در این انجمن تاپیک های مرتبط با پمپ آب خانگی و منبع قرار میگیرد
تعداد پست ها:4 صفحه 1 از 1

Kurosh

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط Kurosh » چهار شنبه 22 مرداد 1399, 11:28 pm
باسلام بنده طبقه ۵(آخرین طبقه) ساختمان زندگی میکنم از پارسال که ساختمان را تحویل گرفتم که نویاز هم هست با مشکل افت فشار آب مواجه بودم و درحد یک شیر سماور آب داشتم ، برای همین لوله به پشت بام کشیده و تانکر۵۰۰ لیتری پلی اتیلن داخل انباری پشت بام نصب کردم وتا الان مشکل نبود تا اینکه اکنون کلا فشار آب اینقدر کم شده که به تانکر نمی رسد در همکف هم امکان نصب پمپ و مخزن ندارم راهکار بدید ممنونم هزینه هم اصلا واسم اهمیت نداره( ضمنا دو عدد پمپ دارم که داخل باغ و یکی هم بعد تانکر استفاده میشده و الان اگر شد واسه این میتونم‌استفاده کنم پمپ آب جتی یک اسب ایتالیایی و پمپ بشقابی یک اسب ) با سپاس پیشاپیش از راهنمایی

جوادفرهمندمقدم

عضو جدید
عضو جدید

پست توسط جوادفرهمندمقدم » یک شنبه 6 تیر 1400, 9:53 pm
منبع 1000 لیتری در حیاط بگذارید بوسیله پمپ یه منبع پشت بام اب بفرستید و با شیر برقی مخزن بالا را از سر ریز شدن حفاظت کنید.

افراد زیر از جوادفرهمندمقدم برای این پست تشکر کرده اند : Esmaeili_co

Kian

عضو جدید
عضو جدید

پست توسط Kian » جمعه 29 مرداد 1400, 2:09 pm
سلام چون نمیتونید تو حیاط پمپ ومخزن قرار بدید تنها راه میمونه که تو واحد خودتون یه پمپ بزارید که ابو پمپاژ کنه تو منبع پشت بام

افراد زیر از Kian برای این پست تشکر کرده اند : Esmaeili_co

Kian

عضو جدید
عضو جدید

پست توسط Kian » جمعه 29 مرداد 1400, 2:12 pm
سلام چون نمیتونید تو حیاط پمپ ومخزن قرار بدید تنها راه میمونه که تو واحد خودتون یه پمپ بزارید که ابو پمپاژ کنه تو منبع پشت بام یا لوله ای که ورودی اب منزلتو نه چک کنید لوله ۲۰ نباشه حتما باید ۲۵ باشه شیر الات وشیر فلکه هام چک بشه بهتره

افراد زیر از Kian برای این پست تشکر کرده اند : Esmaeili_co
تعداد پست ها:4 صفحه 1 از 1