02177683856 اسماعیلی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
لوله-کشی-شوفاژ-با-لوله-های-پلیمر

با گذشت زمان و پیشرفت و تنوع مصالح کاربردی تغییر و تحولی در تاسیسات ساختمانها در زمینه ی اجرای لوله کشی شوفاژ بوجود آمد. لوله کشی های شوفاژ را در گذشته از جنس لوله های جوشی آهنی استفاده می کردند. استفاده کردن از این لوله ها معایبی را پیش رو داشت از قبیل: سختی اجرای کار، سنگینی لوله ها، زنگ زدگی لوله ها و رسوب پذیری بالا

به دلایلی که ذکر شد استفاده کردن از مصالح جدید بیشتر مورد توجه فرار گرفت مخصوصا با روی کار آمدن لوله های پلیمری (معروف به لوله های سبز) که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفت.
لوله های پلیمری به دلیل سهولت اجرا و عدم زنگ زدگی و رسوب پذیری  با استقبال بیشتری مواجه شد. این نوع لوله ها به صورت جوشی و با دستگاه اتو استفاده می شود.

لوله کشی شوفاژ با لوله های پلیمری به صورت سنتی اجرا می شود که در این نوع لوله کشی لوله های رفت و برگشت از پکیج یا موتورخانه که ابتدای مسیر قرار دارد شروع شده و در مسیر به هر رادیاتور یک انشعاب رفت و برگشت وصل می شود.

البته باید اشاره کرد که بهتر است برای اجرای لوله کشی شوفاژ از لوله های 5لایه استفاده کرد به دلیل اینکه لوله های پلیمری در مقابل گرمای زیاد حالت پذیر بوده و ممکن است دچار خسارت شود که برای استفاده از این نوع لوله ها نباید دمای آب بالای 60درجه باشد.

از خدمات گروه تأسیسات 24 ساعته اسماعیلی لوله کشی شوفاژ با لوله های پلیمر می باشد. برای بازدید رایگان از پروژه شما، با ما تماس بگیرید.

 

 

مطالب مرتبط:

دیدگاه‌ها  

0 # ابوالفضل 1396-12-22 14:39
با سلام !ایا ممکن است همراه نصب پکیج پمپ سیرکولیشن برای اب مصرفی ،نصب کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید