در تکمیل مطلب نصب شیرآلات این بار قصد داریم تا نکاتی را در خصوص لوله کشی و نصب شیرآلات سرویس بهداشتی عمومی برای شما بیان کنیم.

قبلاً در خصوص روش تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی صحبت کرده ایم، این بار قصد داریم تا در مورد تعویض توالت فرنگی قدیمی با توالت فرنگی توکار و وال هنگ توضیحاتی را بیان کنیم.

در ادامه مطلب کنتور فرعی آب چیست؟ قصد داریم تا در خصوص نصب کنتور فرعی آب توضیحاتی را بیان کنیم.

در مطلب وال هنگ چیست با مفهوم این تجهیزات آشنا شدید، این بار قصد داریم در خصوص نحوه نصب روشویی وال هنگ و توکار توضیحاتی را بیان کنیم.

نصب آینه توالت و کنسول یکی از مواردی است که نه تنها در زیبایی و دکوراسیون خانه اهمیت زیادی دارد بلکه عدم رعایت مناسب نصب این تجهیزات می تواند در آینده مشکلاتی را برای استفاده مناسب ما به همراه داشته باشد.

برچسب ها: نصب روشویی

در ادامه مطلب نصب توالت فرنگی ، قصد داریم نحوه لوله کشی و نصب توالت فرنگی ایستاده و آزمایشگاهی را توضیح دهیم.

نسل جدید توالت های فرنگی یعنی توالت های فرنگی وال هنگ به دلیل ظاهر بسیار زیباتر و قابلیت های بیشتری که دارد و همچنین به دلیل بازتر بودن دست طراحان داخلی برای چیدمان و طراحی داخلی سرویس بهداشتی امروزه مورد توجه بسیاری از علاقمندان به داشتن محیط زیباتر و لوکس تر در خانه ها و حتی اماکن اداری شده است.

برچسب ها: نصب شیرآلات

پس از آشنایی با معایب و مزایای رادیاتورهای قرنیزی این بار قصد داریم تا در خصوص نصب و راه اندازی رادیاتور قرنیزی صحبت کنیم.

وسایل گرمایشی مسیر پیشرفت خود را از گرمایش با چوب و کرسی شروع کرده و حال به سیستم های مجهز مثل گرمایش از کف و گرمایش مرکزی رسیده اند.

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد