در این انجمن تاپیک های مرتبط با پمپ آب خانگی و منبع قرار میگیرد
تعداد پست ها:3 صفحه 1 از 1

فرامرز

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط فرامرز » شنبه 22 آذر 1399, 1:16 pm
ببخشید من یک پکیج تک مبدل پرستیز گلدیران دارم که فشار آبش اخیرا زیاد افت میکنه و باید شیر پرکن رو هر 5 ساعت باز کنم.والو باد رو فشار میدم آبی بیرون نمیاد و فشار بادش رو هم تنظیم کردم.هیچکدام از شوفاژها و حوله خشک کن هم آب نشت نمی کنه.میشه راهنمایی کنید چه سرویسسی نیاز داره؟
نمایه کاربر

Mohamad.s

متخصص
متخصص
محل اقامت:تهران

پست توسط Mohamad.s » یک شنبه 23 آذر 1399, 2:27 am
سلام کاربر گرامی
اگر اتصالات رادیاتور رو چک کردید و نشتی از اتصالات رادیاتور و خود پره ها نداشته باشد و همچنین از سالم بودن منبع انبساط مطمئن هستید میشه گفت افت فشار میتونه از فعل و انفعالات رادیاتورها هم باشد که با ریختن مایع ضدخورندگی یا مایع دستشویی میتوانید این عمل را چشم گیر و خیلی کم کنید اما این حاات برای زمانی میباشد که هر چند روز یکبار این اتفاق بیوفتد ولی شما میگید که هر 5ساعت افت فشار دارید که این یکم غیر طبیعی میباشد و باید از ترکیدگی ریز و یا نشتی نداشتن بسیار کم لوله های شوفاژ از داخل(توکار) مطمئن شوید

افراد زیر از Mohamad.s تشکر کرده اند (مجموعه 2 نفر):Marzie azizi, Esmaeili_co

fazeli215

عضو فعال
عضو فعال

پست توسط fazeli215 » دوشنبه 24 آذر 1399, 6:21 pm
سلام،در صورتی که هیچ نشتی در مدار نداشته باشدخرابی شیر پرکن وسوراخ بودن مبدل ثانویه میتونه از عوامل این مشکل باشه برای نتیجه گیری بهتر میتونید با تست دستگاه وکوبل کردن مدار رفت وبرگشت دستگاه بمدت ۲۴ساعت از سالم بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید سپس بدنبال نشتی در خارج از مدار دستگاه باشید

افراد زیر از fazeli215 برای این پست تشکر کرده اند : Esmaeili_co
http//:t.me/fazeli215
تعداد پست ها:3 صفحه 1 از 1