در این انجمن تاپیک های مرتبط با پکیج قرار میگیرد
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1

سلیمان 31

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط سلیمان 31 » چهار شنبه 10 شهریور 1400, 8:58 pm
با سلام و عرض ادب و احترام

با سلام.مدل پکیج من ، بوش 24000 کلاس 6000 هست . پکیج رو برای تعمیرات کابینت آشپزخانه باز کردیم و چند ساعت بعد نصب کردیم.

پکیج رو روشن کردیم فقط فن روش شد ولی شعله تشکیل نشد.

پکیج رو خاموش روشن که میکنم فن شروع به کار میکنه ولی به جای روشن شدن شعله دوباره روی خطای C6 میره و پکیج شروع به کار نمی کنه.

این حالت به صورت سیکل وار تکرار میشه ولی دوباره خطا میزنه و خاموش میمونه.

فن در ابتدا روشن میشه ولی انگار پرشر دود فرمان روشن شدن نمیده.

برای تست ، (دوتا شلنگ داره، یه شلنگ شفاف به قرمزی میزنه،یکی دیگه شفاف به زردی میزنه ) شلنگ شفاف زرد رنگ رو جدا کردم پکیج شروع به کار کرد.جا زدم دوباره کار نکرد .دو سه بار این کار رو انجام دادم و هر بار پکیج روشن شد.

قاب روی پکیج رو بستم . دوباره پکیج کار نمیکنه و فقط فن کار میکنه و دستگاه میره رو خطای C6 . )

نکته اصلی این هست که تا زمانی که شیلنگ شفاف زرد رنگ از پرشر دود باز باشه پکیج روشن میشود.

سرویسکار از نمایندگی بوش امده میگه ایراد از برد هست برد را باز کرده برده روز بعد آورده نصب کرده حالا پکیج کار میکنه امروز قاب روی پکیج رو باز کردم میبینم که شیلنگ شفاف زرد رنگ از پرشر دود رو باز کرده من دوباره نصب کردم سر جاش باز پکیج روشن نمی شود.!!!!

400 هزار تومان هم دستمزد گرفته و و در برگ تعمیرات نوشته بازدید و سرویس برد؛ !!!

خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه چکار باید بکنم.؟

با تشکر قبلی

a.nazeri

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط a.nazeri » دوشنبه 22 شهریور 1400, 11:23 pm
ببینید برای بررسی مشکل سرویسکار باید بیاد سر دستگاه و بررسی کنه
ولی حتما حواستون باشه هر مشکلی رو که براتون فاکتور زد هزینه ها رو باید بر اساس نرخ اتحادیه ازتون دریافت کنه
تو https://shiraztajhiz.ir/price-list-of-a ... -services/ نرخ اتحادیه بطور کامل زده شده
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1