02177683856 اسماعیلی

لوله کشی آب با لوله های پلیمر

پی از پیشرفت های روزافزون در صنعت لوله  کشی ساختمان، لوله کشی پلیمر یکی از انواع لوله کشی ساختمان می باشد. لوله های پلیمر حدود 2 دهه می باشد که در سیستم های آبرسانی رایج شده اند. بعد از لوله کشی با لوله های گالوانیزه و آهنی و وجود مشکلاتی مانند زنگ زدگی، رسوب گرفتگی داخل لوله ها و سختی کار، لوله های پلیمری از استقبال خوبی برخوردار شده اند. این لوله ها دارای طبقه بندی مختلفی از نظر نوع مواد بکار رفته در آنها می باشند و شرکت های زیادی در کشور ما تولید کننده این نوع لوله ها می باشند. لوله های سفید از جمله لوله های پلیمر بکار رفته در سیستم آبرسانی در ساختمان ها می باشند.

سبک بودن لوله ها، راحتی کار با آنها، سریع تر انجام شدن کارها، عدم رسوب گرفتگی داخل لوله ها بعد از چندین سال متوالی، انعطاف پذیری اجرای کار از مزیت های کار با این لوله ها محسوب می شوند. از معایب این لوله ها سوراخ شدگی در اثر برخورد اجسام تیز را می توان اشاره کرد.

انجام کار با این نوع لوله ها بسیار آسان بوده و سرعت زیادی به اجرای پروژه می دهد. این لوله ها در سایزهای مختلف برای کاربری های مختلف در بازار در دسترس می باشند که نیاز آبرسانی در تمامی مکانها را فراهم کرده اند.

یکی از خدمات گروه تأسیسات 24 ساعته اسماعیلی اجرا لوله کشی با لوله های پلیمر می باشد. برای اجرا و بازدید رایگان از پروژه شما، می توانید با ما تماس بگیرید.

 

 

مطالب مرتبط:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید