02177683856 اسماعیلی

گروه پیمانکاری اسماعیلی با استفاده از دستگاه ها و ابزارهای مدرن و محصولات به روز داخلی و خارجی آماده ارائه تمامی خدمات تاسیسات مکانیکی، آبی و فاضلابی در سریع ترین زمان ممکن است.
تکنسینهای جوان ما با توجه به انجام ده ها پروژه کوچک و بزرگ که لیست تعدادی از آنها در قسمت سوابق کاری آماده است، دارای تجربه های زیادی بوده که از آنها در انجام بهتر پروژه مورد استفاده قرار می دهند.
پس از سالها ارائه خدمات فنی به مشتریان، برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با شما در سال 94 این سایت را راه اندازی کردیم و سعی بر آن داریم مشکلات احتمالی تاسیسات ساختمانی شما را از طریق سایت، به صورت رایگان و غیرحضوری برطرف نماییم؛ شما می توانید از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات و ابهامات شما باشند.
خدمات ما با ارائه تضامین مورد رضایت کارفرما برای انجام هر چه بهتر پروژه در حال انجام می باشد.
برای انجام پروژه شما تلاش می شود در پایان کار سیستم اجرا شده بیشترین بازده را داشته باشد تا در زمان بهره برداری بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان صورت بگیرد..


رزومه همکاران


مجتبی اسمعیلی

 تحصیلات: کارشناس ارشد بازرگانی - بازاریابی                
سمت: موسس و مسئول ارتباط با مشتری
لینک رزومه: رزومه
شماره تماس: 09125129268
 مجتبی اسماعیلی

 

همیشه وقتی مشکل تاسیساتی کوچک تو خونه داشتیم به خاطر مشغله زیاد کاریم وقت نمیکردم برم دنبال سرویسکار مطمئن بگردم و ساعت خالی واسه این کار پیدا کنم، برای همین روزها و حتی ماه ها ممکن بود طول بکشه تا مشکل تاسیساتی بر طرف بشه؛

تا اینکه برای حل مشکل خودم و کسایی دیگه که مثل من بودن تصمیم گرفتم این سایت رو بزنم، تا وقتی مشکل تاسیساتی پیش میاد زنگ بزنم سرویس کار از یه شرکت مطمئن بیاد و مشکل رو بدون خرابکاری فضای خونه برطرف کنه؛

خوشحالم که تو این راه تنها نیستم و همکاران متعهد و معتمدی دارم.

 

 

مهندس مصطفی اسمعیلی

تحصیلات: کارشناس ارشد مکانیک - تبدیل انرژی 
دارای سوابق کاری متعدد در زمینه تاسیسات مکانیکی      
سمت: مسئول فروش و مدیر دپارتمان آموزش
لینک رزومه: رزومه
 مصطفی اسماعیلی

 

 بعد از اتمام دروس دانشگاه دوسالی را مشغول کار تاسیساتی بودم که بعد از مدتی به این فکر افتادم که همراه تجربه ام در تاسیسات از علم و آموزش های به روز و متنوع تری در این زمینه استفاده کنم. سایت های مختلفی را جستجو میکردم اما متاسفانه اطلاعات خوبی که نداشتند هیچ اگر سایتی هم بود که اطلاعات خوبی داشت شامل دوره های تئوری آموزشگاه ها بودند که باید بابت منابعی که در اختیار میگذاشتند هزینه ای پرداخت میکردم.

تا اینکه تصمیم گرفتم حاصل تجربه ام و آنچه که از مطالعه کتابهای مختلف در این زمینه کسب کرده بودم را داخل سایت برای استفاده عموم به صورت ساده و کاربردی ارائه بدم.

نکته مهمی که باید به آن اشاره کنم این است که این گروه با سایر گروه ها تفاوت شایانی دارد، همه خواهان این هستیم که با اطلاعات روز پیش بریم و در تلاشیم در اسرع وقت پاسخگو سوالات و درخواست های کاربران عزیزمان در سایت باشیم .

 

مهندس جعفر تیموری

تحصیلات: لیسانس کنترل ابزار دقیق و دارای مدرک فنی حرفه ای در زمینه تاسیسات
سمت: مدیر فنی
جهت مشاهده سوابق فنی و مدیر پروژه ها به قسمت سوابق کاری مراجعه نمایید.

کار تاسیساتی رو خیلی دوست دارم و عاشق کارم هستم، همیشه علاقمند به یادگیری شیوه ها و روش های جدید هستم که زودتر بتونم مشکل مردم رو با سرعت بیشتر و کیفیت بهتر برطرف کنم، قبلا با یه گروه که روشهاشون سنتی بود کار میکردم و خدماتشون محدود بود، دستمون هم برای بکارگیری تاسیسات کارهای خوبی که میشناختم بسته بود؛

 تا اینکه کارم رو توی این مجموعه شروع کردم و تونستیم با رفقای تاسیساتی خوش فکر و خوش اخلاق دور هم جمع بشیم.

شما هم اگر آدم ماهری هستی و به خوش خلقی، منظم و متعهد بودن معروفی، میتونی به جمع ما اضافه بشی.