در این انجمن تاپیک های مرتبط با لوله کشی قرار میگیرد
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1

nedajafarii

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط nedajafarii » شنبه 19 شهریور 1401, 4:05 pm
با عرض سلام و خسته نباشید من یک سوال داشتم منزل ما قدیمی است و سیستم گرمایشی موتورخانه هست ما طبقه دوم هستیم و احساس میکنم بویی ناشی از موتور خانه در واحد احساس میشه میتونید راهنمایی کنید در ضمن من مستاجر هستم و دوماه هست که اومدیم چند بار به صاحب خانه گفتم ولی زیر بار نمیره اما من فک کنم مشکل از موتور خونه هست لطفاً راهنمایی کنید
نمایه کاربر

Esmaeili_co

Site Admin
Site Admin
محل اقامت:تهران

تشکر کرده: 114 بار
پست توسط Esmaeili_co » دوشنبه 14 فروردین 1402, 2:37 pm
سلام، در مورد بویی که احساس می‌کنید ناشی از موتورخانه است، باید در نظر داشت که احتمالا نیاز به بررسی دقیق دارد. بویی ناشی از موتورخانه در صورتی که به صورت مداوم و یا بسیار شدید باشد، ممکن است غیربهداشتی و مضر بوده و باید با بررسی های منظم از سوی متخصصین حل شود. در ادامه چند راهکار کلی برای کاهش بوی موتورخانه را برای شما توضیح می‌دهم:

1- فیلتراسیون هوا: استفاده از فیلترهای خاص برای گرفتن گرد و غبار و ذرات معلق در هوا می‌تواند به کاهش بوی ناشی از موتورخانه کمک کند.
۲- تهویه مناسب: اطمینان حاصل کنید که سیستم تهویه مناسبی برای واحد شما وجود دارد. در صورت نیاز، از متخصصان تهویه مطمئن شوید که سیستم مناسبی برای جلوگیری از تداخل بوی ناشی از موتورخانه با هوای داخلی واحد شما نصب شده است.
۳- عایق کاری: اطمینان حاصل کنید که اطراف موتورخانه با استفاده از عایق کاری مناسب ایمن شده است و بوی ناشی از موتورخانه به داخل واحد شما نمی‌رسد.
۴- باز کردن پنجره‌ها: باز کردن پنجره های واحد شما می تواند به تهویه و اخراج بوی ناشی از موتورخانه کمک کند.
۵- بررسی مجدد: در صورتی که بعد از انجام این روش ها بوی ناشی از موتورخانه همچنان مشاهده می‌شود، بهتر است یک متخصص تهویه و گرمایشی جهت بررسی وضعیت سیستم خود و بررسی بیاورید
موسس سایت تاسیسات 24 ساعته
علاقه مند به سیستم های آموزش محتوا
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1