02177683856 اسماعیلی

images/_نصب_روشویی_سنگی_و_سنگ_روشویی/نصب_روشویی_سنگی_و_سنگ_روشویی.jpg

یکی از مهم ترین تجهیزات بهداشتی مورد استفاده در خانه ها و یا ادارت روشویی ها هستند که نه تنها در حوزه زیبایی و طراحی خانه اهمیت فراوانی دارند بلکه باید بسته به نیاز و کاربری آنها تهیه و مورد استفاده قرار بگیرد.  در این مقاله در خصوص نصب روشویی سنگی و سنگ روشویی با هم صحبت خواهیم کرد.


images/راهنمای_نصب_سینک_ظرفشویی_/راهنمایی_بستن_سینک_ظرفشویی.jpg

همه آشپرخانه ها بلا استثنا دارای سینک ظرفشویی هستند و این وسیله جزئی لا ینفک از دکوراسیون آشپرخانه است. هر چند در برخی از آشپزخانه ها دو تا باشد ، در یکی راست و در یکی روبه رو بسته شود و ... ولی در هر حال باید در آشپرخانه ای وسیله ای به نام سینک ظرفشویی نصب شده باشد.


images/مراحل_نصب_شیرآلات.jpg


images/article/shir2.jpg

 نسل جدید شیرآلات که در ساختمان ها و اماکن مسکونی و تجاری استفاده می شود، شیرآلات اهرمی است که امروزه به دلایل مختلف جایگزین خوبی برای شیرآلات قدیمی واشری است، این شیرآلات به دو قسم ایستاده (مورد استفاده در سینک های ظرف شویی و روشویی) و دیواری (قابلیت کاربرد در سرویس های بهداشتی) تقسیم می شوند که البته استفاده الزامی در این موارد وجود ندارد.


images/تعویض_مغزی_و_واشر_شیر_آب/تعویض_مغزی_و_واشر_شیر_آب.jpg

شیر ها انواع مختلفی دارند که می توانند به دو دسته ی کلی شیر های مخلوط و شیر های اهرمی تقسیم شوند. اهر کدام از این انواع شیر ها بسته به نوع و کیفیت شان احتمال دارد که خراب شود و چکه کنند که دلیل آن می تواند پوسیدگی و آسیب مغزی یا واشر شیر باشد. بنابر این مهم است که فورا برای تعمیر و تعویض مغزی و یا واشر شیر آب اقدام شود.


images/ارتفاع_نصب_شیرآلات_بهداشتی/ارتفاع_نصب_شیرآلات_بهداشتی__10.jpg

یکی از عمده ترین سئوالاتی که همواره پرسیده می شود ارتفاع نصب شیرآلات بهداشتی و تجهیزات حمام و توالت و.... می باشد. این موضوع تا جایی اهمیت دارد که اگر به خوبی استاندارد مورد نیاز رعایت نشود می تواند در آینده مشکلات نصب و همچنین دکوراسیون خانه را به همراه داشته باشد اگر بد بینانه به این موضوع نگاه کنیم می تواند تبعات جسمی هم داشته باشد.