تعداد پست ها:3 صفحه 1 از 1

ehsankhan1987

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط ehsankhan1987 » جمعه 12 اردیبهشت 1399, 2:56 pm
سلام من تازه میخوام کار موتورخانه رو شروع کنم.
البته سالهاست کار تاسیسات میکنم.
با توجه به اینکه محل پروژه دور افتاده ست، باید امروز ابزاری که کم دارم بخرم.
در صورت امکان راهنمایی بفرمایید سایز شلاقی، فرانسه ها، رینگی ها و آچار تخت ها رو؟؟

majid1367

عضو جدید
عضو جدید

پست توسط majid1367 » دوشنبه 22 اردیبهشت 1399, 1:41 pm
دوست عزیز سلام
اچار یک سر رینگی و یک سر تخت یک دست
اچار الن و بوکس یک دست
اچار شلاقی دو عدد
اچار فرانسه و قفلی هر کدان یک عدد
پیچ گوشتی دو سو و چهارسو هم معمولی و هم ضربه ای هر کدام یک عدد
فاز متر و اهم متر
چکش
اینایی که بالا اومدن عمومی بودن ولی با توجه به کاری که میخوای انجام بدی ممکن فولی کش . قلم . یگ جمع کن . دستگاه جوش و ... نیازتون بشه

Mehdi Barghi

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط Mehdi Barghi » دوشنبه 29 اردیبهشت 1399, 5:44 am
با سلام دوست عزیز موتورخانه از دو بخش تشکیل شده اول لوله کشی موتور خانه نصب دیگ . نصب منبع دوجداره و یا کوئیل نصب نبع انبساط ابزاری که برای این بخش لازم دارید عبارت است از ۱ اچار شلاقی یا دو دسته سایز ۱ اینچ ۲ اینچ و ۳ اینچ بعد اچار فرانسه بزرگ در دو سایز بعد دیگ جمع کن بعد لوله بر وگیره دستگاه جوش بعد کپسول هوا و اسیتیلن و هدیده برقی این ابزار برای جمع کردن موتورخانه هست حالا شما بعد از جمع کردن میخوای تعمیرات انجام بدی مثل تعمیر مشعل پمپ برگشت شوفاژ و پمپ برگشت اب گرم که این هم باز ابزار مخصوص به خودش میخواد مثل اچار دودسته ۱ اینچ و ۱/۴یا ۵ انبر قفلی اچار الن یک دست کامل اچار فرانسه ۳ سایز از کوچک متوسط و بزرگ انبردست و سیم چین و دم باریک و فازمتر و اچار یک سر تخت یک سر رینگی یک دست کامل البته باید از شماره ۱۰ ۱۱ و ۱۲ و۱۳ و ۱۴ از هر کدوم ۲عدد داشته باشی فولی کش البته از اچار الن هم شماره ۳ باید یکی اضافه داشته باشی البته بلند باشه چکش کوچک ۱۰۰ گرمی و ۲۰۰ گرمی پیچ گوشتی یک دست کامل هم چهار سو و هم دو سو ضربه خور هم خوبه ۲ عدد هم قلم داشته باشی خوبه اینها هم که گفتم جمع بکنی میشه ابزلر تعمیر و سرویس موتورخانه .
تعداد پست ها:3 صفحه 1 از 1