02177683856 اسماعیلی

 • اجزا تشکیل دهنده پمپ آب خانگی

  پمپ به دستگاهی مکانیکی گفته می شود که با استفاده از نیروی برق یا الکترونیک  سیالی که از درون آن حرکت می کند  را با انرژی زیاد عبور می دهد. اجزای تشکیل دهنده پمپ آب خانگی یک سلسله قوانین مکانیکی را دنبال می کنند تا سیال با شتاب از خروجی پمپ خارج شود.  این پمپ در واقع انرژی را به سیال انتقال می دهد و فشار آن را افزایش می دهد .

 • بهترین پمپ آب خانگی بی صدا

  یکی از موضوعاتی که همواره مشتریان پمپ آب خانگی را آزار می داده صدای نهندان مطلوب آن بوده که گاها حتی در دل شب به دلیل صدای زیاد باعث ناراحتی اعصاب و بی خوابی می شود. از این رو بسیاری از مردم به دنبال خرید پمپ آب خانگی بی صدا هستند.

 • تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی و منبع

  شاید شما هرگز خودتان قصد تعمیر و سرویس پمپ آب خانگی خود را نداشته باشید، اما آشنایی با چگونگی بروز مشکل در پمپ و جلوگیری از آن می تواند به طول عمر پمپ آب شما و کاهش هزینه تعمیرتان کمک کند.

 • تنظیم اتوماتیک پمپ آب خانگی

  استفاده از پمپ آب خانگی یکی از بارز ترین نیاز های خانواده های شهری برای تامین فشار آب مورد نیاز در خانه ها می باشد. پمپ اگر قرار اگر قرار باشد بصورت یکسره وارد مدار شده و کار کند چندین مشکل حیاطی خواهد

 • تنظیم میزان باد مخزن تحت فشار پمپ آب

  این روز ها استفاده از پمپ آب دیجیتال برای تنظیم فشار آب در خانه ها و آپارتمان ها جایگاه خاصی پیدا کرده است. اما متدوال ترین این پمپ ها که با مخازن تحت فشار کار می کنند اغلب با مشکلاتی مواجه می شوند که دلیل آن نیاز به تنظیم باد مخزن تحت فشار پمپ آب می باشد.

 • راه های کاهش صدای پمپ آب خانگی

  احتمالا اگر شما هم از آن دست افرادی باشید که در خانه خود مجبور به استفاده از پمپ آب خانگی شده اید و یا به هر دلیل یکی از این پمپ ها را در خانه خود نصب کرده اید بعضا از صدای نا به هنجار این پمپ شاکی شده اید. صدای زیاد پمپ های آب خانگی

 • راهنمای خرید پمپ آب خانگی

  امروزه از پمپ های آب در تمام خانه های آپارتمانی و ویلایی می توان نشانی دید. اما انتخاب یک پمپ آب نامناسب یا به طور مثال بزرگتر از حد نیاز شما، هزینه های نگهداری و بهای انرژی تان را افزایش می دهد. ممکن است بسیاری از این پمپ ها به خوبی پاسخگوی نیاز سیستم ها باشند ولی لزوما بهینه ترین پمپ برای منزل شما نباشند!

 • رفع مشکل صدای پمپ آب

  یکی از نکاتی که در انتخاب پمپ آب خانگی مورد استفاده در فضای داخل واحدهای آپارتمانی مهم است، کم صدا یا بی صدا بودن این پمپ ها و عدم ایجاد مزاحمت برای ساکنین می باشد.
  در این مطلب می خواهیم تجربه استفاده از پمپ آب پر سر و صدا در داخل واحد آپارتمانی که توسط یکی از کاربران سایت تجربه شده است را همراه با رفع مشکل آن برای شما بازگو کنیم:

 • رفع مشکل فشار پمپ آب – سوال کاربران

  گاهی به دلایل مختلفی مشکلاتی برای پمپ ها پیش می آید که اگر به سرعت پیگیری شود از صدمات بعدی جلوگیری می کند. در این مقاله به رفع مشکل فشار پمپ آب خانگی یکی از کاربران سایت که مشکلشان را با ما در میان گذاشته بودند خواهیم پرداخت تا شما نیز در موارد مشابه برای رفع مشکل خود، اقدام کنید.

 • رفع مشکل فشار زیاد و کم پمپ آب آپارتمان - سوال کاربران

  در این مطلب می خواهیم تجربه استفاده از پمپ آب پر فشار (بیشتر از استاندارد ) و پرصدا در داخل واحد آپارتمانی که توسط یکی از کاربران سایت تجربه شده است را همراه با رفع مشکل آن برای شما بازگو کنیم: 

 • صدای پمپ آب خانگی

  شاید شما هم از آن دسته عزیزانی باشید که از سر و صدای پمپ آب خانگی خود به ستوه آمده اید و احتمالا راه حل های متدوالی از جمله : قرار دادن آن داخل محفظه های چوبی سربسته ،

 • علت قطع و وصل شدن پمپ آب خانگی و راه حل آن - سوال کاربران

  در این پست قصد داریم تجربه یکی از بازدید کنندگان سایت را که با مشکل قطع و وصل شدن پمپ آب خانگی در ساختمان خودشان درگیر بوده اند را با شما در میان بگذاریم و دلیل ایجاد این مشکل و راه تعمیر آن را با هم بررسی کنیم.

 • علت یکسره شدن پمپ آب خانگی به علت خرابی شیر یکطرفه

  یکی از مشکلاتی که عموما در پمپ‌های آب بخصوص آن دسته از پمپ آب‌های خانگی که به ست کنترل مجهز هستند زیاد دیده می‌شود کار کردن یکسره پمپ و تولید صدای زیاد می‌باشد.

 • کار مخزن تحت فشار چیست

  مخزن پر فشار به مخزنی فلزی یا فایبرگلاس می گویند که در ظرفیت های ۲ لیتر تا ۵۰۰ لیتر در بازار موجود می باشد.

  مخازن تحت فشار بر روی پمپ ها یا کنار آنها تعبیه می شوند

 • مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی

  آیا تا به حال به مخزنی که روی پمپ آب قرار دارد توجه کرده اید؟ شاید برای شما نیز سوال پیش آمده باشد که کارکرد و فایده این منابع چیست؟ در این متن به توضیح نکاتی در مورد مخزن تحت فشار پمپ های آب خانگی خواهیم پرداخت.

 • منبع تحت فشار پمپ آب

  به منظور تأمین نیاز جریان آب در ساختمان ها و همچنین کاهش مصرف برق و خرابی پمپ آب ساختمان، از مخزن تحت فشار پمپ آب استفاده می شود. مخزن تحت فشار از سه قسمت (پوسته ، تیوب و فلنچ) می باشد.