02177417286 اسماعیلی

نم و شکستگی لوله ها در ساختمانها باعث خسارتهای زیاد و نمای زشت داخلی یا خارجی در ساختمانها می شود که با کارشناسی دقیق می توان مشکل را  برطرف کرد که این کارشناسی مستلزم بررسی های دقیق و مشخص کردن منبع نم و شکستگی می باشد.

در مرحله اول باید مشخص شود که مشکل از لوله کشی فاضلاب است یا لوله کشی آب یا شوفاژ و بعد برای رفع مشکل اقدام کرد.  گاهی اوقات ممکن است مشکل از لوله کشی نباشد و نم بر اثر سوراخ شدگی قیر گونی یا اتصالات شیرالات باشد.
به این نکته باید توجه داشت که وقتی مشکل برطرف می شود، روی فضای تعمیر شده برای یک الی دو روز باید باز بماند تا از تعمیرات انجام شده اطمینان خاطر به عمل آید.

نم ایجاد شده در صورتی که با زردی روی سطح بوجود بیاید مشکل از نشتی فاضلاب است ، در مواقعی که مشکل فاضلاب باشد، زمانی نم یا ریزش آب بیشتر می شود که از فاضلاب استفاده شود و آب به شکل مقطعی می آید، ولی زمانی که آب دائما در حال ریزش باشد یا نم در حال بیشتر شدن باشد و متوقف نشود مشکل از لوله کشی آب می باشد.

بهتر است برای رفع مشکل از متخصصان مجرب و با سابقه بدلیل خرابی های کمتر در واحد مسکونی کمک گرفته شود.

یکی از خدمات گروه تأسیسات 24 ساعته اسماعیلی تشخیص خرابی و نشتی لوله کشی آب و فاضلاب و رفع عیب با کمترین خرابی می باشد. در صورت بروز مشکل می توانید با ما تماس بگیرید.

 

 

مطالب مرتبط:

دیدگاه‌ها  

0 # محمدرضا 1396-03-05 22:39
سلام وقتتون بخیر.ممنون از مطالب جامع تون.یه سوال داشتم اینکه لوله کشی آهنی که جرم گرفته باشه با چه اسید ی بازش کنیم؟ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # اسماعیلی 1396-03-06 21:41
سلام،وقت شما هم به خیر، خوشحالیم که میتوانیم کمکی برای شما باشیم .
لوله باید تعویض شود دیگر قابل استفاده دوباره نیست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
0 # شریفی 1396-05-24 17:39
سلام خستەنباشید. برای لولەکشی رادیاتور بەصورت کلکتوری با پکیج دیواری حداکثر طول لوله از کلکتور تا رادیاتور چند متر مجازه . یعنی اگه رادیاتور تاکلکتور 25 متر فاصلە داشتە باشە مشکلی نیست
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید