02177417286 اسماعیلی

لوله کشی روکار

با گذشت زمان و افزایش عمر ساختمان بسیاری از مصالح کار شده در ساختمان رو به فرسودگی و خرابی می رود. یکی از این موارد لوله کشی ساختمان می باشد که باید بازسازی و نو شود.
لوله هایی که قبلاً در ساختمان استفاده می شد از جنس گالوانیزه و آهنی بوده که مدت زمان عمر مفیدی دارد.

 

اگر سطح خارجی این لوله ها در معرض نم، رطوبت و تماس مستقیم آب باشد خیلی زودتر دچار زنگ زدگی می شوند و باید تعویض شوند که به دلیل سختی حدیده کردن و جوشکاری در بعضی از نقاط، و تخریب بسیاری از نقاط دیوار، کف و خراب شدگی ساختمان، تعویض اساسی لوله کشی ساختمان، ترمیم و بازسازی مقرون به صرفه و توجیه پذیر نمی باشد.


راه حل:

در این موارد لوله کشی به صورت روکار پیشنهاد می شود و لوله های داخل دیوار و کف ساختمان به حال خود رها شده و باقی می ماند. لوله کشی روکار را می توان با لوله های پلیمرر (لوله های سفید یا سبز معروف) و 5لایه انجام داد.

 

لوله کشی روکار را می توان در مدت زمان 1 یا چند روز، بستگی به مقدار حجم کار درخواستی انجام داد. در صورت گسترده بودن حجم کار می توان مسیرهای آب مصرفی و سپس مسیرهای گرمایشی را در مراحل جداگانه ای اجرا کرد.

 

مزایا:

1.  این مدل لوله کشی از گوشه دیوار ها اجرا می شود و تمامی فواصل لوله کشی به صورت منظم و با فاصله های معین به دیوار یا کف مهار می شوند.

2.  با استفاده از لوله کشی روکار می توان سیستم گرمایش آب گرم مصرفی توسط آبگرمکن (دیواری یا زمینی) را به پکیج تغییر دهیم که در این صورت می توان برای گرمایش فضای ساختمان بخاری را حذف کرده و به سیستم گرمایشی شوفاژ (رادیاتور) تغییر دهیم که صرفه جویی در هزینه گاز مصرفی را با خود به همراه دارد.

3.  از دیگر مزیتهای لوله کشی روکار برطرف شدن افت فشار آب، در دسترس بودن لوله ها برای تغییرات بعدی و پیش بینی نشده ، افزایش سایز لوله ها و از همه مهمتر تخریب نکردن دیوارها و کف می باشد که مشکلات و هزینه های زیادی را برای اهالی ساختمان در پی دارد.

 

 

 

یکی از خدمات ما، لوله کشی روکار با کمترین هزینه، در سریعترین زمان و بدون تخریب دیوارها و کف می باشد. همین حالا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در اولین فرصت از محل شما به صورت رایگان بازدید نمایند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید