در این انجمن تاپیک های مرتبط با پمپ آب خانگی و منبع قرار میگیرد
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1

سیاووش

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط سیاووش » چهار شنبه 17 اردیبهشت 1399, 11:18 am
سلام اساتید محترم
چند روزی میشه پمپ اب منزل من یکسره میشه ویا اصلا اب بالا نمیاد وپمپ هم خاموشه پمپ نیم هاچاسو کلید مکانیک ایتال تکنیکال منبع تیوپ نو هوا پر
فشار۲اگه اشتباه نکنم تا۳بار استارت هم ۱بار کان اون میکنه هرچقد خاستم فشار روببرم بالا تافاصله دلتاکم بشه نشد چون پمپ یکسره میشه کمش کردم با اینحال بازم یکسره میشه یا اب بالا نمیاد وعجیب پمپ چراخاموشه کابل برق روهم چک کردم دارم روانی میشم
نمایه کاربر

Mohamad.s

متخصص
متخصص
محل اقامت:تهران

پست توسط Mohamad.s » جمعه 26 اردیبهشت 1399, 3:33 am
سلام کاربر گرامی اینکه پمپ یکسره کار میکنه یک علت داره و اینکه پمپ آب رو به بالا پمپاژ نمیکنه دلیل دیگه ای دارد اگر پمپ‌یکسره کار میکنه و قطع نمیشه از تنظیم نبودن پرشرسوئیچ یا همون اتوماتی که میگید هستش برای تنظیم کردن پرشر باید با اون دوتا پیچی که برروی آن هستش تنظیم کنید یکی از پیچ ها فشار دلتا یعنی زمان اینکه پمپ بر روی چه فشاری روشن شود هستش و پیچ بزرگ تر برای فشار بالا پمپ یعنی پمپ به چه فشاری برسد خاموش شود معمولا بهترین فشار 2بر روی 6 هستش یعنی کمتر از 2بار نشود و بیشتر از 6بار نشود و دلیل اینکه آب به بالا پمپاژ نمیشود احتمال پمپ یا هوا گرفته است و یا اینکه پرشر درست تنظیم نشده است و دلیل دیگه اینکه سیل پمپ خراب شده است.
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1