امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با گذشت زمان و بيشتر شدن عمر ساختمان، سيستم تأسيسات ساختمان هم نياز به تغييرات دارد که مشکلات افت فشار، نم و ترکيدگي هاي پيش آمده را برطرف کنيم.

لوله هاي قديمي از جنس فلزي بود که بعد از مدتي دچار زنگ زدگي از داخل و خارج لوله مي شدند. زنگ زدگي داخلي لوله باعث رسوب پذيري لوله، افت فشار در لوله و زنگ زدگي خارجي لوله باعث شکنندگي، سوراخ شدگي و ايجاد نم در لوله مي شود.

امروزه لوله کشي هاي قديمي را مي توان با لوله کشي هاي جديد و سيستم هاي اجرايي جديد جايگزين کرد. از جمله اين سيستم هاي جديد، مي توان به لوله کشي با لوله هاي پليمري (لوله هاي سبز)، لوله هاي پنج لايه ، لوله کشي به روش سنتي و لوله کشي به روش کلکتوري اشاره کرد، که هر کدام مزايا و معايب خاص خود را دارد که از بهترين نوع آن مي توان به سيستم کلکتوري اشاره کرد.

معايب زيادي که لوله هاي قديمي داشته است باعث تغييراتي در مواد بکار رفته لوله ها و اتصالات جديد و نحوه کار با آنها شده است.

مزاياي لوله کشی جدید نسبت به قديمي:

1.  طريقه اجراي کار
2.  سهولت اجراي لوله کشي
3.  وزن کم لوله ها
4.  صرفه جويي در برابر هدر رفت انرژي در مسير لوله کشي
5.  تعميرات آسانتر
6.  و .....

بدلايل بالا توصيه مي شود سيستم هاي قديم را قبل از بروز مشکل براي تعميرات بهتر و مزيت آنها نسبت به سيستم جديد تغيير دهيد.

یکی از خدمات گروه تأسیسات 24 ساعته اسماعیلی تغییر لوله کشی های قدیمی به سیستمهای جدید با کمترین هزینه، در سریعترین زمان و بدون تخریب دیوارها و کف می باشد. همین حالا با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در اولین فرصت از محل شما به صورت رایگان بازدید نمایند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید