در این انجمن تاپیک های مرتبط با پکیج قرار میگیرد
تعداد پست ها:1 صفحه 1 از 1

masoudkhan

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط masoudkhan » پنج شنبه 3 تیر 1400, 11:59 pm
با سلام و احترام
سوالی خدمت اساتید داشتم
پکیج ایساتیس اسمیت دارم امروز به یکباره دیدم از 2 تا شیر های گرم اب چکه می کند و بسیار زیاد هست
وقتی بررسی کردم دیدم که از قسمت مهره ها نیست و از کنار شلنگ اب بیرون می زند و رفتم و شلنگ گرفتم
اما شلنگ ها سایز 1/2 هستند هر دو . شلنگ ها برای دو تای چپ که با علامت شیر قرمز هستند تعویض شدند.

مرحله اول : اب مدار را روی 1.5 گذاشتم و وقتی پکیج را روشن کردم پکیج شروع کرد به چشمک زدن و روی عدد 90 قرار گرفت و دودکش و شعله روشن شدن و صدا می داد که سریع برق را قطع کردم دوباره اب مدار را تخلیه کردم و زمانی که پکیج خاموش بود ابتدا اب مدار را باز کردم و بعد اب تخلیه را باز کردم و بعد از چند دقیقه اب تخلیه را بستم و سپس اب مدار را نیز بستم که فشار بر روی 1.2 ثابت ماند.
سپس پکیج را روشن کردم و پکیج به درستی کار کرد اما مشکلی که دارم این است که ایا نباید برای ان دو شیر که با علامت قرمز بودند شیلنگ 3/4 میگرفتم؟ چون من شلنگ را به مغازه دار نشان دادم گفت 1.2 هستند در صورتی که به نظرم چون شلنگ ها برای اب گرم و برگشتی هستند باید 3/4 باشند نه 1/2 ایا این موضوع مشکلی برای پکیج ایجاد می کند؟
ضمنا الان زمانی که اب گرم باز می شود پکیج صدای اب پر کردنش غیرعادی به نظر می رسد احساس می کنم بخاطر سایز شلنگ ها هست اما مطمئن نیستم؟
ضمنا زمانی که مرحله اول را اجرا کردم بعد از بستن شیر اب دوباره از شلنگ های زیر نزدیک اتصالات قطع و وصل اب چکه کردند اما دوباره قطع شدند ایا به پمپ اسیبی وارد شده؟
ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
تعداد پست ها:1 صفحه 1 از 1