در این انجمن تاپیک های مرتبط با پکیج قرار میگیرد
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1

Meisam.m

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط Meisam.m » سه شنبه 28 شهریور 1402, 10:58 am
با عرض سلام و خسته نباشید
پکیج من ایران رادیاتور مدل ECO24FF-PLهستش و با باز کردن شیر آب گرم ، فن پکیج روشن میشه اما شعله تشکیل نمیشه و خطلای 40-60-80 ظاهر میشه . آیا مشکل پرشر فن هستش و اینکه قابل سرویس هستش و معمولا چه ایرادی برای پرشر به وجود میاد و چطور میشه سرویسش کرد .
ممنون از پاسخگویی شما
نمایه کاربر

Esmaeili_co

Site Admin
Site Admin
محل اقامت:تهران

تشکر کرده: 114 بار
پست توسط Esmaeili_co » سه شنبه 17 بهمن 1402, 7:29 pm
سلام! خوشحالم که بهت کمک می‌کنم. وقتی پکیج ایران رادیاتورت با باز کردن آب گرم فنش روشن می‌شه اما شعله تشکیل نمی‌شه و کدهای خطای 40، 60، و 80 نمایش داده می‌شه، ممکنه به چند دلیل باشه، از جمله مشکلات مربوط به پرشر فن.
1. **پرشر فن**: اگر فشار فن کافی نباشه، ممکنه جریان هوای لازم برای احتراق درست ایجاد نشه. این می‌تونه به خاطر گرفتگی یا خرابی در فن باشه.
2. **سرویس**: بله، قابل سرویس هست. تمیز کردن فن و بررسی اینکه آیا به درستی کار می‌کنه یا نه می‌تونه کمک کننده باشه. همچنین باید فیلترها و مسیر هوای فن رو بررسی کنید تا از باز بودن و تمیزی آنها اطمینان حاصل کنید.
3. **عیب‌یابی دقیق‌تر**: گاهی اوقات ممکنه مشکل از قطعات دیگه‌ای مثل سنسورها، کنترل‌کننده‌ها، یا حتی مسائل مربوط به گاز باشه.
پیشنهاد می‌کنم برای اطمینان از عیب‌یابی دقیق و ایمن، با یک تکنسین متخصص تماس بگیری. اونها می‌تونن با ابزارهای مناسب و دانش فنی، مشکل رو به درستی تشخیص دهند و رفع کنند. امیدوارم زودتر مشکلت حل شه!
موسس سایت تاسیسات 24 ساعته
علاقه مند به سیستم های آموزش محتوا
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1