده می کنند و به دلیل وجود املاح موجود در آب باعث رسوب گذاری می شوند.

همچنین به دلیل اینکه از قطعات پیچیده ای در آن ها استفاده شده، به خصوص پکیج ها که طبق استاندارد های روز اروپا می باشد، لازم است به صورت دوره ای به سرویس پکیج دیواری اقدام کنید.

هر چندبا نصب سختی‌گیر پکیج می توان میزان جذب رسوبات در دستگاه را تا حد زیادی کاهش داد و مطالعه مطلب چگونه آبگرمکن دیواری را رسوب زدایی کنیم می تواند برای رفع رسوب گذاری این وسیله مفید باشد.

 جهت تهیه فیلتر رسوب گیر بر روی لینک خرید فیلتر رسوب گیر پکیج از دیجی کالا بزنید. مطالعه راهنمای خرید بهترین رسوب گیر پکیج و آبگرمکن می تواند برای انتخاب بهترین رسوب گیر به شما کمک کند.

ما در این مطلب سعی کردیم پکیج و آبگرمکن را برای شما مقایسه کنیم، اما این شما هستید که باید توجه به مواردی که در این مقاله ذکر شد، تصمیم نهایی را با توجه به شرایط و امکانات خود برای انتخاب هر یک از این وسایل بگیرید.

لازم به ذکر است که نصب، سرویس و تعمیر پکیج از جمله خدمات ما در مجموعه تاسیسات 24 ساعته محسوب می شود.

بنابراین شما می توانید در صورت نیاز به این سری خدمات فرم درخواست سرویسکار متخصص را پر کرده و یا از طریق شماره های داخل سایت با ما تماس بگیرید.

اگر نیاز به یک تاسیساتی حرفه‌ای دارید

تاسیسات ۲۴ ساعته در کنار شماست تا به شما کمک کند مشکل تاسیساتی‌تان را در اسرع وقت برطرف کنید

درخواست سرویسکار متخصص

{loadmodule mod_related_items_joomir,مطالب مرتبط}

با توجه به اینکه در بیشتر ساختمان ها استفاده از بخاری به عنوان تولید کننده گرما جای خود را به پکیج و شوفاژ داده است ما قصد داریم این بار در این مقاله این موضوع را بررسی کنیم که در حقیقت بخاری گازی بهتر است یا پکیج و شوفاژ ؟

اکنون دیگر در کمتر خانه ای از انواع بخاری برای گرم کردن ساختمان استفاده می شود و در حال حاضر بیشترین رقابت بین استفاده از پکیج دیواری و موتورخانه است.

برای بررسی دقیق تر اینکه موتورخانه بهتر است یا پکیج دیواری ما قصد داریم در این مطلب این موضوع را بررسی کنیم که در واقع کدام یک از این دو منبع حرارتی می تواند برای گرم کردن ساختمان مناسب تر باشد.

در ادامه مقاله بخاری بهتر است یا شوفاژ و پکیج ما قصد داریم تا در این مقاله در مورد تبدیل سیستم بخاری به پکیج توضیحاتی را بیان می کنیم.

در ادامه مطلب بهترین محل نصب رادیاتور در ساختمان این بار قصد داریم تا در خصوص محل نصب پکیج در ساختمان مطالبی را عنوان کنیم تا با خصوصیات مکان مناسب برای نصب پکیج نیز آشنا شوید.

یکی از مرسوم ترین رادیاتورهایی که در خانه های امروزی برای گرمایش خانه استفاده می شود رادیاتور از نوع پره ای است.

قبلا در مقاله دانلود فایل راهنمای نصب رادیاتور شوفاژ به همراه تصاویر  انواع رادیاتور و نحوه نصب و محاسبه نصب آنها را توضیح دادیم.

امروز در این مقاله به طور مفصل در خصوص رادیاتور پره ای و تعویض پره رادیاتور پره ای توضیح خواهیم داد.

با آمدن فصل سرما یکی از مشکلاتی که ممکن است با آن مواجه شویم رادیاتورهایی هستند که گرم نمی شوند

با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های رسیدن به دمای مطلوب در ساختمان همواره در حال تغییر و پیشرفت است که در این مقاله دو تا از شاخص ترین آنها (یعنی اجرای گرمایش از کف و یا اجرای رادیاتور) معرفی و مقایسه خواهند شد.

پره های ردیاتور که اکثرا آلومینیومی هستند وظیفه ی انتقال گرما از لوله های زیرین را به محیط دارند و هر چه تعداد آنها بیشتر شود میزان انتقال گرما افزایش پیدا می کند.

حالا به این می پردازیم که چگونه باید تعداد آنها را محاسبه کنیم و آیا نسبت خاصی بین مساحت ساختمان و تعداد و اندازه ی پره ها وجود دارد؟

سیستم گرمایش قرنیزی یکی از سیستم های گرمایشی بسیار نوین است و تحولی زیاد اخیرا در سیستم گرمایش خانه ها به وجود آورده است.

با ورود پکیج به خانه این رادیاتورها بودند که کار گرم کردن خانه را عهده دار شدند و پس از آن استفاده از گرمایش از کف و داکت اسپلیت ها رایج شد و امروزه نسل جدید آن یعنی گرمایش از طریق قرنیز خانه به وجود آمده است.

در این مقاله قصد داریم نحوه نصب شیر ترموستاتیک رادیاتور را به شما آموزش بدهیم، تا شما علاوه بر نحوه نصب این شیر با مزایا، تفاوت آن با شیر های معمولی، اجزای تشکیل دهنده و نحوه کار کردن به صورت کامل آشنا می شوید.

چنانچه شما هم می خواهید بدانید رادیاتور شیشه ای چیست؟ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

چنانچه شمانیز به دنبال پاسخ این پرسش هستید که رادیاتور آلومنیومی بهتر است یا فولادی تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

یکی از دغدغه های افراد استفاده کننده از رادیاتور شوفاژ در ساختمان ها این است که بهترین محل نصب رادیاتور در ساختمان کجاست؟

اگر شما هم به دنبال یافتن پاسخ این پرسش هستید، با ما همراه باشید.

چنانچه در ساختمان خود قصد استفاده از گرمای رادیاتور شوفاژ را دارید، با ما همراه باشید. زیرا در این مطلب می خواهیم طریقه استفاده از شوفاژ را بیان کنیم.

در ادامه مطلب شیر پایین رادیاتور شوفاژ چیست؟ این بار قصد داریم تا در خصوص تعویض و تعمیرشیر رادیاتور شوفاژ مطالبی را بیان کنیم.

 چنانچه شما نیز با مشکل صدا دادن رادیاتور مواجه هستید، ادامه این مطلب را دنبال کنید. زیرا قصد داریم تا این بار علت صدای داخل رادیاتور را بررسی کنیم.

شوفاژ یا حرارت مرکزی، سیستمی است که به منظور تولید گرما، در منازل و ساختمان ها، مورد استفاده قرار می گیرد. در سیستم حرارت مرکزی، گرمای مورد نیاز واحد ساختمانی، در یک محل تولید شده و سپس، از طریق رادیاتورها و لوله ها به سایر نقاط ساختمان، انتقال داده می شود.

رادیاتورها و لوله خشک کن ها از ابزارهای گرمایشی هستند که در محیط منزل و سرویس های بهداشتی به کار می روند، در این مقاله سعی بر بیان چگونگی نصب آنها شده است تا با رهنمودهای این مقاله خودتان بتوانید اقدام به نصب رادیاتور و حوله خشک کن نمایید اما توجه داشته باشید که این کار تخصصی است و بسیار بهتر است که از تکنسین مجرب کمک بگیرید.

اشتراک گذاری:

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد