در این انجمن تاپیک های مرتبط با پکیج قرار میگیرد
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1

محمدش

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط محمدش » چهار شنبه 17 اردیبهشت 1399, 9:04 am
سلام خسته نباشید.یه پکیج لورچ دارم که E26 میده . شیر برقی گاز رو چک کردم هم برقی هم مکانیکی (البته فقط قسمت مکانیکی رگولاتور که زیر بوبین آبی قرار داره رو چک نکردم چون حدس زدم بیشتر مال کم و زیاد کردن گازه نه قطع و وصلش) قسمت برقی که بوبین ها هم باشه رو چک کردم با اهم متر بوبینام سالمه . فرمانهاشو چک کردم اون دوتا سیمی که میاد برا بوبین آبی در زمان استارت پکیج حدود 27 ولت دی سی برق داره اما سیمایی که برا بوبین دو قلو مشکی میاد در لحظه استارت هیچ برقی توش نمیاد . فلوسوئیچ رو هم که حدس میزدم شاید ربطی داشته باشه یه سرویس کوچولو کردم . میخوام بدونم صد در صد مشکل از برد هست یا نه احتمال داره از یه جایی فرمان به برد نمیاد که برد فرمان باز شدن شیر برقی رو بده ؟ ممنون

fazeli215

عضو فعال
عضو فعال

پست توسط fazeli215 » پنج شنبه 18 اردیبهشت 1399, 12:28 pm
سلام
یکی از بوبین ها که برق ۲۷ میادسالمه بوبین دیگه زمان جرقه زدن باید ۲۲۶ولت برق داشته باشه بوبین ۲۷ جهت ماژوله کردن (کم وزیاد کردن شعله) وبوبین ۲۲۶ جهت ورودی گاز که اگر برق نیاد باید رله روی برد بررسی بشه.در ضمن پرشر دود هم باید بررسی بشه چون چون یکی از علتهای ارور ۲۶ پرشر دوده واین مشکل برای من هم بوجود اومده وبا بررسی پرشر وتعویض عیب رفع شد
http//:t.me/fazeli215
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1