چنانچه شما نیز به دنبال رفع مشکل صدای پمپ آب خود هستید، با ما همراه باشید. زیرا در ادامه قصد داریم تا در این خصوص بیشتر صحبت کنیم

اگر شما نیز به دنبال رفع مشکل فشار زیاد و کم پمپ آب آپارتمان هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

با افزایش روز افزون استفاده از پمپ های خانگی واجب دانستیم که در مورد یکی از خصوصیات پمپ که به آن هد پمپ می گویند و نحوه محاسبه آن توضیحاتی همراه با مثال برای کمک به انتخاب پمپ بهینه شرح دهیم.

شاید شما هم از آن دسته عزیزانی باشید که از سر و صدای پمپ آب خانگی خود به ستوه آمده اید و احتمالا راه حل های متدوالی از جمله: قرار دادن آن داخل محفظه های چوبی سربسته، استفاده از یونولیت یا پلاستیک چند لایه بدور پمپ (تصویر شماره 1) یا محکم کردن پایه ها و شاسی پمپ را امتحان نموده اید.

گاهی به دلایل مختلفی مشکلاتی برای پمپ ها پیش می آید که اگر به سرعت پیگیری شود از صدمات بعدی جلوگیری می کند.

در این مقاله به رفع مشکل فشار پمپ آب خانگی یکی از کاربران سایت که مشکلشان را با ما در میان گذاشته بودند خواهیم پرداخت تا شما نیز در موارد مشابه برای رفع مشکل خود، اقدام کنید.

پمپ آب خانگی بخصوص در این روزهایی که بحران آب در همه کشور بیداد می کند به عنوان قلب فعالیت آب خانه به حساب می‌ آید.

پمپ دستگاهی است که باعث تقویت انرژی سیال و انتقال آن از نقطه ای به نقطه دیگر می شود. به همین منظور برای کمبود فشار آب در ساختمان های مختلف از پمپ آب خانگی استفاده می شود.

برای اینکه بتوان یک پمپ مناسب برای ساختمان خود تهیه کنید لازم است ابتدا با انواع پمپ و طرز کار آنها آشنا شوید.

احتمالا اگر شما هم از آن دست افرادی باشید که در خانه خود مجبور به استفاده از پمپ آب خانگی شده اید و یا به هر دلیل یکی از این پمپ ها را در خانه خود نصب کرده اید بعضا از صدای نابه هنجار این پمپ شاکی شده اید.

در این پست قصد داریم تجربه یکی از بازدیدکنندگان سایت را که با مشکل قطع و وصل شدن پمپ آب خانگی در ساختمان خودشان درگیر بوده اند را با شما در میان بگذاریم و دلیل ایجاد این مشکل و راه تعمیر آن را با هم بررسی کنیم.

یکی از مشکلاتی که عموما در پمپ‌های آب بخصوص آن دسته از پمپ آب‌های خانگی که به ست کنترل مجهز هستند زیاد دیده می‌شود کار کردن یکسره پمپ و تولید صدای زیاد می‌باشد.

نصب پمپ آب خانگی و استفاده از آن امروزه در اغلب خانه ها در شهرهای بزرگ دیده می شود و وجود این پمپ ها در کنار نصب منابع آب خانگی توانسته عمده مشکلات کم آبی و افت فشار آب را برای عموم مردم بر طرف کند.

روشن نشدن پمپ آب بر اثر عدم نصب صحیح پمپ آب خانگی مشکلات زیادی را می تواند برای ساکنین طبقات بالای ساختمان ایجاد کند.

این موضوع در کنار استفاده از ست کنترل می تواند تامین آب لازم برای واحدها و ساختمان هایی با بیش از دو طبقه را با چالش هایی جدی مواجه سازد. توجه داشته باشید که نصب پمپ آب خانگی شامل مراحلی است که بایستی توسط افراد متخصص انجام شود.

یکی از کاربران سایت با مشکل گیرپاژ کردن پمپ آب خانگی در هنگام راه اندازی آن مواجه شدند و سوال خود را با ما در میان گذاشتند که در ادامه به آن می پردازیم.

خرابی منبع و پمپ آب خانگی، یکی از مشکلات شایعی است که آرامش ساکنین ساختمان را مختل می کند.

یکی از مشکلاتی که ساکنین واحدها با آن مواجه هستند، کار نکردن پمپ آب است؛ در حالیکه مشکلی در اتصال پمپ به برق وجود ندارد. این مشکل، علل مختلفی می تواند داشته باشد که در ادامه به بررسی چند عامل اصلی می پردازیم.

یکی از قطعات بسیار مهم در پمپ آب خانگی که ممکن است با خراب شدن آن پمپ آب به مشکل بخورد بلبرینگ آن است.

به همین دلیل ما قصد داریم تا در این مقاله در مورد تعویض بلبرینگ پمپ آب خانگی توضیحاتی را بیان کنیم.

در ادامه مقاله سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی این بار قصد داریم یکی دیگر از قطعات به کار رفته در پمپ آب خانگی را بررسی کرده و نحوه تعویض آن را به شما آموزش دهیم.

به همین دلیل در این مقاله تعویض کاسه نمد پمپ آب خانگی را بررسی خواهیم کرد.

قبلا به طور جداگانه در مورد تعویض بلبرینگ و تعویض کاسه نمد پمپ آب خانگی توضیحاتی را بیان نموده ایم و اکنون قصد داریم تا در مورد تعویض پروانه پمپ آب خانگی مطالبی را به شما ارائه دهیم.

در مقالات گذشته در مورد تعویض بلبرینگ، کاسه نمد و پروانه پمپ آب خانگی توضیحاتی را ارائه داده ایم و این بار قصد داریم تعویض خازن پمپ آب خانگی را بررسی کنیم.

در ادامه مقاله سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی این بار قصد داریم تا نحوه رفع نشتی پمپ آب خانگی را در این مطلب بررسی کنیم.

در ادامه مطلب نصب پمپ آب خانگی و منبع این بار قصد داریم تا نحوه تنظیم فشار پمپ آب خانگی را برای شما توضیح دهیم.

در تکمیل مقاله تنظیم اتوماتیک پمپ آب خانگی در این مطلب قصد داریم تا در خصوص نحوه بستن سیماتوماتیک پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

در تکمیل مطلب روش تنظیم فشار پمپ آب خانگی این بار قصد داریم تا در خصوص تعمیر پرشر سوییچ پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیر پرشر سوئیچ پمپ آب قصد داریم تا در ادامه در خصوص نحوه نصب و تعویض پرشر سوئیچ پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

قبلا در خصوص انواع شیر یکطرفه توضیحات کاملی را بیان کرده ایم و این بار قصد داریم تا در مورد نصب وتعویض شیر یکطرفه مطالبی را ارائه دهیم.

در ادامه مطلب دلیل کار نکردن پمپ آب با وجود برق دار بودن قصد داریم علت پلاتین چسباندن پمپ آب و راهکار رفع آن را توضیح دهیم.

چنانچه شما نیز با مشکل نوسان آب مواجه هستید، ادامه این مطلب را دنبال کند. زیرا در ادامه قصد داریم تا علت نوسان فشار آب در پمپ آب ساختمان را بررسی کنیم.

چنانچه شما نیز قصد خرید خانه را دارید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید. در این متن قصد داریم به این پاسخ این پرسش بپردازیم که قبل از خرید خانه به چه نکات تاسیساتی آن دقت کنیم؟

به منظور تکمیل مطلب سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی این بار قصد داریم تا در خصوص چک لیست سرویس پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

در این مطلب قصد داریم به بررسی این پرسش بپردازیم که بای پس لوله کشی چیست؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ آن هستید، با ما همراه باشید.

در صورت نیاز به نصب پمپ آب در داخل واحد آپارتمان خود، بهتر است راهنمای خرید بهترین پمپ آب داخل اپارتمان را مطالعه کنید.

به منظور تکمیل مطلب سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی قصد داریم تا این بار به بررسی مشکلات پمپ آب خانگی بپردازیم

پمپ های آب کف کش طرفداران مخصوص به خود را دارند، که می توانند با توجه به اطلاعات ارائه شده در راهنمای خرید بهترین پمپ آب کف کش در بازار انتخاب مناسبی برای خرید این وسیله داشته باشند.

به منظور تکمیل مطلب سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی قصد داریم تا علت روشن شدن چراغ failure پمپ آب را در این مطلب بررسی کنیم.

اشتراک گذاری:

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد