چنانچه شما نیز به دنبال رفع مشکل صدای پمپ آب خود هستید، با ما همراه باشید. زیرا در ادامه قصد داریم تا در این خصوص بیشتر صحبت کنیم

اگر شما نیز به دنبال رفع مشکل فشار زیاد و کم پمپ آب آپارتمان هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

با افزایش روز افزون استفاده از پمپ های خانگی واجب دانستیم که در مورد یکی از خصوصیات پمپ که به آن هد پمپ می گویند و نحوه محاسبه آن توضیحاتی همراه با مثال برای کمک به انتخاب پمپ بهینه شرح دهیم.

شاید شما هم از آن دسته عزیزانی باشید که از سر و صدای پمپ آب خانگی خود به ستوه آمده اید و احتمالا راه حل های متدوالی از جمله: قرار دادن آن داخل محفظه های چوبی سربسته، استفاده از یونولیت یا پلاستیک چند لایه بدور پمپ (تصویر شماره 1) یا محکم کردن پایه ها و شاسی پمپ را امتحان نموده اید.

گاهی به دلایل مختلفی مشکلاتی برای پمپ ها پیش می آید که اگر به سرعت پیگیری شود از صدمات بعدی جلوگیری می کند.

در این مقاله به رفع مشکل فشار پمپ آب خانگی یکی از کاربران سایت که مشکلشان را با ما در میان گذاشته بودند خواهیم پرداخت تا شما نیز در موارد مشابه برای رفع مشکل خود، اقدام کنید.

پمپ آب خانگی بخصوص در این روزهایی که بحران آب در همه کشور بیداد می کند به عنوان قلب فعالیت آب خانه به حساب می‌ آید.

پمپ دستگاهی است که باعث تقویت انرژی سیال و انتقال آن از نقطه ای به نقطه دیگر می شود. به همین منظور برای کمبود فشار آب در ساختمان های مختلف از پمپ آب خانگی استفاده می شود.

برای اینکه بتوان یک پمپ مناسب برای ساختمان خود تهیه کنید لازم است ابتدا با انواع پمپ و طرز کار آنها آشنا شوید.

احتمالا اگر شما هم از آن دست افرادی باشید که در خانه خود مجبور به استفاده از پمپ آب خانگی شده اید و یا به هر دلیل یکی از این پمپ ها را در خانه خود نصب کرده اید بعضا از صدای نابه هنجار این پمپ شاکی شده اید.

در این پست قصد داریم تجربه یکی از بازدیدکنندگان سایت را که با مشکل قطع و وصل شدن پمپ آب خانگی در ساختمان خودشان درگیر بوده اند را با شما در میان بگذاریم و دلیل ایجاد این مشکل و راه تعمیر آن را با هم بررسی کنیم.

یکی از مشکلاتی که عموما در پمپ‌های آب بخصوص آن دسته از پمپ آب‌های خانگی که به ست کنترل مجهز هستند زیاد دیده می‌شود کار کردن یکسره پمپ و تولید صدای زیاد می‌باشد.

نصب پمپ آب خانگی و استفاده از آن امروزه در اغلب خانه ها در شهرهای بزرگ دیده می شود و وجود این پمپ ها در کنار نصب منابع آب خانگی توانسته عمده مشکلات کم آبی و افت فشار آب را برای عموم مردم بر طرف کند.

روشن نشدن پمپ آب بر اثر عدم نصب صحیح پمپ آب خانگی مشکلات زیادی را می تواند برای ساکنین طبقات بالای ساختمان ایجاد کند.

این موضوع در کنار استفاده از ست کنترل می تواند تامین آب لازم برای واحدها و ساختمان هایی با بیش از دو طبقه را با چالش هایی جدی مواجه سازد. توجه داشته باشید که نصب پمپ آب خانگی شامل مراحلی است که بایستی توسط افراد متخصص انجام شود.

یکی از کاربران سایت با مشکل گیرپاژ کردن پمپ آب خانگی در هنگام راه اندازی آن مواجه شدند و سوال خود را با ما در میان گذاشتند که در ادامه به آن می پردازیم.

خرابی منبع و پمپ آب خانگی، یکی از مشکلات شایعی است که آرامش ساکنین ساختمان را مختل می کند.

یکی از مشکلاتی که ساکنین واحدها با آن مواجه هستند، کار نکردن پمپ آب است؛ در حالیکه مشکلی در اتصال پمپ به برق وجود ندارد. این مشکل، علل مختلفی می تواند داشته باشد که در ادامه به بررسی چند عامل اصلی می پردازیم.

یکی از قطعات بسیار مهم در پمپ آب خانگی که ممکن است با خراب شدن آن پمپ آب به مشکل بخورد بلبرینگ آن است.

به همین دلیل ما قصد داریم تا در این مقاله در مورد تعویض بلبرینگ پمپ آب خانگی توضیحاتی را بیان کنیم.

در ادامه مقاله سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی این بار قصد داریم یکی دیگر از قطعات به کار رفته در پمپ آب خانگی را بررسی کرده و نحوه تعویض آن را به شما آموزش دهیم.

به همین دلیل در این مقاله تعویض کاسه نمد پمپ آب خانگی را بررسی خواهیم کرد.

قبلا به طور جداگانه در مورد تعویض بلبرینگ و تعویض کاسه نمد پمپ آب خانگی توضیحاتی را بیان نموده ایم و اکنون قصد داریم تا در مورد تعویض پروانه پمپ آب خانگی مطالبی را به شما ارائه دهیم.

در مقالات گذشته در مورد تعویض بلبرینگ، کاسه نمد و پروانه پمپ آب خانگی توضیحاتی را ارائه داده ایم و این بار قصد داریم تعویض خازن پمپ آب خانگی را بررسی کنیم.

در ادامه مقاله سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی این بار قصد داریم تا نحوه رفع نشتی پمپ آب خانگی را در این مطلب بررسی کنیم.

در ادامه مطلب نصب پمپ آب خانگی و منبع این بار قصد داریم تا نحوه تنظیم فشار پمپ آب خانگی را برای شما توضیح دهیم.

در تکمیل مقاله تنظیم اتوماتیک پمپ آب خانگی در این مطلب قصد داریم تا در خصوص نحوه بستن سیماتوماتیک پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

در تکمیل مطلب روش تنظیم فشار پمپ آب خانگی این بار قصد داریم تا در خصوص تعمیر پرشر سوییچ پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

به منظور تکمیل مطلب تعمیر پرشر سوئیچ پمپ آب قصد داریم تا در ادامه در خصوص نحوه نصب و تعویض پرشر سوئیچ پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

قبلا در خصوص انواع شیر یکطرفه توضیحات کاملی را بیان کرده ایم و این بار قصد داریم تا در مورد نصب وتعویض شیر یکطرفه مطالبی را ارائه دهیم.

در ادامه مطلب دلیل کار نکردن پمپ آب با وجود برق دار بودن قصد داریم علت پلاتین چسباندن پمپ آب و راهکار رفع آن را توضیح دهیم.

چنانچه شما نیز با مشکل نوسان آب مواجه هستید، ادامه این مطلب را دنبال کند. زیرا در ادامه قصد داریم تا علت نوسان فشار آب در پمپ آب ساختمان را بررسی کنیم.

چنانچه شما نیز قصد خرید خانه را دارید، مطالعه این مطلب را از دست ندهید. در این متن قصد داریم به این پاسخ این پرسش بپردازیم که قبل از خرید خانه به چه نکات تاسیساتی آن دقت کنیم؟

به منظور تکمیل مطلب سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی این بار قصد داریم تا در خصوص چک لیست سرویس پمپ آب توضیحاتی را بیان کنیم.

در این مطلب قصد داریم به بررسی این پرسش بپردازیم که بای پس لوله کشی چیست؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ آن هستید، با ما همراه باشید.

در صورت نیاز به نصب پمپ آب در داخل واحد آپارتمان خود، بهتر است راهنمای خرید بهترین پمپ آب داخل اپارتمان را مطالعه کنید.

به منظور تکمیل مطلب سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی قصد داریم تا این بار به بررسی مشکلات پمپ آب خانگی بپردازیم

پمپ های آب کف کش طرفداران مخصوص به خود را دارند، که می توانند با توجه به اطلاعات ارائه شده در راهنمای خرید بهترین پمپ آب کف کش در بازار انتخاب مناسبی برای خرید این وسیله داشته باشند.

به منظور تکمیل مطلب سرویس و تعمیر پمپ آب خانگی قصد داریم تا علت روشن شدن چراغ failure پمپ آب را در این مطلب بررسی کنیم.

نقشه نصب پمپ آب خانگی

 یکی از کاربران سایت پس از مطالعه مطلب آموزش نصب پمپ آب خانگی و توجه به اینکه با مسئله کم آبی روبرو هستند سوالی را مطرح کرده اند که سوال ایشان همراه با توضیحات کامل در ادامه آمده است:

چنانچه شما نیز به دنبال آشنایی با منبع تحت فشار پمپ آب هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

یکی از موضوعاتی که همواره مشتریان پمپ آب خانگی را آزار می داده صدای نه چندان مطلوب آن بوده که گاها حتی در دل شب به دلیل صدای زیاد باعث ناراحتی اعصاب و بی خوابی می شود. از این رو بسیاری از مردم به دنبال خرید پمپ آب خانگی بی صدا هستند.

امروزه از پمپ های آب در تمام خانه های آپارتمانی و ویلایی می توان نشانی دید. اما انتخاب یک پمپ آب نامناسب یا به طور مثال بزرگتر از حد نیاز شما، هزینه های نگهداری و بهای انرژی تان را افزایش می دهد.

ممکن است بسیاری از این پمپ ها به خوبی پاسخگوی نیاز سیستم ها باشند ولی لزوما بهینه ترین پمپ برای منزل شما نباشند!

استفاده از پمپ آب خانگی یکی از بارزترین نیازهای خانواده های شهری برای تامین فشار آب مورد نیاز در خانه ها می باشد. پمپ اگر قرار اگر قرار باشد بصورت یکسره وارد مدار شده و کار کند چندین مشکل حیاطی خواهد

آیا تا به حال به مخزنی که روی پمپ آب قرار دارد توجه کرده اید؟ شاید برای شما نیز سوال پیش آمده باشد که کارکرد و فایده این منابع چیست؟

در این متن به توضیح نکاتی در مورد مخزن تحت فشار پمپ های آب خانگی خواهیم پرداخت.

یکی از مهم ترین اجزای پمپ های آب، الکتروموتور است که قسمت الکتریکی پمپ را در بر می گیرد.

الکتروموتور ها از نوع آسنکرون (قفس سنجابی) هستند.

پمپ به دستگاهی مکانیکی گفته می شود که با استفاده از نیروی برق یا الکترونیک سیالی که از درون آن حرکت می کند را با انرژی زیاد عبور می دهد.

اجزای تشکیل دهنده پمپ آب خانگی یک سلسله قوانین مکانیکی را دنبال می کنند تا سیال با شتاب از خروجی پمپ خارج شود.

این پمپ در واقع انرژی را به سیال انتقال می دهد و فشار آن را افزایش می دهد .

این روز ها استفاده از پمپ آب دیجیتال برای تنظیم فشار آب در خانه ها و آپارتمان ها جایگاه خاصی پیدا کرده است. اما متدوال ترین این پمپ ها که با مخازن تحت فشار کار می کنند اغلب با مشکلاتی مواجه می شوند که دلیل آن نیاز به تنظیم باد مخزن تحت فشار پمپ آب می باشد.

مخزن پر فشار به مخزنی فلزی یا فایبرگلاس می گویند که در ظرفیت های ۲ لیتر تا ۵۰۰ لیتر در بازار موجود می باشد.

سال ها است که نبود فشار لازم برای تامین آب مورد نیاز در مناطق بخصوص طبقات بالاتر به یک مشکل اساسی مبدل شده و استفاده از پمپ آب در خانه ها به یک نیاز اساسی تبدیل شده است.

در اکثر خانه های شهری بخصوص اگر در مرکز شهر واقع شده باشند نبود پمپ آب یعنی کمبودفشار آب.

پمپ و منبع آب خانگی می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی نظیر کارکرد زیاد، نصب غیر اصولی و عدم رعایت نکات اجرایی، دچار مشکلاتی از قبیل لرزش، داغ شدن، کار نکردن و ... شود که در این مطلب، گرم، داغ شدن و سوختن این تجهیزات را واکاوی می کنیم.

تامین آب و فشار مورد نیاز برای مصارف خانگی، خصوصا در ساختمان های چند طبقه امری ضروری است.

تامین آب و فشار آب کافی موجب رفاه حال و آسایش ساکنین خواهد شد. اما با فشار معمول آب شهری این امر امکان پذیر نیست و برای حل این مشکل شما می توانید از پمپ آب جتی استفاده کنید.

اگر فشار آب ساختمان شما جوابگوی نیاز شما نیست و یا بخش های مختلفی از خانه شما نیازمند آب رسانی هستند اما جریان آب به میزان کافی به همه جا توزیع نمی شود، می توانید از پمپ آب بشقابی برای افزایش فشار جریان آب استفاده نمایید.

تامین آب یکی از موارد اصلی و با اهمیت در هر ساختمان و خانه ای است. مشکل افت فشار در ساختمان های چند طبقه معمولا برای طبقات بالاتر وجود دارد و اغلب این ساختمان ها برای رفع مشکل کاهش فشار آب از پمپ استفاده می کنند.

انواع مختلفی از پمپ های آب در بازار وجود دارد که پمپ آب جتی و پمپ آب بشقابی دو نوع اصلی آنها می باشند.

 در ادامه مقاله نصب پمپ آب خانگی و منبع این بار در مورد نصب پمپ آب ساختمان در پشت بام توضیحاتی را ارئه دهیم.

شاید به جرات بتوان گفت محل نصب پمپ آب خانگی یک عامل بسیار مهم در راندمان این وسیله ضروری در ساختمان است.

به همین دلیل ما قصد داریم تا در این مطلب در مورد این موضوع کمی صحبت کنیم.

در ادامه مطلب نصب پمپ آب خانگی و منبع این دفعه قصد داریم تا در مورد روش نصب پمپ آب خانگی بدون مخزن توضیحاتی را بیان کنیم.

در ادامه مطلب کار مخزن تحت فشار چیست، این بار قصد داریم در خصوص نحوه بررسی سالم یا معیوببودن مخزن تحت فشار توضیحاتی را بیان کنیم.

در این مطلب قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم که شیر یکطرفه چیست و موارد استفاده از آن را بیشتر بررسی کنیم.

در تکمیل مطلب شیر یکطرفه چیست قصد داریم تا این بار در خصوص انواع شیر یکطرفه توضیحاتی را بیان کنیم.

یکی از موضوعات روز جامعه ما در حال حاضر به دلیل کمبود منابع آب و افت فشار آب در ساختمان ها و بخصوص ساختمان هایی که از سه طبقه به بالاتر هستند موضوع نصب پمپ آب خانگی می باشد.

بوستر پمپ آب در اصل نوعی پمپ تقویت کننده فشار آب و یا هر نوع سیال دیگر می باشد . هرگاه نیاز به تامین فشار آب در یک سیستم آب رسانی و پمپاژ مشهور باشد از یک سیستم بوستر پمپ استفاده می شود.

در این مقاله در خصوص مدار فرمان بوستر پمپ آب توضیحاتی برای آشنایی بیشتر ارائه خواهیم کرد.

در صده های اخیر با رشد روز افزون انبوه سازی و ساخت و ساز آپارتمان های چند طبقه و برج ها، چیزی که دغدغه ی بیشتر مردم شده این است که کدام طبقه برای سکونت بهتر است؟

آیا هر چه در طبقات بالاتر باشیم از مزایای بیشتری بهره می بریم یا طبقات پایین تر بهتر هستند؟

مزایا و معایب طبقه آخر چیست؟

در خصوص منبع انبساط بسته که در بسیاری از سایت ها و یا تبلیغات به آن اشاره شده و همچنین مورد سئوال برخی از کاربران و مشتریان عزیز ما نیز می باشد و خواهان توضیح درباره تفاوت منبع انبساط بسته با مخزن تحت فشار هستند توضیحاتی در این مقاله ارائه خواهد شد.

اگر شما هم با مشکل روشن نشدن آبگرمکن به دلیل کمبود فشار آب در ساختمان مواجه هستید این مقاله می تواند برای شما مفید باشد چرا که ما قصد داریم تا در ادامه مطلب نصب پمپ آب خانگی  در مورد نصب پمپ آب مخصوص فشار آب گرمکن دیواری مطالبی را بیان کنیم.

اگر شما هم با کمبود فشار آب گرم از آبگرمکن خود مواجه هستید، ادامه این مطلب را دنبال کنید. این بار قصد داریم تا در خصوص افزایش فشار آب آبگرمکن دیواری توضیحاتی را بیان کنیم.

به دنبال تکمیل مطلب راه های افزایش فشار آب در منزل این بار قصد داریم راهکارهایی را در خصوص افزایش فشار آب در خانه بدون استفاده از پمپ آب را بیان کنیم.

اشتراک گذاری:

خبرنامه

براي اطلاع از آخرين مقالات سايت، ايميل خود را در کادر زير وارد کنيد