در این انجمن تاپیک های مرتبط با گرمایش از کف قرار میگیرد
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1

Hghach

عضو جدید
عضو جدید
پست توسط Hghach » پنج شنبه 1 آبان 1399, 3:45 pm
سلام
واحد تازه تاسیس ما بابت گرمایش از کف یک کلکتور 6 انشعابه در نظر گرفته شده و شیر هواگیری ان نصب نیست من از پلاگ محل اتصال شیرهواگیری مسیر را دستی هواگیری کردم ولی گرما فقط به قسمت هال میرسه اتاقا سردند.ایا علتش فقط شیر هواگیریه.توضیح اینکه واخد ما 210 متری است و یک پکیج ایران رادیاتور 28 برای گرمایش از کف و حموم اصلی و یک پکیج 24 بوتان برای آبگرم مصرفی است.بنظرتون نیاز به پمپ برای گرمایش از کف دارم یا نه؟ممنون از شما
نمایه کاربر

Esmaeili_co

Site Admin
Site Admin
محل اقامت:تهران

تشکر کرده: 114 بار
پست توسط Esmaeili_co » دوشنبه 14 فروردین 1402, 5:02 am
باسلام و احترام
احتمالا عدم نصب شیر هواگیری می‌تواند باعث ایجاد هوا در لوله‌های گرمایش از کف شود و باعث کاهش عملکرد سیستم شود. بنابراین، نصب شیر هواگیری در محل مناسب توصیه می‌شود.
در مورد نیاز به پمپ برای گرمایش از کف، اگر شما با مشکل عدم رسیدن گرما به اتاق‌ها مواجه هستید، نصب پمپ کمکی می‌تواند بهبود قابل توجهی در عملکرد سیستم گرمایش از کف شما ایجاد کند. اگر گرمایش فقط به قسمت هال می‌رسد و اتاق‌های دیگر سرد هستند، ممکن است لوله‌هایی که به اتاق‌های سرد می‌رسند دچار مشکل باشند و نیاز به بررسی و اصلاح دارند.
به هر حال، بهتر است با کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت کنید و در مورد نیاز به پمپ کمکی و اصلاحات مورد نیاز برای بهبود عملکرد سیستم گرمایش از کف خود صحبت کنید.
موسس سایت تاسیسات 24 ساعته
علاقه مند به سیستم های آموزش محتوا
تعداد پست ها:2 صفحه 1 از 1