هر سال با سردتر شدن هوا، کاربران کولر گازی به فکر استفاده از قابلیت گرمایش آن می افتند.

برای اینکه بدانید چرا کولر گازی گرم نمیکند، باید اول از داشتن قابلیت گرمایش در دستگاه خود مطمئن شوید. برای این منظور مطلب روش استفاده از کولر گازی برای گرمایش را مطالعه کنید.

پس از نصب یک کولر اسپلیت یا هنگامی که متوجه شده ایم سیستم دچار کمبود گاز است و سپس مشکل نشتی را برطرف کرده ایم، باید نسبت به شارژ کردن گاز کولر اقدام کنیم.

در این مطلب روش های شارژ کردن گاز کولر اسپلیت را به شما آموزش میدهیم.

 به منظور تکمیل مطلب تعمیر کولر گازی قصد داریم، علت آب دادن کولر گازی را بررسی کنیم.

حداکثر طول لوله کولر گازی، برای ظرفیت های مختلف متفاوت خواهد بود. در این مطلب شما را در انتخاب بهترین طول و مسیر لوله کشی برای کولر گازی خود راهنمایی میکنیم.

یکی از محبوب ترین انواع کولرهای گازی، کولر گازی پنجره ای بخصوص در شمال و جنوب کشور می باشد.

این کولرها هم بر خلاف تصور بسیاری از افراد نیاز به تعمیر و نگهداری دارند و باید هر ساله و قبل از شروع فصل گرما اقدام به سرویس کولر گازی پنجره ای بشود.

کولر های گازی به خاطر ظرافت و نوع ساختاری که دارند، برای نصب و تعمیر لزوما احتیاج به وسایل و ابزار خاصی دارند که به همین خاطر ممکن است در صورت استفاده از ابزار نامناسب در عملیات نصب یا تعمیر اختلال پیش آید.

در این مقاله قصد داریم اصلی ترین ابزار مورد نیاز براینصب و تعمیر کولر گازی را شرح دهیم.

کمپرسور یکی از اصلی ترین قطعات الکترونیکی و قلب تپنده کولر گازی است. کمپرسور و یا موتور کولر گازی بواسطه یک روتور و یک سیم پیچ کار خود را انجام می دهد و اصلی ترین وظیفه آن بالا بردن فشار مبرد در سیکل کولر گازی است.

در بعضی از کولرهای گازی پس از مدتی از پنل آنها صداهایی می آید که مزاحمت خانواده و آسایش آنها می شود. در این مطلب در مورد رفع مشکل صدای پنل کولرگازی صحبت می کنیم.

کمپرسور کولرگازی قلب این وسیله ی تهویه ی مطبوع است و در صورتی که دچار نقص و آسیبی شود، باید هر چه سریع تر تعویض شود. برای این امر می بایست به تست کمپرسور بپردازید. سه روش برای تست کمپرسور وجود دارد که در ادامه بیشتر به آن ها می پردازیم.

رفع آبریزی پنل کولر گازی

در ادامه مقاله تعمیر کولر گازی این بار می خواهیم در مورد رفع آبریزی پنل کولر گازی اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

در ادامه مطلب تعمیر کمپرسور کولر گازی این بار می خواهیم علت داغ شدن کمپرسور کولر گازی را در این مقاله بررسی کنیم.

از آنجا که بسیاری از افراد از وجود بوی بد در کولر گازی خود ناراضی هستند، ما قصد داریم تا در این مقاله در مورد چگونگی رفع بوی بد کولر گازی مطالبی را ارائه دهیم.

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است در کولر گازی رخ بدهد، بروز یخ زدگی است. به همین دلیل ما قصد داریم تا در این مقاله به پاسخ این سوال برسیم که اصولا چرا کولر گازی یخ می زند؟

یکی از سوالاتی که در قسمت نظرات سایت زیاد با آن مواجه شده ایم این است که چرا کولر گازی روی فن کارمی کند؟

به همین دلیل ما قصد داریم تا در این مطلب به سوال پاسخ دهیم.

در ادامه مطلب عیب یابی و تعمیر کولر گازی سامسونگ این بار قصد داریم تا در این مقاله دلیل روشن نشدن کولر گازی سامسونگ و راه حل آن را بررسی کنیم.

از آن جا که برند ال جی یکی از برندهای پر مصرف در بین مصرف کنندگان کولر گازی است، ما قصد داریم تا در این مطلب علت روشن نشدن کولر گازی ال جی و راه حل آن را برای شما بیان کنیم.

 در ادامه مطلب عیب یابی و تعمیر کولر گازی اجنرال این بار علت روشن نشدن کولر گازی جنرال و راه حل آن را برسی کنیم.

اگر شما هم در استفاده از کولر گازی ال جی دچار مشکل هستید، مطالعه این مطلب می تواند به شما کمک کند، زیرا ما این بار قصد داریم تا توضیحاتی را در زمینه نحوه تنظیم کولر گازی ال جی بیان کنیم.

اگر شما هم برای نحوه تنظیم کولر گازی سامسونگ خود دچار مشکل هستید به شما توصیه می کنیم تا این مطلب را تا انتها مطالعه کنید، زیرا ما قصد داریم تا در این مطلب توضیحاتی را در این خصوص بیان کنیم.

در ادامه مقاله تعمیر کولر گازی ما این بار قصد داریم تا در این مقاله علت روشن نشدن کولر گازی گری و راه حل آن را بررسی کنیم.

در ادامه مقاله تعمیر کولر گازی این بار قصد داریم تا در این مطلب علت روشن نشدن کولرگازی هایسنس را بررسی کنیم.

یکی از دلایل شایع در روشن نشدن انواع کولر گازی بروز مشکل در فیوز آن است. به همین علت ما قصد داریم تا در این مطلب علت پریدن فیوز کولر گازی را بررسی کنیم.

ممکن است بعد از مدتی استفاده از کولر گازی متوجه شوید که دستگاه مثل همیشه کار نمی کند و میزان باد خروجی از آن کم شده است.

به همین دلیل ما در این مقاله سعی داریم تا علت کاهش پرتاب باد کولر گازی را بررسی کنیم.

در ادامه مطلب علت روشن نشدن کولر گازی هایسنس این بار قصد داریم تا کدهای خطای کولر گازی هایسنس را بررسی کنیم.

در ادامه مطلب تعمیر کولر گازی این بار قصد داریم تا کدهای خطای کولر گازی گری را به شکل کامل بررسی کنیم.

در این مطلب قصد داریم تا در ادامه مقاله عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جیکدهای خطای کولر گازی ال جی را بررسی کنیم تا با کمک این دو مطلب علت و نحوه رفع هر کدام از ارورهای این دستگاه را پیدا کنید.

در این مطلب قصد داریم تا مفهوم کدهای خطای کولر گازی وستل به همراه راه حل رفع برخی از این ارورها را برای شما بیان کنیم تا در صورت مشاهده هر کدام از آن ها سریع تر مشکل دستگاه خود را پیدا کرده و حل کنید.

در ادامه مطلب معرفی شغل تعمیرکار و نصاب پکیج این بار قصد داریم تا به معرفی شغل نصاب و تعمیرکار کولر گازی بپردازیم.

در ادامه مطلب تعمیر کولر گازی این بار قصد داریم تا در این مطلب علت یکسره کار کردن کولر گازی را بررسی کنیم.

در تکمیل مطلب تعمیر کولر گازی قصد داریم تا در این مطلب علت آمپر کشیدن زیاد کولر گازی را بررسی کنیم.

در ادامه مطلب علت داغ شدن کمپرسور کولر گازی قصد داریم تا این بار علت آتش گرفتن کولر گازی را بررسی کنیم.

به منظور بهره وری بیشتر از کولر گازی در این مطلب قصد داریم تا در مورد روش های بهبود عملکرد کولرگازی راهکارهایی را بیان کنیم.

در تکمیل مطلب نصب کولر گازی پرتابل ال جی قصد داریم تا در بیشتر در مورد نکات ایمنی نصب کولر گازی توضیحاتی را بیان کنیم.

به منظور تکمیل مطلب سرویس کولر گازی قصد داریم تا در خصوص چک لیست سرویس و نگهداری کولرگازی توضیحاتی را بیان کنیم.

در ادامه مطلب طرز کار کولر گازی اسپلیت قصد داریم تا طریقه تعویض شلنگ تخلیه آب اسپلیت را برای شما همراهان گرامی توضیح دهیم.

به منظور تکمیل مطلب علت آب دادن کولر گازی قصد داریم تا این بار در ادامه علت پرتاب آب از کولر گازی را بررسی کنیم.

در تکمیل مطلب تعمیر کمپرسور کولر گازی این بار قصد داریم تا در خصوص سرویس ونگهداری کمپرسور کولر گازی توضیحاتی را بیان کنیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیر کمپرسور کولر گازی در این مطلب قصد داریم به بررسی نحوه تعویض روغن کمپرسور کولر گازی بپردازیم.

چنانچه به دنبال آشنایی با نحوه نصب و تعویض کمپرسور کولر گازی هستید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

چنانچه شما نیز به دنبال یافتن بهترین دمای کولر گازی در تابستان هستید، تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

چنانچه برای شما نیز این سوال مطرح شده است که کولر گازی روزانه چند ساعت روشن باشد تا به دستگاه فشار وارد نشود، برای یافتن پاسخ این سوال با ما همراه باشید.

به منظور تکمیل مطلب تعمیر کولر گازی قصد داریم تا این بار علت تخلیه نشن آب کولر گازی را بررسی کنیم.

چنانچه قصد خرید کولر گازی ایرانی را دارید، راهنمای خرید بهترین کولر گازی ایرانی می تواند برای داشتن انتخابی بهتر به شما کمک کند.

به منظور تکمیل مطلب نحوه انتخاب کولر گازی بر اساس متراژ این بار قصد داریم تا توضیحاتی را در مورد راهنمای خرید بهترین کولر گازی بر اساس متراژ خانه به شما ارائه دهیم.

در این مطلب قصد داریم تا در خصوص راهنمای خرید بهترین محافظ کولر گازی پنجره ای توضیحاتی را بیان کنیم.

اشتراک گذاری:

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد